BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrovia 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrovia 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań // Polkowice +20
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin // Lublin 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 6-10
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 16-20
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków // Wisła 1-5
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań // Polkowice +20
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin // Lublin 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 6-10
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 16-20
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków // Wisła 1-5
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrów 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrów 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań / CCC +20
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Energa 6-10
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Zagłębie 11-15
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz / Artego +20
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków / Wisła 6-10
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań / CCC +20
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Energa 6-10
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Zagłębie 11-15
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz / Artego +20
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków / Wisła 6-10
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrów 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrów 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC 16-20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC 16-20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (Polkowice +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Toruń 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (Polkowice +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Toruń 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Toruń 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 1-5)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Toruń 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 1-5)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości