TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Fanatyk
Żak
Posty: 246
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Fanatyk » 26 kwietnia 2018, 13:55

Ja uważam podobnie. Przy 3 Polkach Stelmach, Jaworska i Dzwigalska, które umówmy się nie są topem wśród Polek ( choć Daria na prawdę dobrze się rozwija ) niezbędny jest transfer jeszcze jednej zawodniczki krajowej. Wtedy mamy 4.
Gdyby została Julia to jest 5. Przy odejściu Prezelij uważam że musi dojść kolejnych 4 graczy. Dwóch topowych liderów tj. rozgrywająca i strzelba i dwóch solidnych. Bo z tego co wiem klub planuje grę w Pucharach więc i ławka musi być szersza. Z resztą to trochę działa jak magnes dla lepszych graczy, że drużyna gra w Eurocupie. I tak jak napisałeś skoro odeszła prawie cała drużyna i Polki będą raczej tanie powinno byc więcej szmalu na zagraniczny zaciąg.

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ChrisLbn » 30 kwietnia 2018, 11:20

Paulina Misiek już oficjalnie zawodniczką Basketu. Z kolei Aneta Kotnis odchodzi z Gdyni. Ważne kontrakty mają Anna Makurat i Kamila Podgórna, a blisko finalizacji umów na kolejny sezon są Anna Jakubiuk, Jowita Ossowska i Amalia Rembiszewska. W klubie czekają także na powrót do zdrowia Aldony Morawiec, która także może liczyć na nową umowę.

https://sport.trojmiasto.pl/Paulina-Mis ... 23426.html

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: przemoe » 30 kwietnia 2018, 12:40

Ktoś tu nie umie liczyć, bo Aldona ostatnio przyznała, że ma kontrakt na przyszły sezon...
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Ruda_
Żak
Posty: 243
Rejestracja: 23 września 2009, 16:26
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Ruda_ » 01 maja 2018, 08:39

Rytsikava w Gorzowie można już jako potwierdzone.
Info na funpage'u AZSu

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: tommiiii » 01 maja 2018, 14:38

tak jak pisałem los Szewczyka został przesądzony po półfinale z CCC - najwyzej stoja podobno akcje Paulauskasa który podobno opóści Torun . Drugim kandydatem Omanic.
AZS Lublin blisko zakontraktowania Rymarenko w miejsce Dorogobuzovej
Zurowska spodziewany kierunek Gorzów
Marina Bas(Kuzina) - w kregu zainteresowan Wisly
Owczarzak po kontuzji uzależnia swoja gre od tego gdzie bedzie grał jej chłopak (gracz pierwszoligowej druzyny z Poznania)

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: WybuchowaZocha » 01 maja 2018, 14:59

tommiiii pisze:tak jak pisałem los Szewczyka został przesądzony po półfinale z CCC - najwyzej stoja podobno akcje Paulauskasa który podobno opóści Torun . Drugim kandydatem Omanic.
AZS Lublin blisko zakontraktowania Rymarenko w miejsce Dorogobuzovej
Zurowska spodziewany kierunek Gorzów
Marina Bas(Kuzina) - w kregu zainteresowan Wisly
Owczarzak po kontuzji uzależnia swoja gre od tego gdzie bedzie grał jej chłopak (gracz pierwszoligowej druzyny z Poznania)


Boże człowieku skąd tys się urwał? Kłamstwo na kłamstwie... Jeśli chodzi o twoje wypociny ws. Wisły to bredzisz głupoty... ehhh co za idiota...

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: WybuchowaZocha » 01 maja 2018, 15:02

Kaczmarczyk jakoś chyba nie po drodze z trenerem i Panią Prezes, wszystko wskazuje na to, ze odejdzie z Wrocławia. A w Polkowicach ma pozostać Bojović (umowa dwuletnia).

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ChrisLbn » 01 maja 2018, 15:08

O ile mnie wzrok nie mylił, to widziałem wczoraj Dorogobuzową na trybunach w Polkowicach. Ciekawe, czy to tylko przypadkowa obecność...

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: WybuchowaZocha » 01 maja 2018, 15:10

tommiiii pisze:i jeszce tym razem naprawde ostatni post bo mi sie przypomniało!!!


Btw miałeś się już chyba nie wypowiadać na tym forum.

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Ałgaja » 01 maja 2018, 15:16

tommiiii pisze:tak jak pisałem los Szewczyka został przesądzony po półfinale z CCC


Wydaje mi się, że trener którego losy są przesądzone po półfinale, po tym półfinale ew. powiedziałby do mediów coś w stylu - nie wiem co będzie, porozmawiamy po sezonie ect. ect. a nie:

Czy krakowski klub nadal wierzy w wizję trenera Szewczyka? – Mam nadzieję, że wierzy. Nie docierają do mnie żadne sygnały, że Szewczyk nie nadaje się do Wisły, bo jest fatalnym trenerem – pół żartem stwierdza szkoleniowiec. – Choć oczywiście z tej sytuacji, w jakiej zespół się znalazł nikt nie jest zadowolony – dodaje już poważnie. – Ani zarząd, ani ja jako trener, ani drużyna.

http://www.dziennikpolski24.pl/sport/a/ ... ,13125810/
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

FanKosza
Nowy na forum
Posty: 90
Rejestracja: 06 lutego 2018, 16:06

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: FanKosza » 01 maja 2018, 18:31

ChrisLbn pisze:O ile mnie wzrok nie mylił, to widziałem wczoraj Dorogobuzową na trybunach w Polkowicach. Ciekawe, czy to tylko przypadkowa obecność...



Dobre oko :) lecz Dorogobuzowa jest na każdym meczu po odpadnieciu z Play off ponieważ jest partnerka asystenta Sergiego:)

Z tego co mówiła kończy grę w kosza :)

Ale coś mi się wydaje że może być w kadrze na następny sezon za Magdalenę Idziorek :)

Na pewno odchodzi Idziorek, Stankiewicz.
Nie wiem jak Leciejewska skoro liga ma być OPEN.
Zostanie Puss bo to wychowanka i tego dopnie Musina.

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: WybuchowaZocha » 01 maja 2018, 19:14

FanKosza pisze:
ChrisLbn pisze:O ile mnie wzrok nie mylił, to widziałem wczoraj Dorogobuzową na trybunach w Polkowicach. Ciekawe, czy to tylko przypadkowa obecność...



Dobre oko :) lecz Dorogobuzowa jest na każdym meczu po odpadnieciu z Play off ponieważ jest partnerka asystenta Sergiego:)

Z tego co mówiła kończy grę w kosza :)

Ale coś mi się wydaje że może być w kadrze na następny sezon za Magdalenę Idziorek :)

Na pewno odchodzi Idziorek, Stankiewicz.
Nie wiem jak Leciejewska skoro liga ma być OPEN.
Zostanie Puss bo to wychowanka i tego dopnie Musina.


Liga nie będzie open, temat upadł. Pozostanie tak jak w tym sezonie (min. jedna Polka w składzie i max. 2 spoza FIBA Europe

Chris205
Nowy na forum
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2017, 13:03

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Chris205 » 01 maja 2018, 20:37


Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ann » 01 maja 2018, 21:01

Chris205 pisze:Clark odchodzi do Lyon ASVEL.
http://www.bebasket.fr/championnat-lfb/ ... alent.html

Szkoda...i dziwne,ze Polkowice nie chcialy jej zatrzymac.bo zakladam ze gdyby chcialy moglyby finansowo rywalizowac z druzyna z Francji o Clark.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

FanKosza
Nowy na forum
Posty: 90
Rejestracja: 06 lutego 2018, 16:06

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: FanKosza » 01 maja 2018, 21:14

Chris205 pisze:Clark odchodzi do Lyon ASVEL.
http://www.bebasket.fr/championnat-lfb/ ... alent.html


Mega szkoda, że Clark od nas odchodzi..

Ale z tego co wiem, będą duże transfery na miarę finałowej czwórki Euroligi, także możemy spodziewać się głośnych nazwisk :) coś czuje Taurasi


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości