Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej mężczyzn w Chorwacji 2009

Pisz o czym chcesz

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 28 stycznia 2009, 23:58

Obrazek
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 29 stycznia 2009, 18:53

Komentarz radiowy jest najlepszy. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=-otWRm7sWxw
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 29 stycznia 2009, 18:56

patrese pisze:Komentarz radiowy jest najlepszy. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=-otWRm7sWxw

mocne :P
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 30 stycznia 2009, 17:02

Oprócz reprezentacji Chorwacji i fanatycznej publiczności w Zagrzebiu Polacy najbardziej powinni obawiać się sędziów. Wiadomo, przecież nie tylko ściany pomagają gospodarzom. Zwłaszcza, że półfinałowy mecz Polaków poprowadzi dwójka sędziów z... Niemiec: Frank Lemme i Bernd Ullrich.

Dotychczas to właśnie Niemcy mieli do pracy sędziów najwięcej pretensji. "W decydującym meczu z Danią mieliśmy do czynienia z sędziowskim skandalem. Rumuni Constantin Din i Laurentiu Dinu w końcowych fragmentach spotkania spisali się katastrofalnie" - pisał niemiecki "Bild".

Rozgoryczenia nie kryli również niemieccy zawodnicy. - Zostaliśmy oszukani. To koszmar - mówił bramkarz Johannes Bitter. - Gigantyczny skandal, to jakieś żarty - dodawał drugi golkiper Silvio Heinevetter. - Zawsze to samo gówno. To nie jest zabawne - grzmiał z kolei Sebastian Preiss.

Najwięcej kontrowersji budziła jednak wypowiedź trenera niemieckich szczypiornistów, Heinera Branda. - Co zostało nam ukradzione, będzie nam oddane innym razem - powiedział słynący z ogromnych wąsów szkoleniowiec. Czyżby wypowiedź Branda była zwiastunem zemsty na Polakach?

Bogdan Wenta zdaje sobie sprawę, że sędziowie mogą być dodatkowym zawodnikiem naszych rywali. Mówi to wprost. - Nie będziemy mieć tam przyjaciół, tylko rywali. Niewykluczone, że będą nimi również sędziowie - przyznał przed meczem z Chorwacją Bogdan Wenta, trener polskich szczypiornistów.

Na mistrzostwach świata dwa lata temu w Niemczech panowie z gwizdkami dość mocno pomagali gospodarzom turnieju. W Chorwacji oprócz Niemców na pracę sędziów najgłośniej narzekali Norwegowie i Macedończycy, którzy otwarcie powiedzieli, że "to po prostu mafia".

Niemiecka para sędziowska poprowadziła już na turnieju w Chorwacji pięć spotkań. Dwa razy gwizdali w meczu Chorwatów w rundzie eliminacyjnej w grupie B - w meczu otwarcia Chorwacja - Korea (27:26) oraz w starciu Chorwacja - Szwecja (30:26). W kolejnej rundzie niemieccy sędziowie prowadzili spotkania Szwecja - Hiszpania (34:30), Kuba - Korea (26:31) oraz mecz Szwecja - Węgry (30:31).


wp.pl
___________

Sam osobiście myślę, że sędziowie nie będą mieli wielkiego udziału w meczu. I zwyczajnie wygra lepszy :P

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 30 stycznia 2009, 22:57

Mecz z Chorwatami-dramat w naszym wykonaniu:!:
Nie funkcjonowało nic.
Żaden zawodnik nie grał na miarę swoich umiejętności, a już Karol B., to...
Nie znaleźliśmy lekarstwa na ich wysoką i agresywną obronę.
Niestety zostaje nam tylko mecz o brąz.
Szkoda.

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek1990 » 30 stycznia 2009, 23:20

Zdobyliśmy choć jedną bramke ze skrzydła...?

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 30 stycznia 2009, 23:31

Marek1990 pisze:Zdobyliśmy choć jedną bramke ze skrzydła...?

Coś tam chyba było.
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 30 stycznia 2009, 23:32

Marek1990 pisze:Zdobyliśmy choć jedną bramke ze skrzydła...?
nie dziś...
ja szukałem szukałem i znalazłem +, jest nim Mariusz Jurasik „Józek", Marcin Lijewski pierwsze minuty to on tylko grał pozniej coś padło :cry: nie ważne co bedzie to że jestesmy w "4" to i tak dużo...
Chorwacja nie grał jakoś super więc można było powalczyć, ale wtedy musielibyśmy zagrac tak jak z Danią :roll: wczasie meczu i pare min. po szukałem winy gdzie sie dało... a to ze wykładzina, a to ze kara dla Chorwata itp itd.. teraz mam inne zdanie :evil: Polska będzie gosp. jakiś Mistrzowst w ręcznej bo nie pamietam :?:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 31 stycznia 2009, 00:07

haha to jest piekne jest sukces potem przychodzi porazka... i za nia bluzga sie ludzi... kto z Was interesowal sie pilka reczna przed tymi mistrzostwami albo poprzednimi kiedy to byli vice mistrzami swiata? hmm... dla mnie to jest mega szacun dla tej reprezentacji! to sa ludzie ktory wkladaja w to co robia serce... i nawet jesli przegraja w meczu o braz - w co raczej nie wierze to i tak mam do nich mega szacunek. to jest jedna z nielicznych reprezentacja polski w ostatnich latach ktora odniosla sukces tej rangi... porownujac zainteresowanie siatkowka - bo tam sukcesy tez... byly - reczna wypada mizernie, tym wiekszy szacunek im sie nalezy

takie moje zdanei. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 31 stycznia 2009, 01:12

FAIR PLAY pisze:haha to jest piekne jest sukces potem przychodzi porazka... i za nia bluzga sie ludzi... kto z Was interesowal sie pilka reczna przed tymi mistrzostwami albo poprzednimi kiedy to byli vice mistrzami swiata? hmm... dla mnie to jest mega szacun dla tej reprezentacji! to sa ludzie ktory wkladaja w to co robia serce... i nawet jesli przegraja w meczu o braz - w co raczej nie wierze to i tak mam do nich mega szacunek. to jest jedna z nielicznych reprezentacja polski w ostatnich latach ktora odniosla sukces tej rangi... porownujac zainteresowanie siatkowka - bo tam sukcesy tez... byly - reczna wypada mizernie, tym wiekszy szacunek im sie nalezy

takie moje zdanei. :wink:
nikt tu po Orłach nie jedzie :x to jest ocena meczu :wink: wiem wiem, że w Polsce tak jest ze albo sie jedzie albo sie kocha a tu na forum nikt po Nich nie jedzie... Pozdrawiam :twisted:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 31 stycznia 2009, 10:27

Apetyt rosnie w miare jedzenia :)
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 01 lutego 2009, 16:38

i jest Brąz !
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

czuken88
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 15:41

Postautor: czuken88 » 01 lutego 2009, 16:38

n1 :D

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 01 lutego 2009, 16:47

Wyróżnić chce wszystkich od Szmala po lekarzy bo to jest coś pięknego nie wierzyłem w nich po I fazie, a teraz jestem z nich dumny.
Dziś będę robił to co mówił Sławek czyli chlał wóde :P

Ciao :D :D :D :D
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 01 lutego 2009, 17:08

Gratulacje dla naszych za brązowy medal i walkę do końca :!: :D
Ach, gdyby Bielecki zagrał z Chorwatami tak jak w dzisiejszym meczy bylibyśmy w finale i może...
Nie ma co płakać, brąz to też medal no i kolejna "wojenka" z niemiaszkami do przodu :wink: :lol:


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości