Moderatorzy i ich uprawnienia

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Moderatorzy i ich uprawnienia

Postautor: Viallos » 07 czerwca 2004, 09:36

Cały czas czekam na propozycje moderatorów poszczególnych działów. Dodatkowo wszyscy moderatorzy będą mieli wspólną możliwość moderowania takich działów jak: Hyde Park, Forum Foto, Propozycje i Testy.

A oto dotychczasowi moderatorzy i ich działy:

Mario - koszykówka młodzieżowa, Cukierki Odra Brzeg
Wojteg - Włókniarz Pabianice (nominowany przez Admina)

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 07 czerwca 2004, 10:35

simon i majoneez - ŁKS Łódź
Hersi - Meblotap
Szymon - Włókniarz

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 07 czerwca 2004, 20:49

Kuba - CCC Polkowice
Nas - AZS Poznań

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 27 marca 2006, 16:22

Zgłaszam formalny wniosek o przyznanie funkcji moderatora w dziale "Liga Typerów" dla "pierwszego liczydła KKForum" :wink: - Wojteg'a :!: :!:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Kadet
Posty: 1046
Rejestracja: 02 lipca 2005, 22:42
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Gwynbleidd » 27 marca 2006, 18:01

A ja zgłaszam Szymona jako dalszego moderatora pod forum Włókniarza-zmienił sie od poczatku sezonu-albo to my....
Z Wyrazami Szczerej Niewdzięcznosci,Za To Ze Byłem Z Wami. A Teraz Jesteście Przeciwko MNIE!!!Obrazek

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 03 maja 2006, 22:09

DO ADMINISTRATORÓW:

Z dniem 4 maja 2006 roku zgłaszam swoją rezygnację z pełnienia funkcji moderatora podforum Koszykówki Młodzieżowej oraz Cukierków Odry Brzeg.
..you got to lose, to know how to win..

Bułuś :)
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 13:51
Lokalizacja: Kochany Brzeg nad Oderka... :D
Kontaktowanie:

Postautor: Bułuś :) » 04 maja 2006, 16:02

Jeżeli MARIO rezygnuje to ja jestem chętny na jegomiejsce :D

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 04 maja 2006, 16:45

MARIO pisze:DO ADMINISTRATORÓW:

Z dniem 4 maja 2006 roku zgłaszam swoją rezygnację z pełnienia funkcji moderatora podforum Koszykówki Młodzieżowej oraz Cukierków Odry Brzeg.


:( Mario - czy jest to ostateczna i przemyślana decyzja? Czy Forumowicze moga liczyć na kilka słów wyjaśnienia od tak zasłużonej dla wszystkich wersji KKForum osoby? :( Szkoda by było, gdyby.... Może jeszcze się zastanowisz?

Pozdro
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 05 maja 2006, 23:12

Decyzja jest przemyślana i póki co nieodwołalna. Doszły mnie słuchy, że jeden z administratorów najwyraźniej nie był zadowolony z faktu, iż jestem moderatorem podforum Cukierków, gdyż chciał na tą funkcję innego forumowicza. Widocznie mój czas minął, a moje starania aby podforum Cukierków nie było zaśmiecane i niecenzuralne oraz aby miało przejrzysty wygląd są niewystarczające. Robiłem co w mojej mocy dla dobra forum - teraz będę przyglądał się z boku.

Jeśli chodzi o podforum Koszykówki Młodzieżowej muszę przyznać, że zadecydował tu brak czasu na poświęcenie się temu tematowi. Forumowicze sami dokładnie widzą jaki bałagan panuje w Koszykówce Młodzieżowej i tutaj też myślę, że czas na zmianę moderatora.

Nie ukrywam, że od pewnego czasu na forum czuję nieprzyjemny smęt i postanowiłem, że mój udział w dalszej egzystencji forum będzie raczej bierny.

Pozdrawiam
..you got to lose, to know how to win..

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 06 maja 2006, 13:29

Administratorów jest dwóch: skoro Seba namawia cię żebyś został, to wychodzi że mnie się coś nie podoba.

Wobec tego pragnę cię i wszystkich poinformować że ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Zagloba
Żak
Posty: 335
Rejestracja: 17 czerwca 2004, 01:20
Lokalizacja: BoraBora

Postautor: Zagloba » 06 maja 2006, 13:42

Viallos pisze:Administratorów jest dwóch: skoro Seba namawia cię żebyś został, to wychodzi że mnie się coś nie podoba.

Wobec tego pragnę cię i wszystkich poinformować że ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń.


Mysle ze one tego tak nie sprecyzowal ale moge sie mylic.
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 06 maja 2006, 15:33

MARIO pisze:Decyzja jest przemyślana i póki co nieodwołalna. Doszły mnie słuchy, że jeden z administratorów najwyraźniej nie był zadowolony z faktu, iż jestem moderatorem podforum Cukierków, gdyż chciał na tą funkcję innego forumowicza. Widocznie mój czas minął, a moje starania aby podforum Cukierków nie było zaśmiecane i niecenzuralne oraz aby miało przejrzysty wygląd są niewystarczające. Robiłem co w mojej mocy dla dobra forum - teraz będę przyglądał się z boku.

(...)


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Po pierwsze - po utarczkach słownych z kibicami z JG Qiero poprosił mnie o interwencję i zamknięcie Waszego Podforum dla gości... zgodnie z ustaleniami, którymi kierujemy się z Viallosem odpowiedziałem, że zamknięcie jest raczej niemożliwe, bo KKForum z założenia ma zupełnie inny kierunek rozwoju - jedynym "zamkniętym" póki co może być jedynie Podforum "Aktualności"... i to jedynie na okres próbny! Oczywiście Wasze forum wyczyściłem, a osoba z JG została na pewien czas pozbawiona możliwości oglądania forum. Po dyskusji z Qiero zaproponowałem tez, by wzorem innych OTWARTYCH for klubowych, przydzielić Tobie do pomocy/współpracy jeszcze dwóch Moderatorów (jak napisałem do Dona WYRAZNIE - trójwładza to ideał)... pozycję jednego zaproponowałem od razu Qiero, którego wszyscy chyba tu znają doskonale i obdarzają zaufaniem... WSPÓLNIE zastanawialiśmy się przez privy, komu możnaby wstępnie zaproponować sprawowanie funkcji trzeciego Modka - wiadomo, że KKForum się rozrasta i nie muszę mówić, jak czasem ciężko jednoosobowo upilnować porządku we wszystkich tematach! Zaproponowałem Dona, którego uważałem za najlepszego kandydata - z racji autorytetu i szacunku, którym wydaje mi się, że darzą Go Kibice z Brzegu. Po akceptacji pomysłu przez Qiero, napisałem zaraz priva z wstepnym zapytaniem, czy byłby zainteresowany.... Po tym, jak odpisał, że nie chce wchodzić w paradę Tobie napisałem WYRAZNIE, że chodzi jedynie o uzupełnianie się nawzajem i pomaganie sobie dla dobra Waszego Forum. Nie mam pojęcia dlaczego ktoś może odbierać wątpliwy zaszczyt bycia Moderatorem, jako jakąś chorą rywalizację, czy odbieranie splendoru :shock: Dla mnie SZOK...

Tyle w temacie.


Jestem również Mario zawiedziony Twoimi oskarżeniami bez próby wyjaśnienia sprawy u zródła... moja nieukrywana od dłuuuuugiego czasu niechęć do Ciebie na stopie poglądowej i w konsekwencji tego prywatnej, nie dała Ci chyba ŻADNEGO dowodu na to, że wykonywanie przeze mnie zadań Administratora tego forum w jakikolwiek sposób przez uczucia o których od zawsze mówiłem utrudniała Ci funkcjonowanie tutaj! Wręcz przeciwnie - byłem m.in. głównym pomysłodawcą, byś objął funkcję Moderatora działu poświęconego koszykówce młodzieżowej. Sprawa, którą jak widzę ktoś zupełnie falszywie rozreklamował to dwa privy i działanie "na szybko" o godzinie 7 rano po prosbie o reakcję ze strony kolegi, którego chyba także szanujesz. ... Szkoda, że tak zostało Ci to przekazane... i jeszcze większa, że odebrałeś to jak widzę w taki sposób :?


Mam jednak nadzieję, że po przeczytaniu tego, co napisałem przemyślisz sprawę raz jeszcze...


Pozdrawiam
Admin nr 2
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 06 maja 2006, 15:41

Hmmm... na tle powyższego wpisu Mario oddaję swoją funkcję Administratora pod rozwagę Viallosa i reszty Forumowiczów. Dla dobra KKForum widzę, że zmiana drugiego "funkcyjnego" może być najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrowionka
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 06 maja 2006, 21:12

Seba pisze:
... moja nieukrywana od dłuuuuugiego czasu niechęć do Ciebie na stopie poglądowej i w konsekwencji tego prywatnej,


..i wzajemnie. Szacun do Ciebie zawsze miałem, ale niechęć się zwiększyła - wiadomix 8) Niech moje miejsce moderatora zastąpią inni, bardziej zaufani i lubiani.

Tyle ja w temacie.
..you got to lose, to know how to win..

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 06 maja 2006, 21:20

MARIO pisze:(...) Niech moje miejsce moderatora zastąpią inni, bardziej zaufani i lubiani.
(...)


Co prawda nie wiem nadal co ma wspólnego podkreślone słowo z działalnoscią na rzecz KKForum za którą należy Ci się od samego poczatku WIELKI RESPEKT, ale cóż... SZKODA... tak, jak napisałem wyżej - decyzja należy juz w tej sprawie do Viallosa...

Pozdrawiam
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości