5 kolejka BLK

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

5 kolejka BLK

Postautor: rzymi » 18 października 2013, 11:23

Sobota, 19.10.2013
15:00 Energa Toruń - Widzew Łódź
16:00 Riviera Gdynia - Wilki Morskie Szczecin
17:45 MKS MOS Konin - CCC Polkowice
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Basket ROW Rybnik
Niedziela, 20.10.2013
16:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
ObrazekObrazek

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: bodek38 » 18 października 2013, 16:22

transmisja z Gorzowa gdzieś będzie?

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: bart_81 » 18 października 2013, 17:26

Nie zanosi się na transmisję.
Co do meczu...Gdyby zagrała Chinny to byłbym spokojny o wynik jutrzejszego meczu. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zagra więc powinien być to wyrównany mecz o którego wyniku zdecyduje obrona. Niewątpliwie pojawię się jutro na hali:)

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: bodek38 » 18 października 2013, 21:30

Może na wyjeździe naszym paniom pójdzie lepiej rzutowo(skuteczniej) niż u siebie oby

Gość-1147
Młodzik
Posty: 623
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: Gość-1147 » 19 października 2013, 21:14

.
O godz. 22:25 rozpoczyna się dzisiaj program "Sport" w TVP Gorzów Wielkopolski. Można przypuszczać, że będzie też trochę o dzisiejszym meczu koszykówki Gorzów-Rybnik.

Dla zainteresowanych (a szczególnie kibiców z Rybnika) link:
http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/zobacz-na-zywo


---------------------------------------
325
.

P.S.
Gratulacje dla Waszej drużyny, wszystkie zawodniczki grały bardzo dobrze, a Rebecca - rewelacyjnie. Momentami ręce same składały się do oklasków.
.

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: danpe_ » 19 października 2013, 21:35

Jakby gdzieś pojawił się buzzer Zoll, to poproszę o linka.
Mimo osłabień, o jakich słychać w zespole z Gorzowa wynik mnie zdziwił.

NAMAX
Amator
Posty: 162
Rejestracja: 21 lutego 2011, 21:44

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: NAMAX » 19 października 2013, 21:38

danpe_ pisze:Jakby gdzieś pojawił się buzzer Zoll, to poproszę o linka.
Mimo osłabień, o jakich słychać w zespole z Gorzowa wynik mnie zdziwił.

Ale przecież osłabień nie było bo przecież zastępstwo Zoll za Riley to wzmocnienie.A swoją drogą dlaczego trenerzy nie kazali faulować Zoll w ostatniej akcji to głęboka tajemnica.

Gość-1147
Młodzik
Posty: 623
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: Gość-1147 » 20 października 2013, 05:16

danpe_ pisze:Jakby gdzieś pojawił się buzzer Zoll, to poproszę o linka.
...........

Informacja o wczorajszym meczu (od 02m:05s do 03:00 poniższego video), w tym buzzer Sharnee Zoll w 4. kwarcie - tutaj:
http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/sport/sport-studio/wideo/19102013/12752992

Konferencja po meczu (fragmenty): http://www.youtube.com/watch?v=BFhO8QaGtW4

--------------------------------------------
415
.

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: bart_81 » 20 października 2013, 09:11

NAMAX pisze:
danpe_ pisze:Jakby gdzieś pojawił się buzzer Zoll, to poproszę o linka.
Mimo osłabień, o jakich słychać w zespole z Gorzowa wynik mnie zdziwił.

Ale przecież osłabień nie było bo przecież zastępstwo Zoll za Riley to wzmocnienie.A swoją drogą dlaczego trenerzy nie kazali faulować Zoll w ostatniej akcji to głęboka tajemnica.


Zoll jeszcze nie jest do końca zgrana z tym zespołem, było to widać zwłaszcza w pierwszej połowie. Zdziwiłem się gdy zobaczyłem rozgrzewającą się Nwagbo. Myślałem że nie zagra. A ona nie dość że zagrała, to jeszcze jak zagrała. W końcówce widać było jednak że już nie ma siły, zwłaszcza przy osobistych było to widać. Nie dziwię się jednak. Jeszcze kilka dni temu miała skręcone kolano a wczoraj zagrała 40 minut! szacun..Sam mecz to poezja koszykówki, Fenomenalna gra Rybnika w I połowie, potem nasza szaleńcza pogoń, rzut na dogrywkę Zoll, początek dogrywki...znów dla Rybnika no i nasza pogoń już nieudana. Kolejny raz pozwoliliśmy odjechać przeciwnikowi na początku meczu. Tak było w Szczecinie, tak było wczoraj. Szkoda że tak się dzieje bo po tych pogoniach widać, że zespół ma niesamowity potencjał i stać go na wiele...no ale punktów w tabeli na razie mało i sytuacja robi się ciężka..Gramy jednak dalej.
Gratulacje dla Rybnika bo zagrał super mecz - Harris miała swój dzień i była w zasadzie nie do zatrzymania. Z drugiej strony nasza Taber, ależ ta dziewczyna ma łatwość rzutu. Ten pojedynek strzelecki też był ozdobą wczorajszego meczu.
Niech mi ktoś teraz powie, że koszykówka kobiet jest nieciekawa 8) Ten mecz na pewno zadał temu kłam. Było wczoraj wszystko, byliśmy i w piekle i już prawie w niebie. Takie mecze zdarzają się rzadko i widziałem to też po kibicach, że dawno czegoś podobnego nie widzieli 8)

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: zancia_a » 21 października 2013, 19:09

Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: wislakosz.pl » 21 października 2013, 19:12


danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: danpe_ » 22 października 2013, 12:20

W Krakowie nastapiła wiekopomna chwila, a tu cisza na forum.
Pierwszy raz w swej przygodzie z koszykówką Pani Jeziorna leżała na parkiecie mając ku temu powód. Nie udając faulu przeciwniczki, nie odbijając się od niej, nie próbując wymusić niesportowo dacha dla drużyny przeciwnej.
Dostała strzała w twarz z łokcia. Bolało ją? Pewnie bolało. Dorę Horti też bolało (widziałem z bliska sytuację), jak dostała od Jeziornej z premedytacją w twarz na wiosnę. Dlatego trudno było mi się zmusić do krzty współczucia, wręcz przeciwnie odczułem (może i niezdrową) satysfakcję i radość, na gębie mej pojawił się jako odruch bezwarunkowy szczery, kierowany instynktem pierwotnym uśmiech. Od ucha do ucha. Wedle powiedzenia "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". Do pełni szczęścia brakuje mi, aby paru rzeźnikom z T-Mobile Ekstraklasy los zwrócił to, co innym podarowali - najlepiej jakby im zwrócił w podwojonej wartości.

Co do samego meczu. Należy pogratulować drużynie z Bydgoszczy (dobrze, ze ich kibice się nie pojawili - sądząc po tym, co zaprezentowali sobą na meczu piłkarzy), że tak długo stawiała mocny opór Wiślaczkom, a przecież grały bez rotacji. Pojawia się pytanie, co by było, gdyby Jeziorna grała - rotacja jednej zawodniczki? Dziwne. Czemu np Mowlik nie grała ktoś wie?

Z kolei po Wiśle spodziewałem się w tej sytuacji więcej. Drażniło mnie (mówiąc delikatnie) kilka przestrzelonych rzutów spod samego kosza, nosz kurna flak jak tak można. Ponadto zastanawiam się nad faktem, że Żurowska i Szott potrafią w jednym meczu zagrać super, a parę dni później grają po prostu średnio. Oby nie wróciło granie jak w zeszłym sezonie, na jedną zawodniczkę pod kosz i niech ona się martwi.
Inaczej: na ligę taka gra, jak teraz wystarczy, na CCC i rozgrywki europejskie, niekoniecznie. Nadzieja w tym, że zespół nadal się zgrywa, jakby nie było zawodniczki z WNBA dołączyły niedawno.

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 5 kolejka BLK

Postautor: bodek38 » 22 października 2013, 19:17




z dogrywki może jakiś przekaz jest?


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości