Znaleziono 5893 wyniki

autor: BARTOLINO
16 marca 2019, 15:05
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 6317

Re: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany

Na koniec jeszcze jedna zmiana:
Rebecca Harris G (Świat) ---> Tiffany Clarke F/C (Świat)
autor: BARTOLINO
16 marca 2019, 12:05
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 208
Odsłony: 7423

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

23 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Lynetta Kizer (Europa)
G Jazmine Davis (Świat)
G Angelika Stankiewicz
autor: BARTOLINO
16 marca 2019, 11:36
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 273

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Sobota, 16.03.2019 15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 16-20) 16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 11-15) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20) 17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka 16-20) 18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5) 18:00 AZS-AJP Go...
autor: BARTOLINO
14 marca 2019, 21:00
Forum: Rozgrywki w Europie/ME
Temat: Europejskie Puchary 2018/19
Odpowiedzi: 186
Odsłony: 18305

Re: Europejskie Puchary 2018/19

no to juz nikt sie nie udziela w temacie PUcharow ?;) wiec ta dyscyplina naprawde robi sie niszowa xd . maszynka do wygrywania czyli CUKUROVa chyba sie zaciela. 2x przegraly z FAMILA SCHIO i odpadaja z Pucharow , a wczesniej przegraly w lidze z MERSIN Pierwszy mecz z Familą na wyjeździe Cukurova wy...
autor: BARTOLINO
12 marca 2019, 18:50
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 6317

Re: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany

Za Renáta Březinová C (Europa) daję Klaudia Perisa G/F (Europa) [eval 10,4; grała w 21 kolejce]
autor: BARTOLINO
12 marca 2019, 18:32
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1753

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 22 kolejki: 1. przemoe, ChrisLbn, mama - 12 4. ann, zancia_a, betti, timmy, koszykówka_kobiet, Kosz-ykarz, paulo2907, Japa, Greebo, reaktywacja, BARTOLINO - 10 15. Ałgaja, golew, bart_81, ALBI - 9 19. justi - 8 20. tadziu - 7 Wyniki łączne: 1. Kosz-ykarz - 219 2. mama - 203 3. bart...
autor: BARTOLINO
10 marca 2019, 21:24
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 273

BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Sobota, 16.03.2019 15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź 16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń 17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice Wtorek, 19.03.2019 - mecz zal...
autor: BARTOLINO
10 marca 2019, 21:07
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1410

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 2 meczów 1/4 Euroligi: Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praha 65:77 TTT Riga - UMMC Ekaterinburg 55:77 CCC Polkowice - Dynamo Kursk 77:81 Bourges Basket - Sopron Basket 64:74 Wyniki typowania 2 meczów 1/4 Euroligi: 1. justi - 7 + 2 pkt bonusowe 2. betti - 5 3. timmy, koszykówka_kobiet, BARTOLIN...
autor: BARTOLINO
09 marca 2019, 11:16
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 208
Odsłony: 7423

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

22 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Klaudia Perisa (Europa)
G Jazmine Davis (Świat)
G Angelika Stankiewicz
autor: BARTOLINO
09 marca 2019, 11:02
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 22 kolejka (9-10.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 305

Re: BLK 2018/19 - 22 kolejka (9-10.03.2019)

Sobota, 9.03.2019 15:10 Wisła Kraków - 1KS Ślęza Wrocław (Wisła 1-5) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Artego 6-10) 18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10) 18:00 AZS Poznań - Arka Gdynia (Arka 16-20) 18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20) Niedziela, 10.03.2...
autor: BARTOLINO
08 marca 2019, 12:10
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 1/4 - 2 mecz (8.03.2019)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 161

Re: EUROLIGA: 1/4 - 2 mecz (8.03.2019)

Piątek, 8.03.2019
17:30 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praha (Fenerbahce 1-5)
18:00 TTT Riga - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 6-10)
autor: BARTOLINO
07 marca 2019, 19:19
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1753

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 21 kolejki oraz zaległego meczu z 15 kolejki: 1. ann, Ałgaja, zancia_a, timmy, OjTam, Kosz-ykarz - 9 7. betti, justi, Greebo, paulo2907, bart_81, Japa, reaktywacja, przemoe, ChrisLbn, tadziu, mama, BARTOLINO - 8 19. golew - 6 20. ALBI - 3 21. koszykówka_kobiet - 2 Wyniki łączne: 1....
autor: BARTOLINO
05 marca 2019, 23:40
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1410

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 1 meczów 1/4 Euroligi: UMMC Ekaterinburg - TTT Riga 78:45 Dynamo Kursk - CCC Polkowice 89:53 Sopron Basket - Bourges Basket 66:65 ZVVZ USK Praha - Fenerbahce Stambuł 76:54 Wyniki typowania 1 meczów 1/4 Euroligi: 1. betti, bart_81 - 8 3. timmy - 7 4. reaktywacja, koszykówka_kobiet, Japa - 6 7...
autor: BARTOLINO
05 marca 2019, 10:39
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 1/4 - 1 mecz (5.03.2019)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 190

Re: EUROLIGA: 1/4 - 1 mecz (5.03.2019)

Wtorek, 5.03.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Riga (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - CCC Polkowice (Dynamo 11-15)
18:00 Sopron Basket - Bourges Basket (Sopron 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
autor: BARTOLINO
03 marca 2019, 23:37
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 22 kolejka (9-10.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 305

BLK 2018/19 - 22 kolejka (9-10.03.2019)

Sobota, 9.03.2019 15:10 Wisła Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski 18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin 18:00 AZS Poznań - Arka Gdynia 18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce Niedziela, 10.03.2019 19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Wyszukiwanie zaawansowane