BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 16-20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 16-20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisla 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisla 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia // Gdynia 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń // Gorzów 11-15
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice // Polkowice 16-20
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 6-10
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia // Gdynia 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń // Gorzów 11-15
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice // Polkowice 16-20
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 6-10
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia / Basket 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń / AZS 1-5
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Ślęza 1-5
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia / Basket 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń / AZS 1-5
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Ślęza 1-5
-
- Kadet
- Posty: 1709
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia / Wisla 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa 1-5
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Artego 1-5
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia / Wisla 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa 1-5
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Artego 1-5
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS-AJP 1-5)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS-AJP 1-5)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości