Zarys portalu gotowy

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 06 lipca 2004, 21:08

majoneez pisze:Myślę, że Viallos chce uniknąć odwiedzin niepożądnych gości na portalu-prowizorce w trakcie konstrukcji, i uwolni dostęp kiedy tylko wszysko będzie dopięte na osatni guzik :wink:


Tak też przypuszczam. Tylko tak sobie myślę co z naszymi cotygodniowymi spotkaniami na czacie ?? jaki to adres na tego czata ?? Troszkę tych niedziel minęło, a chyba jeszcze ani razu nie spotkaliśmy się wspólnie na czacie i nie podyskutowaliśmy o...kobietach, koszykówce i nie tylko :wink:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 06 lipca 2004, 21:21

Niestety czat jest zintegrowany z portalem i nie wchodząc na stronę chyba nie uda się wejśc na czat. Przynajmniej tak wynikałoby z prób, które właśnie poczyniłem (dzięki uprzejmości Viallosa dysponuję hasłem). Myślę, że Viallos robi słusznie ukrywając póki co obraz swojego dzieła w tajemnicy. Mogę tylko zapewnić, że portal prezentuje się bardzo okazale, zapowiada się prawdziwy przełom w podawaniu informacji dotyczących żeńskiego basketu w Polsce. Pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać na WIELKĄ PREMIERĘ (z którą nie ma co się spieszyć, kosztem jakości).Jeśli będę mógł jakoś się przysłuzyć Viallos wiesz gdzie mnie szukać!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 06 lipca 2004, 23:43

Dajcie jeszcze troche nad tym wszystkim popracować. Jest jeszcze sporo do zrobienia, choć już sporo zostało zrobione. :wink: Przyczyny zablokowania portalu są wyżej podane przez majo. Natomiast spotykać na chacie się możemy, ponieważ jak prosiliście czat będzie z polchatu i jest tam już założyny pokój kkforum. Natomiast będzie on zintegrowany z portalem, niemniej już teraz wpisując na stronie www.polchat.pl pokój kkforum można na niego wejść i coś poklepać!

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 12 lipca 2004, 22:16

Zobaczcie portal przed ostatnimi szlifami i dajcie ewentualnie jakieś wskazówki. Jeszcze troche zostało do zrobienia, ale mam nadzieje że już bliżej niż dalej! :wink:

Przypominam adres www.kosz.webd.pl/portal/

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 12 lipca 2004, 22:24

Zdecydowanie bliżej! Wygląda naprawdę okazale, widać, że już tylko wystarczy wpuścić w niego trochę życia i ruszy... nic go nie zatrzyma :D. Pozdro!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 12 lipca 2004, 23:01

hehe Seba musi być szczęśliwy z powodu kolorów tego portalu :lol: , mniejsza z tym. Moze niepotrzebna jest tabelka p.t "ostatnie 5 newsów" - przecież i tak dobrze widać, które newsy są najnowsze. Po drugie, warto pomysleć nad komentarzmi do newsów i połączeniem ich z forum ( tak jest np: na www.lksfans.pl) Co jeszcze? hmm.....aha, poza tym super :D :wink:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 12 lipca 2004, 23:13

:D Biało-czerwonego też jest bardzo dużo... jeśli się trochę przymknie oko na niebieski ;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Wojteg » 13 lipca 2004, 08:14

No bardzo fajnie to wyglada. Generalnie wszystko jest OK. Podoba mi się. :) :)

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 13 lipca 2004, 08:35

Ciekawe, ciekawe :)

Mam jednak wątpliwość co do tego elementu:

Obrazek

Co to właściwie jest? ;) Domyślam się, że to taki ozdobnik - jeżeli tak to wydaje mi się, że jest trochę za duży... Może dobrze by również wyglądał o tylko kilkupikselowej wysokości i bez tej kreski białej w środku?

Poza tym moje wrażenie jest całkiem na plus - może jeszcze tylko tło lepiej by wyglądało lekko szare i trochę niepotrzebny jest ten pasek 'Witaj , Załóż nowe konto | Login' :)

Brawo Viallos :!:

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 14 lipca 2004, 11:22

No podoba mi się. Oczywiście troszkę trzeba jeszcze dopracować poszczególne elementy ale i tak już teraz widać że włożyłes Viallos w ten portal sporo serca i pracy. Trzymaj tak dalej!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 17 lipca 2004, 23:16

Właśnie wróciłem i po prawie tygodniowej rozłące z forum czegoś mi brakowało. Jest troche uwag co do portalu więc biorę się ostro do roboty.
Pozdrowionka


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości