Imię i Nazwisko...................Wzrost......Rok ur.
4. Katarzyna Salska..............180...........1980
5. Ilona Jasnowska (kpt)........182..........1969
6.
7. Justyna Kłosińska..............173...........1981
8. Olga Żytomirska................189...........1981
9. Natalia Waligórska.............171..........1984
10. Beata Tomska.................174...........1986
11. Anna Marczewska............182..........1977
12. Agata Nowacka................174..........1980
13. Edyta Koryzna.................174...........1973
14. Agnieszka Pałka...............192..........1982
15. Urszula Stempniewicz.......180..........1980
CCC Polkowice - skład drużyny
Moderatorzy: Kuba, brzydki, ginda
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość