Znaleziono 4019 wyników

autor: paulo2907
11 kwietnia 2020, 11:08
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20
Odpowiedzi: 1302
Odsłony: 172297

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Kolejne potwierdzenie, że Ślęza najprawdopodobniej nie zagra w ekstraklasie... https://www.sport.pl/sport/7,173950,25861573,dwukrotny-mistrz-polski-chce-sie-wycofac-z-rozgrywek-gwozdz.html#s=SMT_Link_2&_ga=2.117490569.1443186604.1586599516-amp-t5WioBTORaOpRHKEOmzwAoL6qyUiKHrHWkHSoY1buXzlS-4YKfzm...
autor: paulo2907
12 marca 2020, 22:03
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20
Odpowiedzi: 1302
Odsłony: 172297

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Ponieważ absolutnie się na tym nie znam, to pytam Was, znających się lepiej. Jeśli faktycznie sezon skończy się w sobotę, to co z kontraktami i kasą dla zawodniczek? W kontraktach są zapisane kwoty miesięczne i ilość miesięcy, na które się umawiają czy jak? Z jednej strony nie wina zawodniczek, że ...
autor: paulo2907
10 marca 2020, 23:50
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 208
Odsłony: 15285

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

22 kolejka

G Jovana Popović (Europa)
G Kahleah Copper (Świat)
F Karina Michałek
F Maria Conde (Europa)
C Agnieszka Kaczmarczyk
autor: paulo2907
10 marca 2020, 23:37
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 22 kolejka (14.03.2020)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1224

BLK - 22 kolejka (14.03.2020)

Sobota, 14.03.2020
18:10 Wisła Kraków - Widzew Łódź
18:10 1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska
18:10 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań
18:10 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz
18:10 AZS Uniwersytet Gdański - Energa Toruń
18:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wlkp.
autor: paulo2907
10 marca 2020, 23:32
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 1/4 Finału - 1 mecz (11.03.2020)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1139

Re: EUROLIGA: 1/4 Finału - 1 mecz (11.03.2020)

Środa, 11.03.2020
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Bourges Basket (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20)
20:00 ASVEL Lyon - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
autor: paulo2907
05 marca 2020, 23:27
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 208
Odsłony: 15285

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

21 kolejka

G Jovana Popović (Europa)
G Kahleah Copper (Świat)
F Karina Michałek
F Maria Conde (Europa)
C Agnieszka Kaczmarczyk
autor: paulo2907
05 marca 2020, 23:13
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 21 kolejka (7-8.03.2020)
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1603

BLK - 21 kolejka (7-8.03.2020)

Sobota, 7.03.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź
19:00 AZS Poznań - Arka Gdynia
Niedziela, 8.03.2020
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
18:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin
autor: paulo2907
05 marca 2020, 23:07
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2019/20 - 21 kolejka (7-8.03.2020)
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 2310

Re: BLK 2019/20 - 21 kolejka (7-8.03.2020)

Sobota, 7.03.2020 16:00 Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański (Artego 11-15) 17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła 16-20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS +20) 19:00 AZS Poznań - Arka Gdynia (Arka +20) Niedziela, 8.03.2020 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 16-20) 1...
autor: paulo2907
01 marca 2020, 22:00
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 208
Odsłony: 15285

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

20 kolejka

G Paulina Kuras
G Kahleah Copper (Świat)
F Maria Conde (Europa)
F Abigail Glomazic (Europa)
C Agnieszka Kaczmarczyk
autor: paulo2907
01 marca 2020, 21:57
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 20 kolejka (4.03.2020)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1184

BLK - 20 kolejka (4.03.2020)

Środa, 4.03.2020
18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz
autor: paulo2907
01 marca 2020, 21:56
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2019/20 - 20 kolejka (4.03.2020)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2277

Re: BLK 2019/20 - 20 kolejka (4.03.2020)

Środa, 4.03.2020 18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10) 18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS 11-15) 18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 16-20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (Gorzów +20) 19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (Gdańsk 16-20) 19:00 CCC Polko...
autor: paulo2907
27 lutego 2020, 18:58
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 208
Odsłony: 15285

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

19 kolejka

G Jovana Popović (Europa)
G Kahleah Copper (Świat)
F Maria Conde (Europa)
F Abigail Glomazic (Europa)
C Agnieszka Kaczmarczyk
autor: paulo2907
27 lutego 2020, 18:57
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 19 kolejka (29.02.2020)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2423

BLK - 19 kolejka (29.02.2020)

Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
autor: paulo2907
23 lutego 2020, 23:47
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2461

Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)

Sobota, 29.02.2020 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10) 17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 6-10) 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 1-5) 18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15) 19:00 AZS ...
autor: paulo2907
23 lutego 2020, 23:43
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1297

Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26.02.2020)

Środa, 26.02.2020 EUROLIGA 15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20) 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15) 17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 16-20) 20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 11-15) 20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Ryga 6-10) 20:00 ASVEL Lyon - F...

Wyszukiwanie zaawansowane