rewanż
G Maurita Reid (Jamajka/USA)
G Jelena Skerović (Czarnogóra)
C Nikki Greene (USA)
F Paulina Misiek
F Ewelina Gala
Fantasy PLKK 2016/17 - PO
Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy
Re: Fantasy PLKK 2016/17 - PO
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: Fantasy PLKK 2016/17 - PO
dla OjTam:
2 mecz
G Marta Urbaniak
G Jordan Jones (USA)
F Kataryna Dorogobuzova (Ukraina)
F Paulina Misiek
C Nikki Greene (USA)
2 mecz
G Marta Urbaniak
G Jordan Jones (USA)
F Kataryna Dorogobuzova (Ukraina)
F Paulina Misiek
C Nikki Greene (USA)
Re: Fantasy PLKK 2016/17 - PO
2 mecz
G Maurita Reid (Jamajka/USA)
G Sandra Ygueravide (Hiszpania)
F Agnieszka Szott-Hejmej
F Karolina Poboży
C Ziomarra Morrison (Chile)
G Maurita Reid (Jamajka/USA)
G Sandra Ygueravide (Hiszpania)
F Agnieszka Szott-Hejmej
F Karolina Poboży
C Ziomarra Morrison (Chile)
Re: Fantasy PLKK 2016/17 - PO
O 1 miejsce:
markylipek (+0,52) – speedy
Markylipek
G Sharnee Zoll 19
G Darxia Morris 15
F Agnieszka Szott-Hejmej (POL) 3
F Martyna Koc (POL) 3
C Carolyn Swords 13
Suma: 53 (5)
Speedy
G Julia Drop 8
G Amanda Frost 9
F Uju Ugoka 0
F Courtney Hurt 12
C Magdalena Szajtauer 3
Suma: 32 (5)
Pierwszy mecz markylipek – speedy 83-69
Wynik końcowy markylipek – speedy 136,52 – 101
Markylipek wygrywa fantasy BLK w sezonie 2016/17, speedy kończy zabawę ze srebrnym medalem
O 3 miejsce:
Bartolino - matrix (+0,49)
Bartolino
G Maurita Reid (Jamajka/USA) 24
G Jelena Skerović (Czarnogóra) 10
C Nikki Greene (USA) 6
F Paulina Misiek 16
F Ewelina Gala 13
Suma: 69 (5)
Matrix
G Sharnee Zoll (USA) 19
G Darxia Morris (USA) 15
F Elżbieta Międzik 11
FMagdalena Leciejewska 19
C Marija Rezan (Chorwacja) 7
Suma: 71 (5)
Pierwszy mecz: Bartolino – Matrix 42-99
Wynik końcowy Bartolino – Matrix 111 – 170,49
Matrix zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium, Bartolino tym razem bez kolejnego krążka w kolekcji.
o 5 miejsce
bart_81 - Japa (+0,009)
Bart_81
G Jamierra Faulkner 16
G Dominika Owczarzak 10
F Courtney Hurt 12
F Raisa Musina -3
C Marta Jujka 8
Suma: 43 (5)
Japa
G Katarzyna Dźwigalska 3
G Julie McBride 5
F Oksana Mollov(Ukraina) 17
F Aleksandra Pawlak 11
C Isabelle Harrison (USA) 12
Suma: 48 (5)
Pierwszy mecz: bart_81 – Japa 69 – 67
Wynik końcowy: bart_81 – Japa 112 – 115,009
Japa kończy rozgrywkę na pozycji 5-tej, bart_81 na 6-tej
o awans do PLK
koszykówka_kobiet (+1,33) – Reaktywacja
Koszykówka_kobiet
G Nicole Seekamp (Australia) 9
G Julia Drop 8
F Aleksandra Pawlak 11
F Berenice Mosby (USA) 8
C Kelley Cain (USA) 18
Suma: 54 (5)
Reaktywacja
G Stephanie Talbot (Australia) 25
G Angelika Stankiewicz 3
F Monika Grigalauskyte (Litwa) 14
F Dominika Miłoszewska 5
C Denesha Stallworth (USA) 16
Suma: 63 (5)
Pierwszy mecz: koszykówka_kobiet – Reaktywacja 67-56
Wynik końcowy koszykówka_kobiet – Reaktywacja 122,33 – 119
Koszykóka_kobiet zagra w przyszłym sezonie w BLK, reaktywacja na zapleczu
diablewcielone:P - Greebo (+1,36)
diablewcielone:p
brak składu
Greebo
C Kelley Cain (USA) 18
F Vanessa Gidden (JAM) 7
F Berenice Mosby (USA) 8
G Magdalena Ziętara 10
G Dominika Owczarzak 10
Suma: 53 (5)
Pierwszy mecz: diablewcielone:p – Greebo 31-52
Wynik końcowy: diablewcielone:p – Greebo 31 – 106,36
W przyszłym sezonie powalczę w BLK, diablewcielone:p w 1 lidze
o 11 miejsce
Golew - Paulo2907 (+0,06)
golew
G Weronika Gajda 17
G Katarzyna Trzeciak 8
F Monika Grigalauskyte 14
F Magdalena Parysek 10
C Magdalena Szajtauer 3
Suma: 52 (5)
Paulo2907
G Jamierra Faulkner (USA) 16
G Meighan Simmons (USA) -3
F Paulina Rozwadowska 8
F Amalia Rembiszewska 3
C Azia Bishop (USA) 14
Suma: 38 (5)
Pierwszy mecz: Golew – Paulo2907 47-33
Wynik końcowy: Golew – Paulo2907: 99 – 71,06
Golew kończy sezon na pozycji 11-tej, Paulo2907 na 12-tej
o 13 miejsce
Przemoe - Justi (+0,57)
Przemoe
G Asia Boyd 23
G Mariona Ortiz 0
C Ewelina Kobryn 9
F Karolina Poboży 10
F Kourtney Treffers 0
Suma: 42 (5)
Justi
G Maurita Reid (Jamajka/USA) 24
G Sandra Ygueravide (Hiszpania) 3
F Agnieszka Szott-Hejmej 3
F Karolina Poboży 10
C Ziomarra Morrison (Chile) 13
Suma: 53 (5)
Pierwszy mecz: Przemoe – Justi 29 – 59
Wynik końcowy: Przemoe – Justi 71 – 112,57
Justi zajmuje 13 pozycje, Przemoe 14-tą
o 15 miejsce
Ałgaja (+0,32) - OjTam
C Ziomarra Morrison (Chile) 13
G Magdalena Ziętara 10
G Hind Ben Abdelkader (Belgia) 0
F Magdalena Leciejewska 19
F Roddreka Rogers (USA) 8
Suma: 50 (5)
OjTam
G Marta Urbaniak 0
G Jordan Jones (USA) 11
F Kataryna Dorogobuzova (Ukraina) 15
F Paulina Misiek 16
C Nikki Greene (USA) 6
Suma: 48 (5)
Pierwszy mecz Ałgaja – OjTam 56 – 34
Wynik końcowy Ałgaja – OjTam 106,32 – 82
Ałgaja 15-ta, OjTam – 16-ty
17 miejsce zajmuje Betti. Pozostałe osoby DSQ
markylipek (+0,52) – speedy
Markylipek
G Sharnee Zoll 19
G Darxia Morris 15
F Agnieszka Szott-Hejmej (POL) 3
F Martyna Koc (POL) 3
C Carolyn Swords 13
Suma: 53 (5)
Speedy
G Julia Drop 8
G Amanda Frost 9
F Uju Ugoka 0
F Courtney Hurt 12
C Magdalena Szajtauer 3
Suma: 32 (5)
Pierwszy mecz markylipek – speedy 83-69
Wynik końcowy markylipek – speedy 136,52 – 101
Markylipek wygrywa fantasy BLK w sezonie 2016/17, speedy kończy zabawę ze srebrnym medalem
O 3 miejsce:
Bartolino - matrix (+0,49)
Bartolino
G Maurita Reid (Jamajka/USA) 24
G Jelena Skerović (Czarnogóra) 10
C Nikki Greene (USA) 6
F Paulina Misiek 16
F Ewelina Gala 13
Suma: 69 (5)
Matrix
G Sharnee Zoll (USA) 19
G Darxia Morris (USA) 15
F Elżbieta Międzik 11
FMagdalena Leciejewska 19
C Marija Rezan (Chorwacja) 7
Suma: 71 (5)
Pierwszy mecz: Bartolino – Matrix 42-99
Wynik końcowy Bartolino – Matrix 111 – 170,49
Matrix zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium, Bartolino tym razem bez kolejnego krążka w kolekcji.
o 5 miejsce
bart_81 - Japa (+0,009)
Bart_81
G Jamierra Faulkner 16
G Dominika Owczarzak 10
F Courtney Hurt 12
F Raisa Musina -3
C Marta Jujka 8
Suma: 43 (5)
Japa
G Katarzyna Dźwigalska 3
G Julie McBride 5
F Oksana Mollov(Ukraina) 17
F Aleksandra Pawlak 11
C Isabelle Harrison (USA) 12
Suma: 48 (5)
Pierwszy mecz: bart_81 – Japa 69 – 67
Wynik końcowy: bart_81 – Japa 112 – 115,009
Japa kończy rozgrywkę na pozycji 5-tej, bart_81 na 6-tej
o awans do PLK
koszykówka_kobiet (+1,33) – Reaktywacja
Koszykówka_kobiet
G Nicole Seekamp (Australia) 9
G Julia Drop 8
F Aleksandra Pawlak 11
F Berenice Mosby (USA) 8
C Kelley Cain (USA) 18
Suma: 54 (5)
Reaktywacja
G Stephanie Talbot (Australia) 25
G Angelika Stankiewicz 3
F Monika Grigalauskyte (Litwa) 14
F Dominika Miłoszewska 5
C Denesha Stallworth (USA) 16
Suma: 63 (5)
Pierwszy mecz: koszykówka_kobiet – Reaktywacja 67-56
Wynik końcowy koszykówka_kobiet – Reaktywacja 122,33 – 119
Koszykóka_kobiet zagra w przyszłym sezonie w BLK, reaktywacja na zapleczu
diablewcielone:P - Greebo (+1,36)
diablewcielone:p
brak składu
Greebo
C Kelley Cain (USA) 18
F Vanessa Gidden (JAM) 7
F Berenice Mosby (USA) 8
G Magdalena Ziętara 10
G Dominika Owczarzak 10
Suma: 53 (5)
Pierwszy mecz: diablewcielone:p – Greebo 31-52
Wynik końcowy: diablewcielone:p – Greebo 31 – 106,36
W przyszłym sezonie powalczę w BLK, diablewcielone:p w 1 lidze
o 11 miejsce
Golew - Paulo2907 (+0,06)
golew
G Weronika Gajda 17
G Katarzyna Trzeciak 8
F Monika Grigalauskyte 14
F Magdalena Parysek 10
C Magdalena Szajtauer 3
Suma: 52 (5)
Paulo2907
G Jamierra Faulkner (USA) 16
G Meighan Simmons (USA) -3
F Paulina Rozwadowska 8
F Amalia Rembiszewska 3
C Azia Bishop (USA) 14
Suma: 38 (5)
Pierwszy mecz: Golew – Paulo2907 47-33
Wynik końcowy: Golew – Paulo2907: 99 – 71,06
Golew kończy sezon na pozycji 11-tej, Paulo2907 na 12-tej
o 13 miejsce
Przemoe - Justi (+0,57)
Przemoe
G Asia Boyd 23
G Mariona Ortiz 0
C Ewelina Kobryn 9
F Karolina Poboży 10
F Kourtney Treffers 0
Suma: 42 (5)
Justi
G Maurita Reid (Jamajka/USA) 24
G Sandra Ygueravide (Hiszpania) 3
F Agnieszka Szott-Hejmej 3
F Karolina Poboży 10
C Ziomarra Morrison (Chile) 13
Suma: 53 (5)
Pierwszy mecz: Przemoe – Justi 29 – 59
Wynik końcowy: Przemoe – Justi 71 – 112,57
Justi zajmuje 13 pozycje, Przemoe 14-tą
o 15 miejsce
Ałgaja (+0,32) - OjTam
C Ziomarra Morrison (Chile) 13
G Magdalena Ziętara 10
G Hind Ben Abdelkader (Belgia) 0
F Magdalena Leciejewska 19
F Roddreka Rogers (USA) 8
Suma: 50 (5)
OjTam
G Marta Urbaniak 0
G Jordan Jones (USA) 11
F Kataryna Dorogobuzova (Ukraina) 15
F Paulina Misiek 16
C Nikki Greene (USA) 6
Suma: 48 (5)
Pierwszy mecz Ałgaja – OjTam 56 – 34
Wynik końcowy Ałgaja – OjTam 106,32 – 82
Ałgaja 15-ta, OjTam – 16-ty
17 miejsce zajmuje Betti. Pozostałe osoby DSQ
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości