BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Toruń 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (AZS 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Toruń 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (AZS 1-5)
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Toruń 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Toruń 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisla 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański / Energa 11-15
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin / Lublin 16-20
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia / Arka 6-10
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice / CCC 1-5
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków / Wisla 1-5
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisla 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański / Energa 11-15
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin / Lublin 16-20
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia / Arka 6-10
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice / CCC 1-5
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków / Wisla 1-5
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków // Wisła 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław // Gdańsk 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański // Gdańsk 6-10
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia // Gdynia 11-15
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice // Grzow 6-10
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków // Wisła 11-15
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków // Wisła 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław // Gdańsk 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański // Gdańsk 6-10
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia // Gdynia 11-15
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice // Grzow 6-10
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków // Wisła 11-15
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 6-10)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS AJP 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 6-10)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS AJP 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisła 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański / Energa 11-15
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin / Lublin 6-10
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia / Basket 6-10
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice / AZS 6-10
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków / Wisła 6-10
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisła 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański / Energa 11-15
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin / Lublin 6-10
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia / Basket 6-10
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice / AZS 6-10
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków / Wisła 6-10
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
-
- Kadet
- Posty: 1714
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Gorzow 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Poznań 6-10
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Gorzow 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Poznań 6-10
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 16-20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 16-20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
-
- Junior
- Posty: 2216
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 1-5)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 1-5)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 1-5)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 1-5)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości