Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Gorzów +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin // Bydgoszcz 16-20
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska // Toruń +20
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia // Gdynia 11-15
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań // Łódź 6-10
BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew +20)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew +20)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Łódź 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Łódź 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości