EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice
18:00 Good Angels Kosice - Arras
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice
18:00 Good Angels Kosice - Arras
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ Spartak 11-15
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague UMMC 16-20
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice GALTA 11-15
18:00 Good Angels Kosice - Arras KOSICE 11-15
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno WISŁA 16-20
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg FENER 16-20
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket BOURGES 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville SALAMANCA 6-10
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron SCHIO 6-10
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ Spartak 11-15
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague UMMC 16-20
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice GALTA 11-15
18:00 Good Angels Kosice - Arras KOSICE 11-15
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno WISŁA 16-20
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg FENER 16-20
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket BOURGES 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville SALAMANCA 6-10
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron SCHIO 6-10
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 16-20)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanka 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Familia 6-10)
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 16-20)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanka 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Familia 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 6-10)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 11-15)
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 6-10)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ [Spartak 16-20]
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague [UMMC 16-20]
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice [Gala 11-15]
18:00 Good Angels Kosice - Arras [Koszyce 6-10]
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno [Wisła 6-10]
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg [Fene 11-15]
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket [Bourges 1-5]
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville [Salamanca 6-10]
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron [Schio 6-10]
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ [Spartak 16-20]
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague [UMMC 16-20]
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice [Gala 11-15]
18:00 Good Angels Kosice - Arras [Koszyce 6-10]
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno [Wisła 6-10]
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg [Fene 11-15]
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket [Bourges 1-5]
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville [Salamanca 6-10]
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron [Schio 6-10]
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ / Spartak +20
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague / UMMC 11-15
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice / Galatasaray 16-20
18:00 Good Angels Kosice - Arras / Koszyce 11-15
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno / Wisła 16-20
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg / Fenerbahce 16-20
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket / Rivas 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron / Schio 11-15
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ / Spartak +20
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague / UMMC 11-15
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice / Galatasaray 16-20
18:00 Good Angels Kosice - Arras / Koszyce 11-15
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno / Wisła 16-20
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg / Fenerbahce 16-20
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket / Rivas 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron / Schio 11-15
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ / Spartak +20
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague / UMMC 16-20
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice / Galatasaray 16-20
18:00 Good Angels Kosice - Arras / Koszyce 11-15
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno / Wisła 11-15
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg / Fenerbahce 11-15
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket / Bourges 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville / Salamanca 6-10
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron / Schio 6-10
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ / Spartak +20
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague / UMMC 16-20
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice / Galatasaray 16-20
18:00 Good Angels Kosice - Arras / Koszyce 11-15
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno / Wisła 11-15
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg / Fenerbahce 11-15
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket / Bourges 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville / Salamanca 6-10
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron / Schio 6-10
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 6-10)
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
-
- Kadet
- Posty: 1149
- Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
- Lokalizacja: Toruń
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 16-20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Good Angels 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 16-20)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Perfumerias 11-15)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 6-10)
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 16-20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Good Angels 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 16-20)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Perfumerias 11-15)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 6-10)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC +20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galata 16-20)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Good Angels 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fene 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Bourges 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Avenida 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 16-20)
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak 16-20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC +20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galata 16-20)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Good Angels 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fene 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Bourges 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Avenida 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ / Spartak +20
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague / UMMC 11-15
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice / Galata +20
18:00 Good Angels Kosice - Arras / Koszyce +20
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno / Wisła 11-15
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg / Fene 6-10
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket / Rivas 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron / Schio 6-10
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ / Spartak +20
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague / UMMC 11-15
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice / Galata +20
18:00 Good Angels Kosice - Arras / Koszyce +20
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno / Wisła 11-15
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg / Fene 6-10
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket / Rivas 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron / Schio 6-10
bball
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Wtorek, 8.01.2013
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak +20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 16-20)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 1-5)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 6-10)
15:00 Sparta&K M.R. Vidnoje - Uni Györ (Spartak +20)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 16-20)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 1-5)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 16-20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray +20)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 6-10)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Bourges 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 1-5)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 11-15)
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 16-20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray +20)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Koszyce 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 6-10)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Bourges 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 1-5)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Famila 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Środa, 9.01.2013
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 16-20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 16-20)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Kosice 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 16-20)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Schio 11-15)
14:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague (UMMC 16-20)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galatasaray 16-20)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Kosice 11-15)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 16-20)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 11-15)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Schio 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA -10 kolejka (8-10.01.2013)
Środa, 9.01.2013
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galata 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Kosice +20)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Stambuł 6-10)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Schio 11-15)
17:00 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Galata 11-15)
18:00 Good Angels Kosice - Arras (Kosice +20)
18:00 Wisła Kraków - BK IMOS Brno (Wisła 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Stambuł 6-10)
20:00 Rivas Ecopolis - Bourges Basket (Rivas 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - USO Mondeville (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.01.2013
20:30 Famila Schio - UE Sopron (Schio 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości