TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: Saletra » 13 kwietnia 2015, 11:36

przemoe pisze:
Spokojnie, wrócił Boguś :)


No ale miejmy nadzieję, że Krawczyk zostaje w klubie?

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: Saletra » 13 kwietnia 2015, 11:48

Mamy odpowiedz:

Witkowski za Krawczyka.

Nowy prezes gdyńskiego klubu koszykarek czwartek, 09 kwietnia 2015 19:27

Próby ratowania miejsca w ekstraklasie dla gdyńskiej drużyny podjął się Bogusław Witkowski, który wraca do klubu po dwóch latach. Na stanowisku prezesa Basketball Investment zastąpił Mieczysława Krawczyka. Mieczysław Krawczyk z funkcji prezesa Zarządu Basketball Investment zrezygnował po prawie dwudziestu latach, ale w klubie pozostanie w innej roli. Chciałbym, aby Mietek Krawczyk był moim doradcą i współuczestniczył w reorganizacji klubu i budowie drużyny. Ma dużą wiedzę, dlatego nie ma mowy o zamknięciu przed nim drzwi – zdradza Witkowski, który jest także prezesem Gdyńskiego Towarzystwa Koszykówki. Mimo, że drużyna pod szyldem Basket sportowo nie utrzymała się w Tauron Basket Lidze Kobiet w Gdyni wierzą, że koszykarki zachowają miejsce w elicie. - Złożyliśmy wniosek do Polskiego Związku Koszykówki, w którym ubiegamy się o miejsce w ekstraklasie na zasadzie zaproszenia lub przyznania nam dzikiej karty. Gwarantujemy poziom sportowy i mamy wsparcie miasta. Gdyńskie Centrum Sportu wystosowało odpowiednie listy, popierające naszą prośbę. Miastu zależy aby w gdyńskiej hali były rozgrywane mecze ekstraklasowe, podkreśla Witkowski. Przedstawiciele Basketball Investment po rozmowach z Prezesem PZKosz Grzegorzem Bachańskim są optymistami i liczą, że koszykarska centrala powiększy żeńską ekstraklasę, tak jak stało się to w przypadku męskiej. Gdyński klub już zaczął poszukiwania sponsora tytularnego. Jeśli zakończą się one niepowodzeniem, to w nazwie drużyny będzie widnieć firma VBW, na czele której stoi Bogusław Witkowski. Za budowę zespołu ma odpowiadać między innymi Katarzyna Dydek, która ostatnio była trenerem pierwszoligowego GTK. - Myślę, że jest to dobry trener, który umiejętnie dobierze skład. Liczymy na jej liczne kontakty w świecie koszykarskim i chcemy, aby Kasia była twarzą naszego klubu. Chcielibyśmy także, żeby do Gdyni wróciły koszykarki, które kiedyś u nas grały. Z obecnego składu mamy zamiar pozostawić kilka młodych zawodniczek, jak np. Anna Jakubiuk, która swoim charakterem i walecznością pokazała, że tak się powinno w Gdyni grać, kończy Witkowski. Poza gdyńskim klubem o miejsce w ekstraklasie stara się także Widzew Łódź, który również został zdegradowany. Decyzja o tym jaki kształt będzie miała liga w nowym sezonie powinna zapaść w ciągu dwóch, trzech tygodni. W obecnym sezonie zespół Basketu Gdynia pod wodzą trenera Vadima Czeczuro wygrał zaledwie 5 z 25 meczów i zajął ostatnie miejsce.

Zrodlo: Radio Gdansk

Witkowski nowym prezesem Basketu Gdynia Koniec koszykarskiej epoki Mieczysław Krawczyka


Basket Gdynia Bogusław Witkowski ma wyprowadzić Basket Gdynia na prostą, która ponownie poprowadzi klub do sukcesów. fot. Piotr Pędziszewski Po najgorszym sezonie w historii Basketu Gdynia, w którym klub spadł z koszykarskiej elity, nastąpiły niespodziewane zmiany. Z funkcji prezesa zrezygnował Mieczysław Krawczyk, który z zespołem był od czasów Spójni Gdańsk. Sensacyjną wiadomością jest również to, że nowym sternikiem klubu został Bogusław Witkowski, który przez wiele lat współpracował z abdykującym szefem spółki, był też sponsorem drużyny, ale następnie odszedł i prowadził własny klub - GTK. Rada Nadzorcza Basketball Investments SSA w dniu 7 kwietnia 2015 r. przyjęła rezygnację Mieczysława Krawczyka z funkcji prezesa zarządu. Po przeprowadzonym głosowaniu na stanowisko to jednogłośnie został wybrany Bogusław Witkowski. Witkowski był już w klubie, jako sponsor i wiceprezes, za czasów, gdy ten osiągał największe sukcesy. Później jednak założyciel firmy VBW Clima Engineering odszedł z drużyny. Nieoficjalnie mówiło się, że poróżnili się z Krawczykiem. Witkowski przestał pojawić się na meczach pierwszej drużyny, a koszykarsko skupił się na młodzieżowych grupach, występujących pod szyldem Gdyńskiego Towarzystwa Koszykówki. Tam też udało się stworzyć drużynę, która grała w seniorskich rozgrywkach. W obecnym sezonie występowała na szczeblu I ligi, w której awansowała do grupy mistrzowskiej. Drużynę prowadziła Katarzyna Dydek, ale nie udało się jej wywalczyć miejsca dającego grę w Tauron Basket Lidze Kobiet. Ponadto Witkowski jest prezesem Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Na przyszły tydzień Zarząd Klubu planuje konferencję prasową, podczas której zostaną przedstawione szczegółowe informacje na temat obecnej sytuacji Basketu oraz jego przyszłości. Nowe władze już teraz twierdzą, że czeka je ciężki okres reorganizacji. Kapitałem klubu ma być jego przeszłość i zdobyta praktyka. Najbliższy okres będzie walką o utrzymanie gdyńskiej koszykówki na najwyższym poziomie. Jest możliwe to za pośrednictwem tzw. dzikiej karty lub zaproszenia wystosowanego przez ligę dla klubu.

Zrodło: trojmiasto.pl

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: Kuba » 15 kwietnia 2015, 05:13

http://miedziowe.pl/content/view/73810/56/

Wabik: Nadal będziemy wspierać klub
14.04.2015. Radio Elka, Leszek Wspaniały

Wcześniejsze doniesienia i kuluarowe plotki dziś potwierdziły się podczas specjalnej konferencji w siedzibie polkowickiego MKS-u. Firma CCC nie będzie już sponsorować drużyny koszykarek. - Dziękujemy prezesowi Dariuszowi Miłkowi za 15 lat wsparcia. Teraz czas na poszukanie nowego strategicznego partnera – mówił burmistrz Polkowic Wiesław Wabik.


- Mam wrażenie, że ciężko będzie znaleźć w Polsce drugą taką osobę i takiego sponsora, który tak długo wspierała jeden klub. Dziękuję panu Dariuszowi za ogromne wsparcie dla polkowickiej koszykówki. Bez niego ciężko było osiągać sukcesy
z ostatnich lat - mówi W. Wabik. Teraz pojawia się pytanie - co dalej z polkowicką koszykówką? Burmistrz Polkowic zapowiada, że klub może liczyć na wsparcie gminy. - Dalej zależy nam na tym, aby koszykówka na najwyższym poziomie w Polkowicach funkcjonowała. Ale nie ukrywam, że będzie nam niezbędny nowy partner. Jestem przekonany, ze przy moim wsparciu i wsparciu miasta, że chcemy wspierać ten klub, o wiele łatwiej będzie znaleźć władzom MKS-u sponsora czy też grupę sponsorów - dodał burmistrz. Prezes klubu podkreśla, że rozmowy z potencjalnymi sponsorami trwają od dawna, ale nie należą do łatwych. - Te działania podejmujemy już od dawna. To nie jest tak, że sezon się kończy, a my dopiero zaczynamy działać. Nie możemy zdradzać szczegółów rozmów. Tego typu informacji się nie ujawnia. Na owoc tych negocjacji musimy poczekać. Za dużo czasu nie mamy, bo zostało nam jakieś 2,5 miesiąca. Poszukujemy też sponsora tytularnego. Jesteśmy dobrej myśli - powiedział szef polkowickiego klubu Wiesław Kozdroń.



I jeszcze z e-legnickie.pl
Samorząd nie odwróci się od koszykówki (FOTO)
Zbigniew Jakubowski
wtorek, 14 kwietnia 2015 20:05
POLKOWICE. - Jako burmistrz zapewniam, że samorząd w dalszym ciągu będzie wspierał koszykówkę i klub MKS Polkowice - powiedział na specjalnej konferencji prasowej zwołanej w siedzibie MKS-u burmistrz Polkowic Wiesław Wabik. - Kończymy ciężki sezon, w który po raz pierwszy od 15 lat musieliśmy sobie radzić bez wsparcia przyjaciela sportu pana Dariusza Miłka. Było ciężko, ale zapaleńcy, którzy tworzą kierownictwo klubu, sztab szkoleniowy i kadrę zawodniczek swoim zaangażowaniem udowodnili, że pieniądze to nie wszystko. Drużyna ma przed sobą mecze o brązowy medal w lidze i wierzę wraz z setkami polkowickich kibiców, że zdobędą podopieczne trenera Rusina ów medal.

Burmistrz Wabik chętnie wyjaśniał na czym polegać będzie wspieranie koszykówki w Polkowicach. - Zostaną utrzymane stypendia dla zawodniczek, a gmina wspierać będzie klub koszykarski poprzez przetargi na promocję koszykówki, bo samorząd musi działać w granicach prawa. Właśnie został rozstrzygnięty przetarg i MKS Polkowice otrzyma kwotę wsparcia na promocję gminy poprzez koszykówkę w wysokości 1 miliona 40 tysięcy złotych. To jest wsparcie do końca czerwca 2015 roku.
Obecny na konferencji prezes klubu Wiesław Kozdroń przyznał, że MKS jest zadłużony na kilkaset tysięcy i jest to właściwie dług wobec jednego podmiotu. Klub z Polkowic nie ma zobowiązań wobec zawodniczek. Potwierdziła to kapitan zespołu Justyna Jeziorna.
- Mając wsparcie samorządu można kończyć sezon i z marszu myśleć o budowie zespołu na kolejny sezon - dodał Wiesław Kozdroń. - Nie interesuje nas budowanie zespołu walczącego o utrzymanie się w lidze. Celem zawsze będzie miejsce w czołowej czwórce. Budżet takiej drużyny musi wynosić ponad 3 miliony złotych.
Wiesław Wabik: - Mając wsparcie samorządu, klub musi rozglądać się za innymi sponsorami. Wiem, że prowadzone są takie rozmowy z poważnymi firmami. Polkowicki basket, drużyna MKS ma ustalona markę w Polsce, w naszym mieście jest zapotrzebowanie na koszykówkę na najwyższym poziomie. Klub jest marketingowo rozpoznawalny, więc mam nadzieję, że uda się pozyskać sponsorów. Może jestem niepoprawnym optymistą, ale wierzę, że Darek Miłek wróci do koszykówki.
Burmistrz Wabik przyznał, że w ostatnich latach gmina na promocję poprzez koszykówkę przeznaczyła kilkanaście milionów złotych. - Powiem tylko tyle, że wszelkie rozliczenia na linii klub koszykówki - Urząd Gminy są zamknięte i nie ma jakichkolwiek w nich nieprawidłowości. Było to zresztą przedmiotem kontroli - dodał burmistrz Polkowic.
Obecni na konferencji niechętnie chcieli się wypowiadać do sytuacji sprzed roku. - Mogę potwierdzić, że mieliśmy zapaść finansową, która sprawiła iż przyszłość koszykówki w Polkowicach stała pod wielkim znakiem zapytania - dodał prezes klubu Wiesław Kozdroń.
Dodajmy iż owa zapaść to efekt mocno dziwnych rozliczeń finansowych między sekcją kolarską i koszykarską za kadencji poprzedniego prezesa... Owa zapaść mocno odbijała się "czkawką" w tym sezonie, ale gdyby udało się wywalczyć brązowy medal, to byłby to wielki sukces. Nic dziwnego, że trener Arkadiusz Rusin powiedział: - Pracuję w Polkowicach 9 lat, ale zbyt krótko z pierwszym zespołem, aby być zmęczonym pracą. To ciekawy zespół, który w tym sezonie dostarczył nam wiele radości. I to zespół, w którym nadal tkwią duże możliwości. Praca z taką drużyną dla trenera to przyjemność. Więc po sezonie usiądziemy do negocjacji, bo ja jestem gotów dalej pracować w MKS-ie.


bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: bodek38 » 15 kwietnia 2015, 10:22

skoro mowa o zmianach to i w Rybniku się coś dzieje z jakim skutkiem czas pokaże:

Basket ROW Rybnik Sp. z o.o. z nowym Prezesem!
Walne posiedzenie Basket ROW Rybnik Sp. z o.o. przyniosło zmiany w strukturach władz. Spółka ma nowego Prezesa oraz nowy skład Rady Nadzorczej.

Nowym Prezesem Zarządu Basket ROW Rybnik Sp. z o.o. wybrany został Grzegorz Oleś. W Radzie Nadzorczej natomiast miejsce Bogusława Biegesza, który złożył rezygnację, zajął Janusz Trojan.

Kim jest nowy Prezes? Przybliżamy jego metryczkę:

Urodzony: 4 maj 1968 roku
Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Chorzowie

Aktualnie zajmuje się zarządzaniem:
- LUXIMA S.A. - Prezes Zarządu
- BASKET ZAGŁĘBIE S.A. - Prezes Zarządu
- TYSKIE OKNA Sp. z o.o.- Wiceprezes Zarządu
- Basket ROW Rybnik Sp. z o.o. - Prezes Zarząu

Hobby życiowe: Ludzie to moje największe hobby. Są najlepszym dobrem Wszechświata - przekonuje. Oprócz tego wymienia:

- zarządzanie
- organizacja pracy i czasu
- medytacje
- sport: kravmaga
- PRO - Permanentny Rozwój Osobisty

Co powiedział nowy Prezes Basket ROW Rybnik Sp. z o.o. zaraz po wyborze? Jakie są jego plany i cele?

- Zawsze gram po to by wygrywać. Dlatego długoterminowy cel to miejsce na podium w rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet. Jako, że moja życiowa dewiza to nigdy się nie poddawać jest tylko kwestią czasu kiedy to nastąpi. Wszystkie mniejsze cele prowadzą mnie do głównego - mówi nam Grzegorz Oleś.


http://www.basketrow.pl/aktualnosci/pokaz/108

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: matrix » 17 kwietnia 2015, 15:57

Tak, jak pisałem wcześniej. Weronika Idczak nadal w Enerdze.

http://marlow.blox.pl/2015/04/Medal-bez ... wania.html
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: tommiiii » 24 kwietnia 2015, 09:31

Jujka w AZS Lublin
umowy przedłużyły Tomiałowicz , Morawiec

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: Ałgaja » 28 kwietnia 2015, 08:03

artykuł Justyny Krupy z "Dziennika Polskiego" o tym, że Svitek raczej żegna się z Krakowem:

Ekstraklasa koszykarek. Stefan Svitek zdobył z Wisłą Can-Pack mistrzostwo kraju i Puchar Polski, mimo to na stanowisku szkoleniowca krakowskiej drużyny może nastąpić zmiana Opadł już kurz i confetti po mistrzowskiej fecie koszykarek "Białej Gwiazdy". Większość z nich rozjechała się już do domów, żegnając się wcześniej ze swoim szkoleniowcem Stefanem Svitkiem. Na pewno w kolejnym sezonie zespół nie spotka się w tym samym składzie, ale czy nadal będzie grał pod wodzą tego samego trenera? Niewątpliwie drużyna prowadzona przez Słowaka zrealizowała oba stawiane przed nią podstawowe cele - zdobyła mistrzostwo kraju i Puchar Polski.

W dodatku, sezon ligowy wiślaczki zakończyły z zaledwie jedną porażką na koncie. - To były dla nas lepsze finały niż przed rokiem. Było mniej dramatycznie - podkreśla Svitek. Z drugiej jednak strony, w Eurolidze "Biała Gwiazda" bardzo dobre występy przeplatała przeciętnymi. Wprawdzie wielu podkreśla, że niestabilność formy to charakterystyczna cecha kobiecych drużyn zespołowych, ale wahania dyspozycji były zbyt duże. Choć jednocześnie trzeba pamiętać, że wyzwania, jakie w tym roku stały przed wiślaczkami w Eurolidze, były wyjątkowo trudne. Największy kryzys mentalny zespół przeżył na przełomie roku. Wtedy to najpierw doznał bolesnej porażki z Galatasaray w Kraków Arenie, na oczach 13 tysięcy ludzi, a w styczniu wysoko przegrał w Eurolidze wyjazdowe mecze z Dynamem Kursk i UMMC Jekaterynburg. Do tego dołożyło się potężne zmęczenie fizyczne u wiślaczek, związane z napiętym terminarzem i podróżami. Na drużynę spadło wiele słów krytyki. Ostatecznie krakowiankom udało się odbudować mentalnie, ale do dziś wspominają to jako trudne doświadczenie. Trener patrzy na to inaczej: - Jakie trudne momenty? - pyta zdziwiony. - Może rzeczywiście zespół przeżywał trudne chwile po przegranej w Jekaterynburgu, ale ja myśląc o styczniu, pamiętam raczej zdobycie wówczas Pucharu Polski. Myślę, że nie można tamtego okresu wspominać przez pryzmat jednego meczu, w dodatku z zespołem, który miał dziesięć razy większy budżet od nas, a może nawet większy. Co więc kosztowało go w tym sezonie najwięcej nerwów i przysporzyło najwięcej siwych włosów na głowie? - Myślę, że mecze o tytuł. Ale też te euroligowe spotkania, które graliśmy w Krakowie, zwłaszcza z BLMA i z Pragą - wspomina. - Ostatecznie te akurat wygraliśmy. Na końcu okazało się, że gdybyśmy dowieźli do końca wygraną w Pradze, to szansa na awans do Final Four byłaby naprawdę bardzo duża. Najczęstszy zarzut, jaki pojawiał się pod adresem pracy Svitka, to fakt, że był nienajlepszym psychologiem: wprowadzał zbyt nerwową atmosferę, co momentami przenosiło się na zespół podczas gry. Zwłaszcza na początku sezonu potrafił być niezwykle impulsywny. Nie da się jednak ukryć, że niektóre zawodniczki sprawiały wrażenie, jakby straciły pewność siebie i nie pokazywały pełni swojego potencjału. - Może zawodniczki to odczuwały inaczej. Ale ja nie czułem, żebyśmy w którymkolwiek momencie byli sobą zmęczeni - przekonuje Słowak. - Czerpałem radość z każdego treningu. Bo te dziewczyny wykonywały naprawdę dobrą robotę. Przy próbie oceny pracy trenera pojawia się zawsze podstawowe pytanie: czy jego zespół zrobił postęp? Czy drużyna tworzyła lepszy team niż rok temu? - Moim zdaniem, ten postęp jest widoczny na sto procent. Widać to było zwłaszcza w meczach polskiej ligi. A także na co dzień, w trakcie pracy na treningach - twierdzi Svitek. - Mogę szczerze powiedzieć, że był to najlepszy zespół, jaki prowadziłem w trenerskiej karierze. Słowak upiera się, że powodzenie jego projektu nie powinno być oceniane przez pryzmat jednego czy drugiego meczu. - Nie w zależności od tego, jak silny jest przeciwnik, czy danego dnia się uda, czy nie uda. Dla mnie najważniejsza była ta ciężka praca, jaką wykonywaliśmy razem, codziennie, po przyjściu do naszej hali. Byliśmy świadomi naszych celów, wiedzieliśmy po co pracujemy. Widzieliśmy sens całej pracy, i to było dla mnie ważne - podkreśla szkoleniowiec. Wiele wskazuje jednak na to, że przygoda Svitka z Wisłą skończy się po tym sezonie. Słowak nie chciał tego potwierdzić oficjalnie, jakby zostawiając sobie furtkę, na wypadek gdyby coś się jeszcze zmieniło po rozmowach z działaczami. - Coś już wiem na temat mojej przyszłości, ale czas to pokaże - odpowiadał wymijająco. Jednak na pytanie, czy cieszy się perspektywami pracy w kolejnym sezonie, Svitek odparł: - Cieszę się, ale… to już będzie coś innego.


Ja Svitka będę miło wspominać (mimo że nie raz i nie dwa zdarzyło mi się go mocno krytykować), jest to trener fajnie myślący o koszykówce, dobrze oceniający umiejętności zawodniczek, nie gadający w prasie głupot, którego jednak za często ponoszą nerwy... ale nerwy ponoszą go dlatego, że tak bardzo przeżywa mecze, a nie dlatego że ma jakieś wybujałe ego (to że wybujałego ego nie ma potwierdził 2 razy na mistrzowskich fetach gdzie usuwał się możliwie najbardziej w cień).
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

reaktywacja
Junior
Posty: 2216
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: reaktywacja » 28 kwietnia 2015, 09:40

W Gdyni nowy duet trenerski: Katarzyna Dydek i Tomasz Cielebąk.

Ciekawy jest ten fragment:
- Trudno wyobrazić sobie grę ekstraklasy bez zespołu z Gdyni. Zrobimy wszystko, aby się tam znalazł. Mamy na to jeszcze trochę czasu - mówi Grzegorz Bachański, prezes Polskiego Związku Koszykówki.

http://sport.trojmiasto.pl/Dydek-i-Ciel ... 90021.html
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4247
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: przemoe » 28 kwietnia 2015, 11:13

Bo nieoficjalnie wiadomo, że za rok w ekstraklasie ujrzymy 14 ekip.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: Ałgaja » 28 kwietnia 2015, 14:56

no to jeszcze o Svitku z http://www.eurobasket.com/Poland/basket ... sID=402846

After a successful season with TS Wisla Krakow (BLK Championship title) Stefan Svitek decided to leave the club! According to the sources he has already agreed the terms with Slavia TU Kosice. The team will play in mens SBL next season.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: matrix » 28 kwietnia 2015, 16:23

Macie tu o Werze. Z tego, co wiem Reid też przyklepana 8)

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150429171
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: tommiiii » 28 kwietnia 2015, 20:16

jesli Gdynia dostanie dzika karte jest szansa ze spotkaja tam sie na ostatni sezon w karierze dwie siostry:)))
zgadnijcie które:)

reaktywacja
Junior
Posty: 2216
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: reaktywacja » 28 kwietnia 2015, 21:37

tommiiii pisze:jesli Gdynia dostanie dzika karte jest szansa ze spotkaja tam sie na ostatni sezon w karierze dwie siostry:)))
zgadnijcie które:)


Takie chodzą plotki, byłoby super, gdyby stały za nimi fakty. ;)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: matrix » 28 kwietnia 2015, 21:37

tommiiii pisze:jesli Gdynia dostanie dzika karte jest szansa ze spotkaja tam sie na ostatni sezon w karierze dwie siostry:)))
zgadnijcie które:)


Milica i Ana Dabović 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2015/2016

Postautor: rzymi » 28 kwietnia 2015, 21:39

tommiiii pisze:jesli Gdynia dostanie dzika karte jest szansa ze spotkaja tam sie na ostatni sezon w karierze dwie siostry:)))
zgadnijcie które:)



Kelly i Coco Miller :)
ObrazekObrazek


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości