EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
17:30 Energa Toruń - Odra Brzeg
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik
18:00 ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań
17:30 Energa Toruń - Odra Brzeg
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik
18:00 ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa 14.10.2009
Lotos Gdynia-ROW Rybnik (Lotos 11-15)
MUKS Poznań-Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
TS Wisła Kraków-AZS Poznań (Wisła 16-20)
ŁKS Łódź-Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Energa Toruń-Odra Brzeg (Energa 16-20)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp.-Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
Lotos Gdynia-ROW Rybnik (Lotos 11-15)
MUKS Poznań-Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
TS Wisła Kraków-AZS Poznań (Wisła 16-20)
ŁKS Łódź-Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Energa Toruń-Odra Brzeg (Energa 16-20)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp.-Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa 14.10.2009
Lotos Gdynia-ROW Rybnik (Lotos 16-20)
MUKS Poznań-Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
TS Wisła Kraków-AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź-Artego Bydgoszcz (ŁKS 11-15)
Energa Toruń-Odra Brzeg (Energa 16-20)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp.-Lider Pruszków (Gorzów 16-20)
Lotos Gdynia-ROW Rybnik (Lotos 16-20)
MUKS Poznań-Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
TS Wisła Kraków-AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź-Artego Bydgoszcz (ŁKS 11-15)
Energa Toruń-Odra Brzeg (Energa 16-20)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp.-Lider Pruszków (Gorzów 16-20)
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 11-15)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 11-15)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
-
- Młodzik
- Posty: 528
- Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
- Lokalizacja: .:Leszno:.
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 11-15)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 16-20)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 11-15)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 16-20)
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 11-15)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 11-15)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- Wierny kibic
- Nowy na forum
- Posty: 39
- Rejestracja: 10 marca 2008, 17:39
- Lokalizacja: Polkowice
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 16-20]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 16-20]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [ŁKS 6-10]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 16-20]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 11-15]
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 16-20]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 16-20]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [ŁKS 6-10]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 16-20]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 11-15]
Nasz Orzełek najlepszy w Polsce jest !!!
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 11-15]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 16-20]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [Artego 6-10]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 11-15]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 16-20]
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 11-15]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 16-20]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [Artego 6-10]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 11-15]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 16-20]
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 11-15)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 11-15)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 1-5)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 11-15)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (AZS GW 16-20)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 11-15)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 11-15)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 1-5)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 11-15)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (AZS GW 16-20)
I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Gdynia 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 1-5)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 1-5)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 16-20)
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 11-15]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 16-20]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [Łks 1-5]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 11-15]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 16-20]
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 11-15]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 16-20]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [Łks 1-5]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 11-15]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 16-20]
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik / Lotos 16-20
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice / Polkowice +20
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz / ŁKS 6-10
Energa Toruń - Odra Brzeg / Energa 11-15
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków / Gorzów 16-20
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik / Lotos 16-20
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice / Polkowice +20
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz / ŁKS 6-10
Energa Toruń - Odra Brzeg / Energa 11-15
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków / Gorzów 16-20
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 6-10)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 1-5)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 6-10)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (Orzeł +20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 1-5)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (Gorzów 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 11-15]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 11-15]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [Artego 6-10]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 6-10]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 16-20]
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik [Lotos 11-15]
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice [Orzeł +20]
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła 11-15]
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz [Artego 6-10]
Energa Toruń - Odra Brzeg [Energa 6-10]
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków [AZS 16-20]
-
- Młodzik
- Posty: 575
- Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
- Lokalizacja: Łódź
Re: EKSTRAKLASA - 5 kolejka (14.10.2009)
Środa, 14.10.2009
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (CCC 16-20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 11-15)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 11-15)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 16-20)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (AZS Gorzów 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - ROW Rybnik (Lotos 16-20)
18:00 MUKS Poznań - Orzeł Polkowice (CCC 16-20)
18:30 TS Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 11-15)
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz (ŁKS 11-15)
Energa Toruń - Odra Brzeg (Energa 16-20)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lider Pruszków (AZS Gorzów 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości