TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

papageno
Amator
Posty: 166
Rejestracja: 11 listopada 2009, 11:41

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: papageno » 14 lutego 2013, 16:19

Z poprzednich wypowiedzi wnioskuję, że kibice kobiecej koszykówki coraz bardziej przypominają kibiców piłki nożnej, niestety....

kobe#8
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 18 listopada 2012, 13:55

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: kobe#8 » 14 lutego 2013, 17:55

danpe_ pisze:
Wrócę na chwilę do sprawy transparentu.Owszem był on mocno uszczypliwy (...).


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hipokryzja pełną gębą.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: Endrju » 14 lutego 2013, 18:11

Takich jaj to nawet nie bylo za czasów goracych finałów Lotos-Wisła :).

Proponuje aby Dunin i Korsak dali sobie po lisciu i skonczyli ten wzajemny kabaret. :mrgreen:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: Liquidor » 14 lutego 2013, 19:06

kobe#8 pisze:
danpe_ pisze:
Wrócę na chwilę do sprawy transparentu.Owszem był on mocno uszczypliwy (...).


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hipokryzja pełną gębą.


no to dajesz mądralo, uwypuklij nam hipokryzję w tej sytuacji.
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

kobe#8
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 18 listopada 2012, 13:55

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: kobe#8 » 14 lutego 2013, 20:05

Liquidor pisze:
kobe#8 pisze:
danpe_ pisze:
Wrócę na chwilę do sprawy transparentu.Owszem był on mocno uszczypliwy (...).


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hipokryzja pełną gębą.


no to dajesz mądralo, uwypuklij nam hipokryzję w tej sytuacji.


nie mam zamiaru sie wysilac. Transparent byl uszczypliwy, a biedny PDS sprowokowany. Wszysy przeciwko Wisle, a Wy nie jestescie oczywiscie niczemu winni. Nikogo nie prowokujecie, nikogo nie obrazacie, wszystko zawsze w duchu fair play itp... temat rzeka.

Endrju ma sporo racji - Panowie w pewnym wieku nie potrafia dac sobie po razie, tylko kazdy nasyla na drugiego swoich kumpli. Podburzaja, prowokuja, nakrecaja spirale, a jak sie cos komus przez przypadek stanie to winni beda kibice. Pardon kibole...

troche dystansu i chlodnej oceny sytuacji zycze.

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: danpe_ » 14 lutego 2013, 20:18

papageno ale co się dziwisz, gęby na koszu, siatce i na stadionie to to same osoby zazwyczaj.


Ja się zastanawiam jak to było z pismem do Can-Pack, w Polkowicach twierdzą, że P. Korsak nic nie wysyłał...

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: zancia_a » 15 lutego 2013, 00:52

FGE: Ekspresowe mecze o miejsca 9-10

Choć faza zasadnicza FGE nie dobiegła jeszcze końca, już wiadomo, kto zagra o miejsca 9-10. O to, by nie być ostatnią drużyną ligi powalczą PTK Pabianice i AZS OPTeam Rzeszów.


Wg terminarza obie drużyny mają zmierzyć się w Pabianiach w piątek w ramach 18. kolejki FGE. By ponieść mniejsze koszty, klub z Rzeszowa poprosił PTK o rozegranie pierwszego meczu o miejsca 9-10 już w sobotę. Pabianiccy działacze przystali na taką propozycję, a miejscowi fani obejrzą w dwa dni dwa spotkania z rzeszowiankami. Będą to spotkania tylko o prestiż, ponieważ nikt nie spada z FGE.
Rewanż zaplanowano na 23 lutego. W tym dniu obie drużyny zakończą sezon. Pabianiczanki nie wygrały jeszcze ani jednego spotkania. Czy przełamią fatalną passę w jednym z trzech starć z AZS-em? Jeśli nie, to dojdzie do małego precedensu, ponieważ zespół z "kompletem" porażek utrzyma się w lidze.

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... ejsca-9-10
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: ajaja » 15 lutego 2013, 12:14

Zawodowa liga, k..wa, śmiać się chce. Dla takich Pabianic 4 miesiące i 20 dni od pierwszego meczu do ostatniego, a później ponad siedem wolnego. Jak zrobią z dziewięć, to jeszcze czas na urodzenie dziecka panie będą miały.
Jak to pisze W. Strzebińczyk na głównej stronie "Historyczna PLKK". No w sumie się zgadza.

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: Liquidor » 15 lutego 2013, 12:20

@Kobe

Widzisz tylko roznica miedzy nami a wami jest taka, ze my nie ukrywamy jaki klimat nas kreci. Obowiazuja nas prawa i zasady ktore sa powszechne w swiecie fanatykow, a nie narzucone przez rzad, plkk, czy jakiegos chama z fabryki obuwia. Nikt z nas sie nie wybiela, wiemy co robimy, wiemy jak to robimy i wiemy ze nie wszystkim sie to musi podobac.. ale mamy to w d***e. "Nasze stadiony/hale - nasze zasady"

Wy z kolei rysujecie obraz biednej rodzinki z maly dziacmi ktora w sposob kulturalny nie moze uswiadczyc piekna widowiska sportowego gdyz jest stlamszona przez wislackie chamstwo. Kazdy kto byl choc raz w waszej hali wie jaka jest prawda o tych rodzinach z dziecmi. Nagromadzenie chamstwa i prostactwa pozbawione elementu fanatyzmu, ot takie rodziny tam macie.

Takze jak widac latwo jest rzucic haslo o hipokryzji i zgrywac madrale zza klawiatury. trudniej jest to w jakikolwiek sposob podbudowac argumentacja, takze bardzo wartosciowy wpis uskuteczniles.
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: kwassek » 15 lutego 2013, 13:01

Obrazek

flash
Młodzik
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2009, 12:57

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: flash » 15 lutego 2013, 13:13

wow, świat się chyba naprawdę kończy... w rosji spada meteoryt, a w krakowie kibice wisły będą się nawzajem z hali wykopywać. :lol:
bball

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: Barti » 15 lutego 2013, 13:34

kobe#8 pisze:nie mam zamiaru sie wysilac. Transparent byl uszczypliwy, a biedny PDS sprowokowany. Wszysy przeciwko Wisle, a Wy nie jestescie oczywiscie niczemu winni. Nikogo nie prowokujecie, nikogo nie obrazacie, wszystko zawsze w duchu fair play itp... temat rzeka.

i Ty piszesz o hipokryzji :lol: zrób porządek na swoim podwórku, a potem dopiero oceniaj innych; kibice z Gorzowa dokładnie wiedzą, (bo większość z Nas na Waszej hali pojawia od wielu lat) jak się zachowują Wasze "rodziny z dziećmi" i "emeryci", przy czym "fucket" od emeryta, "wieśniak czy burak z Gorzowa" od ojca rodziny, obok którego siedzą Jego dzieci, czy "raz, dwa, trzy gorzowskie psy" od nastoletnich szczawików to jedne z najłagodniejszych form pozdrowień Waszej przykładnej i nieskazitelnej braci kibicowskiej z sektora "rodzinnego", tak mocno skrzywdzonego przez los ze strony kibiców Wisły Kraków

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: Liquidor » 15 lutego 2013, 13:35

flash pisze:wow, świat się chyba naprawdę kończy... w rosji spada meteoryt, a w krakowie kibice wisły będą się nawzajem z hali wykopywać. :lol:


hihihihiihihihi dobre dobre, powiesz nam to w twarz?
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: danpe_ » 15 lutego 2013, 14:00

l po co zaczynacie kłótnie. Każdy trzeźwo myślący wie, że chamskie odzywki zdarzały się na obu halach.
Licytowanie się u kogo gorzej do niczego nie prowadzi.

A transparent był jedynie uszczypliwy. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, niech się w niedziele P. Korsaka spyta, co usłyszał w Krakowie pod swoim adresem. Myślę, że znajdą się w hali osoby, które wprost powiedzą, co myślą o słynnym piśmie o niewpuszczaniu kibiców.

Wie ktoś, czy będzie transmisja wideo gdzieś w internecie?

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2012/1013

Postautor: szunaj67 » 15 lutego 2013, 14:27

Ta wojenka jest tak naprawdę nikomu niepotrzebna. Każdy ma swoje za uszami.
Doprowadzi to do tego że kibice CCC nie pojadą do Krakowa wspierać swój zespół, kibice Wisły pojadą zapewne do Polkowic i nie zostaną wpuszczeni na halę. Po co to wszystko???
Mam trochę doświadczeń z moich "piknikowych" wyjazdów i jeśli chodzi o Polkowice nie mogę powiedzieć złego słowa. Nie doświadczyłem tam żadnego chamstwa, nikt mi nie ubliżał ani na mnie nie pluł.
Byłem też ostatnio na meczu Artego - CCC i to co tam słyszałem na trybunach nie mieści mi się w mojej szpakowatej z racji wieku głowie:
-wypierdalaj szmato
-do piachu k...
p... tę bambuskę z boiska (dotyczyło to miejscowej zawodniczki!!!!!!) itd.
Słowa te nie pochodziły wcale z ust pensjonariuszy ZK, których doping był zaskakująco dobry i kulturalny.
Czy o to chodzi w kibicowaniu???
Ludzie ogarnijcie się może trochę i szanujcie nie tylko siebie ale także kibiców drużyn przeciwnych.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości