Do ciebie Villas

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Zagloba
Żak
Posty: 335
Rejestracja: 17 czerwca 2004, 01:20
Lokalizacja: BoraBora

Do ciebie Villas

Postautor: Zagloba » 31 lipca 2004, 08:33

Oglaszasz nas na Basketmani ale nie widze zebys oglaszal Basketmanie u nas? Czekam na odpowiedz!

Wiec ladnie by bylo umiescic link Basktmani ! Ale moze sie myle nowe zasady teraz obowiazuja? Lansujemy siebie na czyis forach a w d...mamy innych?
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2004, 09:55 przez Zagloba, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 31 lipca 2004, 08:42

Masz szczęście Zagłoba, że nie jestem adminem tego forum...

Zagloba
Żak
Posty: 335
Rejestracja: 17 czerwca 2004, 01:20
Lokalizacja: BoraBora

Postautor: Zagloba » 31 lipca 2004, 08:45

Adam pisze:Masz szczęście Zagłoba, że nie jestem adminem tego forum...

Bo co bys zrobil?
Zamknal mi usta? :D
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Do ciebie Villas

Postautor: Kuba » 31 lipca 2004, 10:14

Zagloba pisze:Oglaszasz nas na Basketmani ale nie widze zebys oglaszal Basketmanie u nas? Czekam na odpowiedz!

Wiec ladnie by bylo umiescic link Basktmani ! Ale moze sie myle nowe zasady teraz obowiazuja? Lansujemy siebie na czyis forach a w d...mamy innych?

Chyba zapomniałes o jednym drobnym szczególe. Otóż Basketmania jest już znana itd, natomiast nasz portal (wraz z forum) dopiero co zaczyna swoją działalność, wiec chyba reklama jest wskazana. Viallos'owi tak jak każdemu co tworzy coś nowego, zależy na tym, aby jego dzieło oglądało jak najwięcej ludzi. Nie po to przecież tworzył to forum i portal, zeby tylko on tu zaglądał!
pozdrawiam

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Re: Do ciebie Villas

Postautor: Adam » 31 lipca 2004, 10:25

Kuba pisze:
Zagloba pisze:Oglaszasz nas na Basketmani ale nie widze zebys oglaszal Basketmanie u nas? Czekam na odpowiedz!

Wiec ladnie by bylo umiescic link Basktmani ! Ale moze sie myle nowe zasady teraz obowiazuja? Lansujemy siebie na czyis forach a w d...mamy innych?

Chyba zapomniałes o jednym drobnym szczególe. Otóż Basketmania jest już znana itd, natomiast nasz portal (wraz z forum) dopiero co zaczyna swoją działalność, wiec chyba reklama jest wskazana. Viallos'owi tak jak każdemu co tworzy coś nowego, zależy na tym, aby jego dzieło oglądało jak najwięcej ludzi. Nie po to przecież tworzył to forum i portal, zeby tylko on tu zaglądał!
pozdrawiam


Kuba - olej ignoranta, szkoda na takich klawiatury.

Zagloba
Żak
Posty: 335
Rejestracja: 17 czerwca 2004, 01:20
Lokalizacja: BoraBora

Postautor: Zagloba » 31 lipca 2004, 10:40

Adam pisze:Masz szczęście Zagłoba, że nie jestem adminem tego forum...

Adasiu skarbie strasznie sie martwie juz teraz zebys grypoy nie zlapal:-(
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 31 lipca 2004, 14:29

Nie wiem o co ci chodzi?

Przecież możesz zamieścić link do basketmani gdzie chcesz na forum. Nikt tego nie zabrania.

Portal ponadto ma być ponad podziałami. Nie ważne gdzie piszesz: czy to forum czy kkforum.prv, czy basketmania. W portalu obejżysz tabele, masz download i wiele innych rzeczy o których pisałem a których nie da się zrobić na forum.

Pozdro


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości