BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Toruń 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Toruń 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce // Bydgoszcz +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Wisła 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Toruń 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia // Pokowice 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska // Gdańsk 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce // Bydgoszcz +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Wisła 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Toruń 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia // Pokowice 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska // Gdańsk 6-10
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce // Bydgoszcz +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // AZS 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Toruń 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia // Pokowice 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska // Widzew 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce // Bydgoszcz +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // AZS 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Toruń 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia // Pokowice 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska // Widzew 6-10
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce // Bydgoszcz +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Wisla -1-5
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Toruń 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia // Pokowice 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska // Widzew 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce // Bydgoszcz +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Wisla -1-5
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Toruń 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia // Pokowice 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska // Widzew 6-10
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce / Artego +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ślęza +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Wisła 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin / Energa 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia / CCC 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska / Politechnika 1-5
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce / Artego +20
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ślęza +20
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Wisła 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin / Energa 11-15
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia / CCC 11-15
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska / Politechnika 1-5
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 11-15)
Zapraszam na https://lvbet.pl
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości