Regulamin fantasy BLK 2017/18

Wykaż się wiedzą o baskecie, sam wygraj ligę...

Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 07 września 2017, 11:34

1. Fantasy PLKK 12/13 w zamyśle ma być zabawą zwiększającą zainteresowanie tymi rozgrywkami. Udział w niej jest dobrowolny i darmowy, nagród się nie przewiduje. Zabawa w całości będzie przeprowadzona na niniejszym forum.

2. W zabawie brać udział mogą osoby zarejestrowane na kkforum przed 01.09.2017, za wyjątkiem osób zdyskwalifikowanych w poprzedniej edycji.

3. Zabawa jest prowadzona w systemie ligowym (PLKK, I liga) Skład poszczególnych lig jest zgodny z wynikami rozgrywek w poprzednim sezonie:

4. Gra składa się z 3 etapów: draftu , sezonu zasadniczego i PO

4a. Regulamin draftu.

Draft przeprowadzany jest w każdej lidze niezależnie. Kolejność 1 rundy draftu (a także 3,5 i 7) jest zgodna z kolejnością zajętych miejsc w poprzednim sezonie, natomiast w rundach 2, 4, 6 i 8 następuje odwrócenie kolejności wybierania.

Każdy uczestnik ma 12 godz. na dokonanie wyboru (okres od północy do 6-tej rano nie jest wliczany, choć oczywiście wtedy też można wybierać). Po tym okresie prawo wyboru przechodzi na kolejną osobę, natomiast „gapowicz” wybierze w momencie pojawienia się na forum, a na każdy kolejny wybór będzie miał jedynie 1 godzinę. Nie trzeba wybierać osobiście: można to zrobić przez pośredników (gg, sms, priv itd.)

W drafcie każdy uczestnik wybiera 8 zawodniczek. Zawodniczki będzie można wybierać z listy, która będzie w pierwszym poście w każdym z tematów o drafcie. Każda zawodniczka będzie miała przypisaną 1 lub 2 pozycje z możliwych: G – obrońca, F- skrzydłowa, C – środkowa, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami na forum. Wybierając zawodniczkę nie trzeba będzie decydować się, na jakiej pozycji ma grać. Decyzję taką będzie można podjąć przed każdą kolejka ligową. (oczywiście mowa tylko o tych pozycjach, które ma przypisane. Jak któraś będzie miała F/C to na G grać nie będzie mogła).

Analogicznie jak w BLK w składzie mogą się znaleźć jedynie 2 zawodniczki spoza Europy. Nie ma obowiązku posiadania określonej liczby zawodniczek z obywatelstwem Polskim (ale trzeba pamiętać z w składzie meczowym musi być min jedna)

Jeśli do godz. 20-tej w środę, 20-tego września, w którejś z grup nie zostanie zakończone min 6 rund draftu, to o godz. 21-ej tego dnia nastąpi draft „błyskawiczny”. (po 5 minut na każdy kolejny wybór)


4b Regulamin sezonu zasadniczego

Gra zasadnicza rozpocznie wraz z I kolejka ligową PLKK

Przed każdą kolejką należy wystawić skład według schematu:

Kolejka xy

C aaa aaa
F bbb bbb
F ccc ccc
G ddd ddd
G eee eee

W składzie tym musi znaleźć się min 1 Polka. Jeśli ktoś przez pomyłkę wystawi 5 zawodniczek zagranicznych, to będę zliczał tylko 4 pierwsze licząc „od góry”. Skład należy wystawiać do 1 meczu rozgrywanego w danej kolejce (chyba że będzie on rozgrywany awansem dużo wcześniej, o takich wyjątkowych sytuacjach będę informował w tym temacie) bez względu na to czy w spotkaniu tym wystąpi któraś z zawodniczek gracza czy nie.

Uwaga! Postów nie wolno edytować! Chcąc dokonać zmiany należy zacytować swój post i określić zmianę w składzie.

Wynik zespołu równy jest sumie evali, które ugrały wystawione przez gracza zawodniczki (według http://www.plkk.pl)

Dla niezorientowanych: eval = punkty + zbiórki + asysty + przechwyty + bloki – straty – liczba niecelnych rzutów (także osobistych).

Jeśli w danej kolejce drużyna danej zawodniczki nie będzie rozgrywać spotkania, (dotyczy to zarówno „pauzowania”, meczów rozgrywanych awansem, oraz meczów przełożonych na termin późniejszy niż następna kolejka) to:

a) w 1 rundzie spotkań (kolejki 1-13) zawodniczce zalicza się taki wynik, jaki uzyska w kolejnym meczu.

b) w rundzie spotkań (kolejki 14-25) zawodnicze zalicza się wynik równy jej średniemu evalowi, z zaokrągleniem: (x,x+0,5) = x; <x+0,5, x+1) = x+1 pod warunkiem że zawodniczka grała w poprzedniej kolejce (jeśli nie grała to obowiązuje pkt a)!

Wyjątkiem będzie sytuacja, gdy ktoś wystawi zawodniczkę nie posiadającą jeszcze evalu (np. dopiero pozyskaną przez klub w PLKK) – wtedy obowiązuje pkt a.

c) w ostatniej serii spotkań (kolejka 26) zawodniczce zalicza się wynik równy jej średniemu evalowi, z zaokrągleniem: (x,x+0,5) = x; <x+0,5, x+1) = x+1 pod warunkiem że zawodniczka grała w jednym z dwóch wcześniejszych spotkań swojej drużyny. W przeciwnym razie będzie miała zaliczone „0”.

Tabela po każdej kolejce ustalana jest według średniego evalu wystawianych zawodniczek. W wypadku gdy 2 lub więcej osób zakończy rozgrywki z takim samym wynikiem o kolejności decydować będzie wynik uzyskany w ostatniej kolejce (potem w przedostatniej itd.)

Uwaga!!!

Wystawianie składu jest obowiązkowe. W trakcie trwania sezonu można bez konsekwencji dwa razy „zapomnieć” o tym obowiązku, wtedy będę zaliczał skład wystawiony we wcześniejszej kolejce, 3 brak wystawienia składu skutkować będzie zerową zdobyczą punktową zespołu w tej koercje, natomiast kolejny dyskwalifikacją drużyny4c Regulamin PO

W PO skład należy wystawić przed każdą kolejną runda!

Zespoły wyżej notowane przed fazą PO będą posiadały mały handicap równy różnicy średnich evali po RS pomnożonej przez 5. (czyli każde 26 pkt przewagi w RS przełoży się na 1 pkt w PO)

Jeśli okaże się że końcowy wynik rozgrywki między dwoma zespołami w PO już po uwzględnieniu handicapu będzie remisowy, zwycięzcą będzie zespół wyżej notowany po RS

Schemat PO:

... pojawi sie wkrótce ...

5. Rotacje w składzie.

W trakcie sezonu będą możliwe 3 sposoby wzmacniania składu:

5a. Pozyskiwanie zawodniczek wolnych.

W temacie z wymianami podajemy kogo oddajemy i kogo bierzemy w zamian. Pozyskaną w ten sposób zawodniczkę można automatycznie wystawić do gry (ale trzeba uważać czy ktoś już jej wcześniej nie wziął)

5b. Wymiany miedzy zespołami z jednej ligi.

W temacie „transferowym” jedna osoba podaje z kim się wymienia, jakie zawodniczki biorą udział w wymianie (wymieniamy tylko 1 zawodniczkę na 1) oraz ich średnie evale, których różnica nie może być większa od 3. Druga osoba musi ta wymianę potwierdzić. Obaj gracze po wymianie muszą spełniać kryteria dotyczące ilości zawodniczej spoza Europy. Wymiana musi zostać zatwierdzona przeze mnie, lub przez któregoś z moderatorów, zanim nowo pozyskane zawodniczki będzie można wystawiać do gry.

Zawodniczki można wymieniać dopiero po rozegraniu przez nie min 5 spotkań w tym sezonie BLK.

5c. Licytacje

W ten sposób do gry będą dodawane nowe zawodniczki w PLKK, oraz te, których właściciele zostaną usunięci z zabawy.

Mniej raz w miesiącu (lub rzadziej, jeśli nie będzie takiej potrzeby) będę w temacie transferowym podawał nowe zawodniczki (wraz z pozycjami) i czas zakończenia licytacji. Chcąc pozyskać którąś z zawodniczek, należy w tym temacie zaoferować w zamian którąś ze swoich, przy czym licytacje wygra ta osoba, która zaoferuje zawodniczkę z najwyższym średnim evalem. Oferowana zawodniczka musi być w drużynie gracza min tydzień, licząc od rozpoczęcia licytacji oraz musi zostać przynajmniej raz wystawiona do składu od momentu jej ostatniego pozyskania! (Przy oferowanej zawodniczce trzeba będzie podając jej średni eval, oraz numer kolejki, w której była wystawiona do składu)

Po zaoferowaniu swojej zawodniczki nie można już jej wycofać, ani też w jej miej podać innej zawodniczki z niższym średnim evalem!

Oddana prze zwycięzcę licytacji zawodniczka trafia na kolejna, już tylko 1-dniową licytację, według tych samych zasad. W licytacji tej nie będzie mógł brać udziału były właściciel tej zawodniczki.

Uwaga techniczna! Jeśli ktoś zaoferuje zawodniczkę tuz przed końcem licytacji, to zostaje ona automatycznie przedłużona o 5 minut. (czyli jeśli licytacja ma się skończyć o 22-ej, a ktoś zaoferuje zawodniczkę o 21:58, to licytacja zostaje przedłużona do 22:03)

Pozyskane w ten sposób zawodniczki muszą zostać zatwierdzone przeze mnie, lub przez któregoś z moderatorów, zanim będzie je można wystawić do gry.

Uwaga! Tydzień po zamknięciu okienka transferowego w PLKK, nastąpi też zamknięcie transferów w fantasty.

Uwaga!!!

Wszystkie próby obejścia reguł (Np. wymiana między 2 osobami zawodniczek o średnich evalach różniących się o więcej niż 3, przy pomocy listy wolnych zawodniczek) będą kończyły się wykluczeniem z gry.

6 O wszystkich kwestiach spornych, bądź nieuregulowanych, będą zgodnie z zasadą dobrej rozgrywki decydowali Moderatorzy Grup lub organizator.

7. Zgłoszenie się do gry oznacza jednocześnie całkowita akceptacje w/w zapisów.
Ostatnio zmieniony 08 września 2017, 06:50 przez Greebo, łącznie zmieniany 1 raz.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

reaktywacja
Junior
Posty: 2023
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: reaktywacja » 08 września 2017, 00:55

4a. Regulamin draftu.

Każdy uczestnik ma 18 godz. na dokonanie wyboru
- w moim odczuciu to zdecydowanie za dużo czasu. Pewnie, że są sytuacje losowe, ale ja ograniczyłbym ten czas do maksymalnie 8-10 godzin. W myśl tego zapisu gracze mają całą dobę na podjęcie decyzji, czyli "gapowicz" uniemożliwia praktycznie realizację draftu od niedzieli do środy (zostawiając słuszny postulat wyłączenia z tego licznika godzin nocnych od północy do 6 rano). W końcu każdy wie na co się pisze dołączając do zabawy i podczas draftu powinien być czujny.
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2557
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: bart_81 » 08 września 2017, 06:16

Podzielam zdanie reaktywacji. 18 to zbyt duzo. 12h byłoby ok tak jak w przypadku Fantasy WNBA.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 08 września 2017, 06:49

Ok, rzeczywiscie za dużo tego czasu. Rok temu było nawet tylko 8h na wybor, ale ze wtedy wynikało to z braku czasu przed rozpoczęciem sezonu to teraz przychylam sie do wersji z WNBA - czyli 12h.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 11 września 2017, 07:30

Jeszcze jedna uwaga: zawodniczki spoza Europy, ale mające paszport europejski póki co będą traktowane tak jak w rozgrywkach FIBA, tzn jako zawodniczki spoza Europy. Natomiast jeśli okaże się ze w lidze będzie to inaczej interpretowane to również w fantasy będą mogły występować jako europejki.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

reaktywacja
Junior
Posty: 2023
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: reaktywacja » 12 września 2017, 10:22

Greebo pisze:Jeszcze jedna uwaga: zawodniczki spoza Europy, ale mające paszport europejski póki co będą traktowane tak jak w rozgrywkach FIBA, tzn jako zawodniczki spoza Europy. Natomiast jeśli okaże się ze w lidze będzie to inaczej interpretowane to również w fantasy będą mogły występować jako europejki.


A których konkretnie zawodniczek będzie to dotyczyło? Zoll, McBride, Aleksandravicius?
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 12 września 2017, 10:37

Rzeczywiście, słabo wytłumaczyłem - ogólnie będę uwzględniał to jak panie są "widziane" w rozgrywkach FIBA. Jeśli grają tam jako Europejki, to tak samo będzie w fantasty, jeśli nie, to i u nas będą traktowane jak zawodniczki spoza Europy a wiec"

- Staphany Skrba czy Lauren Mansfield będą zawodniczkami spoza Europy a już np. Clark Europejką

- McBride gra w naszej kadrze, wiec będzie traktowana jak każda inna Polka

- Zoll czy Kastanek póki co chyba nie maja nawet polskiego obywatelstwa wiec nie ma o czym mówić.

Jeśli chodzi Aleksandravicius to nie jestem pewien, ale ona chyba w pucharach europejskich grała jako Litwinka, a wiec tak tez byłoby u nas.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2939
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: tadziu » 12 września 2017, 10:54

Czy przy tworzeniu składów można dopisać obok zagranicznych nie kraj pochodzenia, a paszport z jakim gra dana zawodniczka?

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 12 września 2017, 11:08

Tak, właśnie ustaliłem z Bartolino (przygotowuje skład) żeby zamiast kraju z którego pochodzi zawodniczki podawać tylko czy będzie grała jako zawodniczka z Europy czy spoza.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5980
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: BARTOLINO » 12 września 2017, 22:38

Ślęza Wrocław

Tijana Ajduković C (Europa)
Agnieszka Kaczmarczyk F
Marissa Kastanek G (Świat)
Janis Ndiba F (Europa)
Tania Perez Torres F (Europa)
Sylwia Siemienias F
Zuzanna Sklepowicz G
Klaudia Sosnowska F
Karina Szybała G/F
Kourtney Treffers F (Europa)
Sonia Ursu G (Europa)
Sharnee Zoll G (Świat)


Artego Bydgoszcz

Julia Adamowicz G/F
Sylwia Bujniak G
Katarzyna Kocaj C
Paulina Kuczyńska F
Julie McBride G
Elżbieta Międzik G/F
Paulina Niedziółka G
Jennifer O'Neill G (Świat)
Karolina Poboży F
DeNesha Stallworth C (Świat)
Dragana Stanković C (Europa)
Agnieszka Szott-Hejmej F
Justyna Żurowska-Cegielska F


Basket 90 Gdynia

Sofija Aleksandravicius F/C (Europa)
Kahleah Cooper G/F (Świat)
Anna Jakubiuk G
Tori Jankoska G (Świat)
Aneta Kotnis F
Anna Makurat G/F
Marta Marcinkowska F/C
Aldona Morawiec F
Jowita Ossowska G/F
Kamila Podgórna G
Amalia Rembiszewska F/C
Jelena Skerović G (Europa)
Karolina Stawińska F
Kristine Vitola C (Europa)


CCC Polkowice

Elina Babkina G (Europa)
Alysha Clark F (Europa)
Temi Fagbenle F/C (Europa)
Ewelina Gala F
Weronika Gajda G
Bria Holmes F (Świat)
Magdalena Idziorek G/F
Aleksandra Jagodzińska F/C
Magdalena Leciejewska F/C
Theresa Plaisance F/C (Świat)
Antonija Sandrić G/F (Europa)
Artemis Spanou F/C (Europa)
Angelika Stankiewicz G


AZS Poznań

Kinga Banach G
Katarzyna Bednarczyk F
Sidney Cook F/C (Świat)
Jazmine Davis G (Świat)
Bogna Gołochowicz G/F
Martyna Kotula G
Daria Marciniak F/C
Julia Niemojewska G
Marta Nowicka G
Aleksandra Parzeńska F/C
Aleksandra Piasecka G
Karolina Stefańczyk F
Alicja Szloser F
Julia Tyszkiewicz G/F
Kinga Woźniak G
Aleksandra Zięmborska F/C


Energa Toruń

Dalia Belickaite G (Europa)
Kelley Cain C (Świat)
Monika Grigalauskyte F (Europa)
Katarzyna Maliszewska G/F
Lauren Mansfield G (Europa)
Roksana Płonka F
Rita Rasheed F (Europa)
Agnieszka Skobel G/F
Emilia Tłumak F
Zuzanna Urban G/F
Miriam Uro-Nile F/C (Europa)
Marta Wieczyńska G/F


AZS AJP Gorzów Wlkp.

Francisca Petronelia Donders G (Europa)
Paula Duchnowska G/F
Aleksandra Dul G
Beata Jaworska F/C
Wiktoria Keller F
Kinga Kominek F
Karolina Matkowska G
Paulina Misiek F
Aleksandra Pawlak F
Annamaria Prezelj G (Europa)
Yuliya Rytsikava G/F (Europa)
Miah Spenecer G (Świat)
Daria Stelmach G
Carolyn Swords C (Świat)
Magdalena Szajtauer C
Jagoda Szczęsna G
Olga Trzeciak F


JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Marta Dobrowolska F
Paulina Majda G
Małgorzata Misiuk F
Lana Packovski G (Europa)
Robyn Parks G/F (Świat)
Paulina Rozwadowska F/C
Egle Siksniute C (Europa)
Stephany Skrba F (Europa)
Michaela Stara G (Europa)
Naketia Swanier G (Świat)
Aleksandra Wojtala G


MKK Siedlce

Katarzyna Artych G
Tetiana Haiw F (Europa)
Wiktoria Kondus G/F (Europa)
Samantha Lapszynski C
Magdalena Mollov G
Oksana Mollova F (Europa)
Dominika Paczkowska G
Magdalena Parysek-Bochniak F/C
Agata Stępień G/F
Wiktorija Szmatowa G (Europa)
Katarzyna Trzeciak G
Paulina Żukowska C


AZS UMCS Lublin

Dajana Butulija G (Europa)
Martyna Cebulska G
Agata Dobrowolska F/C
Katerina Dorogobuzowa F (Europa)
Feyonda Fitzgerald G (Świat)
Kaja Grygiel G
Marta Jujka-Witkowska C
Aleksandra Kędzierska F
Dorota Mistygacz F
Dominika Poleszak F/C
Uju Ugoka F (Świat)


Ostrovia Ostrów Wlkp.

Monika Jasnowska F
Katarzyna Jaworska F/C
Katarzyna Joks G
Jordan Jones G (Świat)
Agata Kowalczyk G
Breanna Lewis C (Świat)
Marie Ange Mfoula F/C (Europa)
Edyta Mielczarek G/F
Katarzyna Motyl G
Monika Naczk G
Sandra Nowicka G
Karolina Puss G/F
Anna Walczak G


Widzew Łódź

Julia Drop G
Klaudia Gertchen F
Natalia Gzinka F
Brandi Harvey-Carr C (Świat)
Marta Kawczyńska G
Patrycja Kawczyńska G
Adriana Kopciuch G
Anna Kudelska G
Wiktoria Rzeźnik G
Roksana Schmidt G/F
Wiktoria Stępień F
Maria Wybraniec F/C
Wiktoria Zapart F/C
Darya Zavidna F (Europa)


Wisła Kraków

Jelena Antić F (Europa)
Sonja Greinacher F/C (Europa)
Aleksandra Klimas G
Giedre Labuckiene F/C (Europa)
Dominika Miłoszewska F/C
Julia Natkaniec G
Klaudia Niedźwiedzka F
Dominika Owczarzak G
Cheyenne Parker C (Świat)
Maurita Reid G (Świat)
Leonor Rodriguez Manso G/F (Europa)
Magdalena Ziętara G/F
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3782
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: przemoe » 13 września 2017, 06:40

Artemis Spanou F/C (Świat)

Grecja to już nie Europa? :)
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5980
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: BARTOLINO » 13 września 2017, 08:59

przemoe pisze:
Artemis Spanou F/C (Świat)

Grecja to już nie Europa? :)

Jeszcze trochę i już nie będzie ;) Poprawione
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 13 września 2017, 17:57

Wygląda na to że w PLK beda respektowane paszporty europejskie bez ograniczeń, wiec takie panie jak Skrba będą w naszej grze miały status europejki. (Bartolino skoryguje składy nieco później)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1055
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: golew » 17 września 2017, 13:25

Proponuje przykleić ten wątek zamiast regulaminu 2012.

I jeszcze jedno - tylko 2 Nieeuropejki mogą być w zespole czy w składzie meczowym?

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11581
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin fantasy BLK 2017/18

Postautor: Greebo » 17 września 2017, 14:28

W zespole.

Temat przylepic musi ktos z moderatorów - ja nie mam uprawnień,
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...


Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości