EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Młodzik
- Posty: 575
- Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
- Lokalizacja: Łódź
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (CCC 11-15)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (CCC 11-15)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
-
- Młodzik
- Posty: 501
- Rejestracja: 16 grudnia 2009, 13:51
- Lokalizacja: Toruń
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Gorzów 1-5)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 11-15)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Energa 1-5)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 1-5)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Gorzów 1-5)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 11-15)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Energa 1-5)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 1-5)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia [Lotos 11-15]
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków [Wisła +20]
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków [Lider +20]
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice [Orzeł 6-10]
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań [Rybnik 1-5]
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz [Bydgoszcz 11-15]
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia [Lotos 11-15]
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków [Wisła +20]
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków [Lider +20]
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice [Orzeł 6-10]
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań [Rybnik 1-5]
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz [Bydgoszcz 11-15]
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 11-15)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 11-15)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (AZS 1-5)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider +20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 1-5)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (AZS 1-5)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider +20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 1-5)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (CCC 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (CCC 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
-
- Kadet
- Posty: 1149
- Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
- Lokalizacja: Toruń
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 11-15)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 11-15)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 16-20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (ROW 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia / Lotos 1-5
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisła +20
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków / Lider +20
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice / Polkowice 6-10
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań / AZS Poznań 11-15
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz / Artego 11-15
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia / Lotos 1-5
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisła +20
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków / Lider +20
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice / Polkowice 6-10
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań / AZS Poznań 11-15
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz / Artego 11-15
bball
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (AZS 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider +20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Polkowice 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (AZS 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider +20)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Polkowice 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 11-15)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Pruszków +20)
18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 11-15)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Pruszków +20)
18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Pruszków +20)
18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice (Orzeł 1-5)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Pruszków +20)
18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice (Orzeł 1-5)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 11-15)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Pruszków +20)
18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice (Orzeł +20)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 11-15)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Pruszków +20)
18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice (Orzeł +20)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (AZS 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Re: EKSTRAKLASA - 26 kolejka (12.03.2011)
Sobota, 12.03.2011
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Energa 1-5)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:15 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
18:15 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:15 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
18:15 Energa Toruń - Orzeł Polkowice (Energa 1-5)
18:15 ROW Rybnik - AZS Poznań (Rybnik 6-10)
18:15 Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości