Znaleziono 575 wyników
- 10 kwietnia 2016, 09:00
- Forum: Rozgrywki w Europie/ME
- Temat: Euroliga 2015/16
- Odpowiedzi: 152
- Odsłony: 106188
Re: Euroliga 2015/16
Czy planowana jest w polskiej TV transmisja z Final Four?
- 01 kwietnia 2011, 08:43
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 3 i ewentualny 4 mecz 1-4 (1-2.04.2011)
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 5115
Re: EKSTRAKLASA - 3 i ewentualny 4 mecz 1-4 (1-2.04.2011)
Piątek, 1.04.2011
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Orzeł Polkowice (AZS 6-10)
20:15 Lotos Gdynia - Wisła Kraków (Lotos 6-10)
Sobota, 2.04.2011 (ewentualne 4 mecze)
16:00 Lotos Gdynia - Wisła Kraków (Lotos 1-5)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Orzeł Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Orzeł Polkowice (AZS 6-10)
20:15 Lotos Gdynia - Wisła Kraków (Lotos 6-10)
Sobota, 2.04.2011 (ewentualne 4 mecze)
16:00 Lotos Gdynia - Wisła Kraków (Lotos 1-5)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Orzeł Polkowice (CCC 6-10)
- 01 kwietnia 2011, 08:42
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 1 mecz o 5 i 7 m. i 6 kol o utrz. (2.04.2011)
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 2685
Re: EKSTRAKLASA - 1 mecz o 5 i 7 m. i 6 kol o utrz. (2.04.20
Sobota, 2.04.2011
18:00 ŁKS Łódź - AZS Poznań (ŁKS 6-10)
18:00 Odra Brzeg - ROW Rybnik (Rybnik 11-15)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
19:00 Energa Toruń - Lider Pruszków (Energa 16-20)
18:00 ŁKS Łódź - AZS Poznań (ŁKS 6-10)
18:00 Odra Brzeg - ROW Rybnik (Rybnik 11-15)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
19:00 Energa Toruń - Lider Pruszków (Energa 16-20)
- 29 marca 2011, 09:29
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 2 mecz 5-8 i 5 kolejka o utrz. (30.03.2011)
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 3948
Re: EKSTRAKLASA - 2 mecz 5-8 i 5 kolejka o utrz. (30.03.2011
Środa, 30.03.2011
18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
18:00 Odra Brzeg - AZS Poznań (AS 11-15)
18:30 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 16-20)
19:00 Lider Pruszków - Tęcza Leszno (Lider 11-15)
18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
18:00 Odra Brzeg - AZS Poznań (AS 11-15)
18:30 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 16-20)
19:00 Lider Pruszków - Tęcza Leszno (Lider 11-15)
- 25 marca 2011, 01:45
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 2 runda PO i 4 kolejka o utrz. (25-27.03.2011)
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 5013
Re: EKSTRAKLASA - 2 runda PO i 4 kolejka o utrz. (25-27.03.2
Piątek, 25.03.2011 18:00 Tęcza Leszno - Lider Pruszków (Tęcza 6-10) Sobota, 26.03.2011 15:00 Orzeł Polkowice - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (1 mecz) (CCC 11-15) 18:00 Wisła Kraków - Lotos Gdynia (1 mecz) (Wisła 6-10) 18:00 Widzew Łódź - Odra Brzeg (Widzew 11-15) 19:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń...
- 16 marca 2011, 11:46
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 2 mecz 1-8 i 2 kolejka o utrz. (19-20.03.2011
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 5962
Re: EKSTRAKLASA - 2 mecz 1-8 i 2 kolejka o utrz. (19-20.03.2
Sobota, 19.03.2011 17:30 ŁKS Łódź - ROW Rybnik (Rybnik 11-15) 18:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 6-10) 18:00 Tęcza Leszno - Wisła Kraków (Wisła 16-20) 19:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10) 19:00 Artego Bydgoszcz - Orzeł Polkowice (CCC 11-15) Niedziela, 20.03.2011 18:00 Lid...
- 14 marca 2011, 11:56
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 1 mecz 1-8 i 1 kolejka o utrz. (16-17.03.2011)
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 5040
Re: EKSTRAKLASA - 1 mecz 1-8 i 1 kolejka o utrz. (16-17.03.2
Środa, 16.03.2011 17:45 Orzeł Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 16-20) 18:00 Wisła Kraków - Tęcza Leszno (Wisła +20) 18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15) 18:00 ROW Rybnik - Odra Brzeg (Rybnik 6-10) 18:30 AZS Poznań - ŁKS Łódź (AZS 11-15) Czwartek, 17.03.2011 18:00 Lotos Gdyn...
- 09 marca 2011, 04:01
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 4274
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011 18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10) 18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20) 18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20) 18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (CCC 11-15) 18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10) 18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgos...
- 01 marca 2011, 13:46
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 25 kolejka (6.03, 9-10.03.2011)
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 4284
Re: EKSTRAKLASA - 25 kolejka (6.03, 9-10.03.2011)
Niedziela, 6.03.2011 18:30 Widzew Łódź - Odra Brzeg (Widzew 11-15) Środa, 9.03.2011 17:45 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (CCC +20) 18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15) 18:00 Tęcza Leszno - ROW Rybnik (Tęcza 16-20) Czwartek, 10.03.2011 18:30 AZS Poznań - Lotos Gdynia (Lotos 16-20...
- 27 lutego 2011, 00:36
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - mecz zaległy (2.03.2011)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 4189
Re: EKSTRAKLASA - mecz zaległy (2.03.2011)
Środa, 2.03.2011
17:45 Wisła Kraków - Orzeł Polkowice (Wisła 6-10)
17:45 Wisła Kraków - Orzeł Polkowice (Wisła 6-10)
- 21 lutego 2011, 15:52
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 24 kolejka (26.02, 2.03, 5.03.2011)
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 4086
Re: EKSTRAKLASA - 24 kolejka (26.02, 5.03.2011)
Sobota, 26.02.2011
14:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
17:30 ŁKS Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Odra Brzeg - Lider Pruszków (Lider 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 16-20)
Sobota, 5.03.2011
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
14:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
17:30 ŁKS Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Odra Brzeg - Lider Pruszków (Lider 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 16-20)
Sobota, 5.03.2011
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
- 13 lutego 2011, 15:24
- Forum: Aktualności Ekstraklasa
- Temat: MECZ GWIAZD FGE
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 14404
Re: MECZ GWIAZD FGE
A ja mam pytanie (bo nigdzie się z tym nie spotkałem), czym kierowali się organizatorzy, żeby wybrać akurat Lublin? takie mało koszykarskie miasto (przynajmniej teraz).
- 12 lutego 2011, 11:47
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - mecz zaległy (16.02.2011)
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 4289
Re: EKSTRAKLASA - mecz zaległy (16.02.2011)
Środa, 16.02.2011
19:15 Lotos Gdynia - Wisła Kraków (Lotos 6-10)
19:15 Lotos Gdynia - Wisła Kraków (Lotos 6-10)
- 12 lutego 2011, 11:47
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 23 kolejka (19-20.02.2011)
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 5204
Re: EKSTRAKLASA - 23 kolejka (19-20.02.2011)
Sobota, 19.02.2011 16:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 11-15) 17:45 Orzeł Polkowice - Odra Brzeg (CCC +20) 18:00 Widzew Łódź - Tęcza Leszno (Widzew 6-10) 18:00 AZS Poznań - ŁKS Łódź (AZS 11-15) 19:00 Artego Bydgoszcz - ROW Rybnik (Artego 16-20) Niedziela, 20.02.2011 18:00 Lotos ...
- 06 lutego 2011, 14:08
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - mecze zaległe (9.02.2011)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 5099
Re: EKSTRAKLASA - mecze zaległe (9.02.2011)
Środa, 9.02.2011
17:45 Orzeł Polkowice - ROW Rybnik (CCC 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
17:45 Orzeł Polkowice - ROW Rybnik (CCC 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS +20)