Środa, 4.03.2020
18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Lublin 11-15)
18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (AZS +20)
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (Gdansk 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 1-5)
BLK 2019/20 - 20 kolejka (4.03.2020)
Re: BLK 2019/20 - 20 kolejka (4.03.2020)
Środa, 4.03.2020
18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS-UMCS 16-20)
18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (AZS +20)
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (AZS Gdańsk 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS-UMCS 16-20)
18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (AZS +20)
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (AZS Gdańsk 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2019/20 - 20 kolejka (4.03.2020)
Środa, 4.03.2020
18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS 16-20)
18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (AZS +20)
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (AZS UG 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Politechnika Gdańska (Widzew 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS 16-20)
18:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (AZS +20)
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (AZS UG 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 20 kolejka (4.03.2020)
Środa, 4.03.2020
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (AZS UG 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 11-15)
19:00 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Poznań (AZS UG 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości