BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Artego 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 6-10
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański // Wrocław 11-15
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia // Gdynia 16-20
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń // Łódź 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin // Lublin 16-20
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice // Polkowice +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 6-10
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański // Wrocław 11-15
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia // Gdynia 16-20
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń // Łódź 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin // Lublin 16-20
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice // Polkowice +20
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(AZS 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(AZS 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. / Artego 1-5
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański / Ślęza 16-20
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia / Basket 11-15
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń / Widzew 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin / AZS 6-10
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. / Artego 1-5
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański / Ślęza 16-20
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia / Basket 11-15
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń / Widzew 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin / AZS 6-10
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice / CCC 16-20
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(AZS 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(AZS 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(AZS 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(AZS 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 19 kolejka (29.02.2020)
Sobota, 29.02.2020
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Wrocław 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Łódź 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański (Wrocław 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Łódź 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości