Znaleziono 499 wyników
- 09 stycznia 2019, 20:39
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
- Odpowiedzi: 99
- Odsłony: 75609
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Styliani Kaltsidou F (Europa) za Karolina Poboży F/C
- 07 stycznia 2019, 08:17
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 4132
Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (USK Praha 11-15) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Basket 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-10) Czwartek, 10.01.20...
- 03 stycznia 2019, 11:18
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
- Odpowiedzi: 184
- Odsłony: 98803
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
G Ariel Atkins (Świat)
G Barbora Balintova (Europa)
F Laura Juskaite (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens
G Barbora Balintova (Europa)
F Laura Juskaite (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens
- 02 stycznia 2019, 13:42
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
- Odpowiedzi: 99
- Odsłony: 75609
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
i zwykła zmiana Justyna Żurowska-Cegielska F za Daugile Sarauskaite C (Europa)
- 01 stycznia 2019, 16:43
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
- Odpowiedzi: 99
- Odsłony: 75609
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Dominique Wilson G (Świat) za Sydney Colson G (Świat) eval 13,8 wystawiano w 9 kolejce
Alexis Hornbuckle G/F (Świat) za Karolina Poboży F/C eval 7,8 wystawiano w 9 kolejce
Alexis Hornbuckle G/F (Świat) za Karolina Poboży F/C eval 7,8 wystawiano w 9 kolejce
- 27 grudnia 2018, 13:57
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 7959
Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (MKK 6-10) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 6-10) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Arka +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Politechnika Gdańska (Gorz...
- 27 grudnia 2018, 13:56
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 4443
Re: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
19:00 Basketball Nymburk - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Nantes Reze 6-10)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Nantes Reze 6-10)
- 22 grudnia 2018, 19:28
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
- Odpowiedzi: 99
- Odsłony: 75609
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Za Irena Matović F (Europa) - Barbora Balintova G (Europa)
- 19 grudnia 2018, 07:17
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
- Odpowiedzi: 184
- Odsłony: 98803
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
12
G Ariel Atkins (Świat)
G Jowita Ossowska
F Laura Juskaite (Europa)
F Karolina Poboży
C Kyara Linskens (Europa)
G Ariel Atkins (Świat)
G Jowita Ossowska
F Laura Juskaite (Europa)
F Karolina Poboży
C Kyara Linskens (Europa)
- 18 grudnia 2018, 10:36
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 4201
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10) Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo +20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20) 19:0...
- 18 grudnia 2018, 10:35
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 7422
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 AZS Poznań ...
- 14 grudnia 2018, 16:27
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
- Odpowiedzi: 184
- Odsłony: 98803
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
G Jowita Ossowska
G Ariel Atkins (Świat)
F Irena Matović (Europa)
F Laura Juskaite F (Europa)
C Kyara Linskens (Europa)
G Ariel Atkins (Świat)
F Irena Matović (Europa)
F Laura Juskaite F (Europa)
C Kyara Linskens (Europa)
- 12 grudnia 2018, 08:22
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 8030
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (...
- 11 grudnia 2018, 19:31
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 4163
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg (CCC 1-5) 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus (Carolo Basket 6-10) 20:00 Castors Braine - Bourges Basket (Bourges 6-10) 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha (USK 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10) Czwartek, 13.12.2018 16:00 H...
- 08 grudnia 2018, 15:41
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
- Odpowiedzi: 184
- Odsłony: 98803
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
10
G Sydney Colson (Świat)
G Ariel Atkins (Świat)
F Irena Matović (Europa)
F Jowita Ossowska
C Kyara Linskens (Europa)
G Sydney Colson (Świat)
G Ariel Atkins (Świat)
F Irena Matović (Europa)
F Jowita Ossowska
C Kyara Linskens (Europa)