Przed sezonem 2008/2009

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 22 sierpnia 2008, 10:37

oczywiście :) Marta ma ważny kontrakt i nic nie wskazuje na to, jakoby miała zmienić klub. Ja osobiście pokładam w tej dziewczynie spore nadzieje i mam nadzieję, że wykorzysta ona nieobecność Amerykanek i Darii, i podczas sparingów pokaże pełną klasę swoich możliwości. A my będziemy mieli z niej sporo uciechy w sezonie:)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 14 września 2008, 20:32

od dłuższego czasu zastanawiało mnie, która dziewczyna przejmie opaskę kapitana po Ilonie. Moją faworytką była Siwa i patrząc na zdjęcia z turnieju w Jeleniej Górze - chyba się nie pomyliłem.

http://jg24.pl/gallery/?image=40108,1,j ... 4/,515x446

Bo w sumie trudno znaleźć jakąkolwiek inną godną kandydatkę...

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 15 września 2008, 12:50

Moze "Julka" :D


"Ponadto, co bardzo ważne, cały czas motywowała pozostałe dziewczyny do walki o każdy centymetr parkietu.
- To jest gracz mocny mentalnie. Ma cechy, które pozwalają upatrywać w niej kandydatkę na lidera zespołu – stwierdził po meczu Arkadiusz Rusin, drugi szkoleniowiec CCC." :D hehe

fanka

Postautor: fanka » 19 września 2008, 15:10

Pomyśleliście o wymianie wszystkich zawodniczek!!!!!
Co mecz obserwowałam zawodniczki CCC extra kl. jak również (troszkę z konieczności)nasze juniorki.Jest ogromna różnica!!!!!!
Juniorki grają fantastycznie,z chęcią,efektywnie,i osiągły sukces!!!!!
Nasze Panie widać zmęczenie,przymus,szczerze mówic zastanawiam się czy same nie myślą o ucieczce(taki wyraz twarzy mają)!!!!Miłe Panie pieniądze może i marniejsze.....ale jaka gra taka płaca!!!!!!
Zastanówcie się czy nie czas na emeryturę i oddać miejsce młodszym chcącym godnie reprezentować nasz wizerunek!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 19 września 2008, 17:41

Juniorki jak dla mnie mogą zdobywać MP co rok, ale gówno mnie to będzie obchodzić jeżeli żadna się nie wybije na poziom extraklasy :wink:
Juniorskie sukcesy nie są nic warte. Ważne są dla prezesów, którzy gajdą jakie to sukcesy osiągnęli itp. czy tam jaki sukces klub odniósł. Oczywiście fajnie jak jest wynik, bo to daje motywacje młodym grajkom tylko żeby to się przeniosło na coś więcej niż tylko medal juniorski. :wink:
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

marcinek1989
Żak
Posty: 443
Rejestracja: 15 listopada 2007, 21:17

Postautor: marcinek1989 » 24 września 2008, 11:53

KOSZYKÓWKA Polkowice stawiają na... cierpliwość
dziś

Koszykarki CCC mogą w środę wygrać pierwszy mecz w sezonie. Pomarańczowe zmierzą się z MUKS-em Poznań, który nie sprostał w niedzielę Finepharmowi.

W Polkowicach nie są zachwyceni postawą Amerykanek, które dołączyły do zespołu późno, a ich forma jest daleka od ideału. Widać to było w przegranym 65:66 spotkaniu w Toruniu. Jillian Robbins i Amisha Carter dobrze walczyły na deskach, ale miały spore problemy w ataku. Sztab szkoleniowy zapewnia jednak o dużej cierpliwości w stosunku do nich.

- Nadrobienie zaległości to nie jest kwestia kilku dni. Kolejne treningi i mecze ligowe będą działały na korzyść drużyny - przekonuje Arkadiusz Rusin, drugi trener CCC. W spotkaniu z MUKS-em polkowicki zespół nadal będzie musiał radzić sobie bez klasycznego centra - Litwinka Iveta Marcauskaite, zgodziła się podpisać kontrakt od listopada lub grudnia.

Michał Lizak - POLSKA Gazeta Wrocławska

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 24 września 2008, 14:08

obejdzie się bez niej...

Orange Boyyy
Żak
Posty: 279
Rejestracja: 31 października 2007, 21:12

Postautor: Orange Boyyy » 25 września 2008, 13:51

Słyszałem,że jakiś centerek ma byc w Polkwicach... Powiem tak mi się widzi tylko ... TAUSHA MILLS :D
Jak się bawić to się bawić drzwi wyje**ć okno wstawić !!!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 25 września 2008, 20:00

Orange Boyyy pisze:Słyszałem,że jakiś centerek ma byc w Polkwicach... Powiem tak mi się widzi tylko ... TAUSHA MILLS :D

jakiś centerek musi być na pewno, bo daleko bez takowego nie pociągniemy ;-) A czy Tausha... nie sądzę ;-)

Orange Boyyy
Żak
Posty: 279
Rejestracja: 31 października 2007, 21:12

Postautor: Orange Boyyy » 25 września 2008, 20:53

Ja chcę tylko ją...! a powiem tak po cichu ze cos mi sie czuje ze moze Małgosia Dydek:P
Jak się bawić to się bawić drzwi wyje**ć okno wstawić !!!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 25 września 2008, 20:57

Orange Boyyy pisze:Ja chcę tylko ją...! a powiem tak po cichu ze cos mi sie czuje ze moze Małgosia Dydek:P

to idź wydmuchaj nos :lol: 8)

Orange Boyyy
Żak
Posty: 279
Rejestracja: 31 października 2007, 21:12

Postautor: Orange Boyyy » 26 września 2008, 11:52

Ale i tak pozostanę przy swoim... TAUSHA MILLS DO ORZEŁKA!
Jak się bawić to się bawić drzwi wyje**ć okno wstawić !!!

WiErNy fAn!!!!
Nowy na forum
Posty: 16
Rejestracja: 26 marca 2008, 22:06
Lokalizacja: PoLkowIcE

Leszno

Postautor: WiErNy fAn!!!! » 05 października 2008, 21:40

panowie jakis doping by sie przydal dla dziewczyn w meczu z Lesznem!!!!

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Re: Leszno

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 07 października 2008, 17:01

WiErNy fAn!!!! pisze:panowie jakis doping by sie przydal dla dziewczyn w meczu z Lesznem!!!!

Tez tak mysle zmobilizujcie sie na ten mecz...
Bo Leszno sie wybiera my mamy swoj mecz z Brzegiem... :( a szkoda bo z checia bym zobaczyl ten mecz i nie tylko ja 8)
Powodzenia :)
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?
Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: Leszno

Postautor: wlodi9 » 07 października 2008, 17:30

WiErNy fAn!!!! pisze:panowie jakis doping by sie przydal dla dziewczyn w meczu z Lesznem!!!!


:D :D
T Ę C Z A
L E S Z N O


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości