8 kolejka BLK

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

8 kolejka BLK

Postautor: rzymi » 01 listopada 2013, 14:56

Sobota, 2.11.2013
16:00 Riviera Gdynia - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
16:00 MKS MOS Konin - Widzew Łódź
16:00 Wilki Morskie Szczecin - Wisła Kraków
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket ROW Rybnik
17:45 CCC Polkowice - Energa Toruń
ObrazekObrazek

plk_ONeal
Amator
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2004, 14:05
Lokalizacja: Polkowice

Re: 8 kolejka BLK

Postautor: plk_ONeal » 02 listopada 2013, 11:43

Znów krótka zapowiedź ze strony MM Toruń: http://www.mmtorun.pl/artykul/katarzynk ... mistrzynie
PLKK: Where amazing happens... With beauty!!!

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: 8 kolejka BLK

Postautor: przemoe » 03 listopada 2013, 10:51

W Gdyni nadspodziewanie dużo emocji, AZS ciskał tróję za tróją przy biernej postawie w strefie gdynianek. W zasadzie jedną akcją trzymały wynik nawet gdy Riviera raz prawie odjechała na dobre. U nas mecz sezonu jak na razie Gośka, chociaż o 4kwarcie powinna jak najszybciej zapomnieć. Końcówka to zdecydowanie oklaski dla Małej, która sama prawie dogoniła AZS. Niestety pan sędzia postanowił zagrać bohatera i zagwizdać dacha w sytuacji, w której był zasłonięty i nie widział łokcia Zoll wsadzonego Małej w żebra przy wyprowadzaniu piłki. Cóż, wtedy było tylko -1 i różnie mogło się skończyć. I bez tego było całkiem blisko a stolik popisał się niewłączeniem zegara i tak naprawdę nie wiadomo czy ostatnia akcja to w ogóle powinna być grana...

Mam nadzieję, że była to oznaka, że idzie trochę lepsze, bo po było nie było wtopie w Łodzi, to 8 miejsce wcale nie jest takie super pewne :/
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: 8 kolejka BLK

Postautor: bart_81 » 03 listopada 2013, 16:05

A ja spodziewałem się w Gdyni emocji. Mimo nie najwyższego miejsca w tabeli to zespół który ma w składzie ciekawe zawodniczki. Misiuk, Wilson czy Matsko. Akurat trafiliśmy że wszystkie miały dość dobry dzień. Niemniej jak odskoczyliśmy na te 10 pkt to nie myślałem że nasze panie zgotują nam jeszcze taką końcówkę. Najważniejsze zwycięstwo, teraz dwa mecze u siebie, które też trzeba wygrać i o ile o mecz z Koninem jestem raczej spokojny to ze Szczecinem za dwa tygodnie czuję że będzie wojna.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości