Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza 16-20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisla 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 6-10)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisla 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 6-10)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Bydgoszcz +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wrocław +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Toruń 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (Polkowice 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Łódź 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Bydgoszcz +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wrocław +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Toruń 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (Polkowice 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Łódź 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa +20)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC +20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa +20)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC +20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Środa, 27.02.2019
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 16-20)
19:10 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości