BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Gorzów 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Gorzów 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 1-5)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 1-5)
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz / Basket 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków / Wisła 11-15
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 16-20
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń / Ślęza 11-15
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz / Basket 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków / Wisła 11-15
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 16-20
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń / Ślęza 11-15
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 1-5)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (AZS 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (AZS 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 11-15)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
-18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Toruń 1-5)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
-18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Toruń 1-5)
Re: BLK - 1/4 finału - 3 mecz (7.04.2018)
Sobota, 7.04.2018
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości