Mecz o 3 miejsce Orzeł Polkowice-AZS Gorzów

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

KKobi8
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 03 marca 2007, 11:01
Lokalizacja: MiAsTO OrŁóW...PoLkoWiCe

Postautor: KKobi8 » 22 kwietnia 2007, 12:22

bo tak bedzie...wierze w nasze dziewczyny...:P:P ale oczywiscie musimy pomoc dopingiem!!! :D
______________________________________________
MKS MKS MKS !!!!
17:30 Fontanna

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 22 kwietnia 2007, 12:25

KKobi8 pisze:bo tak bedzie...wierze w nasze dziewczyny...:P:P ale oczywiscie musimy pomoc dopingiem!!! :D
______________________________________________
MKS MKS MKS !!!!
17:30 Fontanna



Coś w stylu Koperka :

"Radość przepełnia moje serce gdy widzę tak zmotywowanych ludzi, przynieście 5 zł " :D
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 22 kwietnia 2007, 19:55

MAM PROŚBE !! NA MECZU POŻYCZYŁEM SZALIK I Z EMOCJI ZAPOMNIAŁEM KOMU !! WIDAC KTOŚ NIEUCZCIWY NIE CHCIAŁ ODDAC !! PROSZĘ O POMOC !! NP. CZY KTOŚ WIE CZASEM, ŻE PRZYSZEDŁ BEZ A WYSZEDŁ Z SZALIKIEM TYM "FORZA ORZEŁ" !! Z GÓRY DZIĘKI

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 22 kwietnia 2007, 20:31

Nasz Orzełek najlepszy w Polsce jest...

Mecz ciekawy, emonocjujący i po raz kolejny drużyna Orła pokazała wyższość w końcówce. Pozwulcie że przytocze wpowiedź najlepszego komentatora w dziejach ludzkości nie jakiego Dariusz S.- ,,końcówki należą do najlepszych"

Jeszcze tylko w Gorzowie pokazać wyższość i będzie gitara !!!
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 22 kwietnia 2007, 22:22

z tym "wyższość" to żeś przesadził .. bo owszem prowadzicie w meczach 2:0 ale żebyście zagrali jakoś fanfastycznie .. potencjał zarówno AZSu jak i CCC oceniałbym na podobnym poziomie ..

jedyny fajny aspekt meczów w Polkowicach to taki że zrobiłem sobie fotkę z Anią Pietrzak :D ajć fajna sikorka z niej :D

a co wam chodziło w 1-ym meczu kiedy krzyczeliście "Legia" ??
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 22 kwietnia 2007, 22:29

mówiąc o potencjale, trzeba miec na uwadze, ze w sumie w obu meczach nasze dziewczyny zagrały na swoim poziomie 15-20 minut ... :? nie wiem skąd to wynika, dziewczyny komentują to tak: "a co Ty Kuba, emocji nie lubisz? co to by był za mecz, gdybyśmy wygrały dwudziestoma punktami" 8) Nie podpalałbym się za bardzo tymi wyrównanymi spotkaniami w Polkowicach, bo teraz wasze stoją pod ścianą i one muszą :lol: , a historia (zeszły sezon) zna przypadki, gdzie po dwóch zaciętych meczach w Polkowicach, trzecie decydujące spotkanie Gorzów przegrywa u siebie dość zdecydowanie...

pzdr

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 22 kwietnia 2007, 23:02

cesare pisze:z tym "wyższość" to żeś przesadził .. bo owszem prowadzicie w meczach 2:0 ale żebyście zagrali jakoś fanfastycznie .. potencjał zarówno AZSu jak i CCC oceniałbym na podobnym poziomie ..

jedyny fajny aspekt meczów w Polkowicach to taki że zrobiłem sobie fotkę z Anią Pietrzak :D ajć fajna sikorka z niej :D

a co wam chodziło w 1-ym meczu kiedy krzyczeliście "Legia" ??



heheh ;] urodziny miałem i chcieli mi prezent zrobić :D
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 22 kwietnia 2007, 23:37

Bodzio pisze:
cesare pisze:z tym "wyższość" to żeś przesadził .. bo owszem prowadzicie w meczach 2:0 ale żebyście zagrali jakoś fanfastycznie .. potencjał zarówno AZSu jak i CCC oceniałbym na podobnym poziomie ..

jedyny fajny aspekt meczów w Polkowicach to taki że zrobiłem sobie fotkę z Anią Pietrzak :D ajć fajna sikorka z niej :D

a co wam chodziło w 1-ym meczu kiedy krzyczeliście "Legia" ??



heheh ;] urodziny miałem i chcieli mi prezent zrobić :D


co ma Legia wspólnego z Twoimi urodzinami o ile mi wiadomo to Polkowice (piłkarskie) nie mają zgody z Legią ..
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 23 kwietnia 2007, 06:14

cesare pisze:
Bodzio pisze:
cesare pisze:z tym "wyższość" to żeś przesadził .. bo owszem prowadzicie w meczach 2:0 ale żebyście zagrali jakoś fanfastycznie .. potencjał zarówno AZSu jak i CCC oceniałbym na podobnym poziomie ..

jedyny fajny aspekt meczów w Polkowicach to taki że zrobiłem sobie fotkę z Anią Pietrzak :D ajć fajna sikorka z niej :D

a co wam chodziło w 1-ym meczu kiedy krzyczeliście "Legia" ??



heheh ;] urodziny miałem i chcieli mi prezent zrobić :D


co ma Legia wspólnego z Twoimi urodzinami o ile mi wiadomo to Polkowice (piłkarskie) nie mają zgody z Legią ..


a kto powiedział, że ja z Polkowic :) ja z Legii ;] hehe pozdro :)
Obrazek



Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 23 kwietnia 2007, 10:17

Bodzio pisze:
cesare pisze:
Bodzio pisze:
cesare pisze:z tym "wyższość" to żeś przesadził .. bo owszem prowadzicie w meczach 2:0 ale żebyście zagrali jakoś fanfastycznie .. potencjał zarówno AZSu jak i CCC oceniałbym na podobnym poziomie ..

jedyny fajny aspekt meczów w Polkowicach to taki że zrobiłem sobie fotkę z Anią Pietrzak :D ajć fajna sikorka z niej :D

a co wam chodziło w 1-ym meczu kiedy krzyczeliście "Legia" ??



heheh ;] urodziny miałem i chcieli mi prezent zrobić :D


co ma Legia wspólnego z Twoimi urodzinami o ile mi wiadomo to Polkowice (piłkarskie) nie mają zgody z Legią ..


a kto powiedział, że ja z Polkowic :) ja z Legii ;] hehe pozdro :)


lol .. tzn że jakbym był ze Szczecina i miałbym urodziny to na meczu AZSu mielibyśmy skandować "Pogoń Szczecin" ?

trochę to śmieszne jest :D
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)

kula
Amator
Posty: 162
Rejestracja: 06 stycznia 2005, 13:24
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

CCC Polkowice - AZS Gorzów Wlkp. (mecz o brąz)

Postautor: kula » 23 kwietnia 2007, 11:24

Witam serdecznie,

Dawno mnie tu nie było, ale odnośnie tego meczu pozwolę sobie na kilka zdań.

Mecz bardzo ciekawy i emocjonujący. Sporo w nim było walki, zaangażowania, czyli tego, co kibice cenią sobie chyba najbardziej. Kilka też świetnie efektownie, a przede wszystkim rozegranych akcji, z obu stron. Podobnie, jak kolega Maras, uważam, że mecz godny gry o medal MP.

Jak rozstrzygnie się ta rywalizacja ? Niech wygra lepszy. Na razie prowadzą w pełni zasłużenie Polkowice, ale Gorzów Wlkp. Nie powiedział zapewne ostatniego słowa.

To tyle o meczu. Gratulacje też dla kibiców obu ekip, a szczególnie tej z Polkowic. W swoim imieniu dziękuję też chłopakom z Polkowic za ciepłe serdecznie przyjęcie. Serdecznie pozdrawiam.

Łukasz Klin

PS: Drogi Kubo, po sezonie serdecznie proszę cię wiesz o co. Jeśli będzie możliwość oczywiście. Obiecuję, że będę traktował, jak relikwię ( jedną z cenniejszych pamiątek) .

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 23 kwietnia 2007, 12:37

cesare pisze:trochę to śmieszne jest :D


Dla Ciebie jest to śmieszne, a dla nas oznaka sympatii do kolegi. Potraktuj to jak zwykły prezent. Bez zadnej 'deklaracji' prowarszawskiej, czy coś. Po prostu Bodzio jest wielkim kibicem Legii i chcąc zrobić mu "dobrze" :lol: krzyknelismy i tyle. Mam nadzieję, że nie jest niezrozumiałe to, co napisałem...

Kula - dzięki raz jeszcze za przyjazd. Co do Twojej prośby, ciężko bedzie :lol: ;-)

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 23 kwietnia 2007, 12:45

cesare pisze:z tym "wyższość" to żeś przesadził .. bo owszem prowadzicie w meczach 2:0 ale żebyście zagrali jakoś fanfastycznie .. potencjał zarówno AZSu jak i CCC oceniałbym na podobnym poziomie ..

jedyny fajny aspekt meczów w Polkowicach to taki że zrobiłem sobie fotkę z Anią Pietrzak :D ajć fajna sikorka z niej :D

a co wam chodziło w 1-ym meczu kiedy krzyczeliście "Legia" ??



Po pierwsze krzyknęliśmy bo chcieliśmy krzyknąć.
Po drugie nasza sprawa co, kiedy i po co krzyczymy.
Po trzecie na siłę szukasz sensacji ...

Kula- I tak wiem co będziesz robił z tą rzeczą ;p No i oczywiście wielkie dzięki za wymianę szalami :lol: 8)
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 23 kwietnia 2007, 14:16

No to mamy już dwie wygrane!!! MEDAL musi być nasz!!!
Wczorajszy doping o wiele lepszy niż w sobotę, najlepszy był ten chłopak co na górze wszystkich rozkręcał :wink: :wink:

W czwartek balujmy:P:P:P :wink: :wink:

Maćko
Amator
Posty: 138
Rejestracja: 21 marca 2006, 11:55
Lokalizacja: Polkowice, Górników Street
Kontaktowanie:

Postautor: Maćko » 23 kwietnia 2007, 14:36

Tylko że 27 kwietnia to jest piątek...
Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce
Obrazek


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości