Sobota, 2.02.2019
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (Polkowice +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 16-20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Bydgoszcz +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Sobota, 2.02.2019
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 16-20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 16-20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Sobota, 2.02.2019
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce +20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce +20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Sobota, 2.02.2019
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce +20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce +20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Sobota, 2.02.2019
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce +20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce +20)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Sobota, 2.02.2019
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 11-15)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 11-15)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości