TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 20 czerwca 2019, 18:19

Kosz-ykarz pisze:
basket75 pisze:Greebo - Angelika to jedna z dwóch, może trzech polskich zawodniczek (w tych rocznikach), które są pod moja "obserwacją" od kilku lat... I w ramach "wymiany opinii" oglądali jej mecze na wideo też ludzie z Europy, zajmujący/interesujący się kk od lat. I za każdym razem opinie były podobne: wielki talent, wielki potencjał ale "psychika" na poziomie............. Dlatego Angelika jest teraz tam, gdzie jest...sportowo.


co ty p.......pod Twoją obserwacja....to chyba ona powinna czuć sie mega wyróżniona :lol: :lol: :lol: prawisz czasem takie mądrości jakby ludzie z forum żyli w jakiejs nieswiadomosci faktow czy personalii..takie mam odczucie po prostu .


Stankiewicz nie jest żadną anonimową zawodniczką a raczej bardzo znana przez kibicow koszykówki i kazdy po krotce wie jak przebiegala jej kariera do tej pory . Sam jestem jej fanem od paru lat i zawsze chcialem ją w Toruniu.. Byla . Tylko rok ale byla . Nie zyskala finansowo ale sportowo zaliczyla dobry sezon .

Oczywiscie ze majac do wyboru Cegledi czy Gorzow wiadomo że zdecydowanie lepiej wypada Gorzow . jesli i nawet finansowo podobniej to sportowo moze byc lepiej . Mysle ze Darek mialby dla niej wazną role w rotacji



Tak pod moją "obserwacją". Wyczuwasz ten cudzysłów? :) Gwoli wyjaśnienia, bo widzę, że nie łapiesz, choć niby czytałeś mojego priva... KK intersuję się jak wiesz od wielu wielu lat, w tym tą w wydaniu europejskim (a wymiana opinii z innymi Fankami i Fanami KK w Europie to coś co jest dla mnie normalną rzeczą od lat. Czy to w formie "forumowej" czy na priv - również i materiałami video, meczami itd, itp - teraz to nie problem, kiedyś były np słynne już kasety VHS :) -na które czekało się kilkanaście dni aż dotrą drogą pocztową, teraz chwilka i już ściągasz sobie video ze strony czy pobierasz wysłany mailem plik).

Upatruję sobie różne, wyróżniające się zawodniczki, najczęściej jak są w wielu 16-17 lat i póżniej staram się na bieżąco obserwować rozwój ich kariery... Do dziś mam dużą satysfakcję, że kiedyś "postawiłem" na np Marię Vadeevą, że dziewczyna nie poddała się, zawzięła się i teraz jest na tym poziomie na jakim jest (teraz ma tysiące Fanów...ile osób było z nią w ciężkich i trudnych dla niej czasach/okresie?). To lata ciężkiej pracy, walka z wieloma swoimi własnymi kompleksami, niedoskonałościami itd, itp.

CHCIEĆ TO ZNACZY MÓC :)

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Greebo » 20 czerwca 2019, 18:27

Dla mnie od czasu kiedy ją zobaczyłem, czyli tez od startów juniorskich oczekiwałem właśnie takiej kariery jak ma. Cos tam umie, ale ogólnie jeździec bez głowy mający zbyt duże mniemanie o swoich umiejętnościach. W sam raz do zespołów w których może mieć dużo akcji pod siebie i gdzie po 2-3 głupich zagraniach trener jej nie posadzi.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 20 czerwca 2019, 18:39

Greebo pisze:Dla mnie od czasu kiedy ją zobaczyłem, czyli tez od startów juniorskich oczekiwałem właśnie takiej kariery jak ma. Cos tam umie, ale ogólnie jeździec bez głowy mający zbyt duże mniemanie o swoich umiejętnościach. W sam raz do zespołów w których może mieć dużo akcji pod siebie i gdzie po 2-3 głupich zagraniach trener jej nie posadzi.


Dziewczyna po SMS-ie zaczęła być kreowana na gwiazdę, a że charakter ma jaki ma, więc... Zamiast dalej pracować nad sobą, nad psychiką ale i umiejętnościami czysto sportowymi...po prostu "odpłynęła". Szkoda, że nie trafiła na swojej drodze na trenerów, którzy potrafiliby ją lepiej ukształtować i koszykarsko i od strony psychiki.

Ostatnią wg mnie zawodniczką nie tylko na najwyższym europejskim poziomie ale i światowym była wg mnie "Biba". Nie dość, że znakomita zawodniczka, to także wspaniały człowiek.
Gdynia ma w niej naprawdę znakomitą ambasadorkę. Dzięki niej i jej nazwisku i kontaktom, Gdynia znów może być równie wielka jak kiedyś. Z F4 Euroligi za jakiś czas...

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ChrisLbn » 20 czerwca 2019, 18:46

Liliana Banaszak uzupełnia skład Enea AZS Poznań.


https://www.facebook.com/eneaazspoznan/ ... =3&theater

reaktywacja
Junior
Posty: 2215
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: reaktywacja » 21 czerwca 2019, 12:06

Marie Gülich oficjalnie w Gdyni.

z fejsa Basketu:
"Czas na wzmocnienie strefy podkoszowej! Przed Wami nasza nowa środkowa - Marie Gülich!

Złota medalistka Mistrzostw Europy do lat 20 ostatni sezon spędziła w zespole Reyer Wenecja w którym w wyjściowej piątce ligi włoskiej średnio notowała 9,7 punktu oraz 6,4 zbiórki. W Pucharze Europy te statystyki były trochę słabsze (8 punktów i ponad 4 zbiórki) ale w dalszym ciągu była jednym z filarów zespołu.

Marie ukończyła Oregon State z którym w 2016 roku dotarła do najlepszej czwórki rozgrywek NCAA. Podczas akademickiej kariery został również wybrana do najlepszej piątki oraz najlepszej defensywnej piątki swojej dywizji (Pac-12)

Aktualnie Marie reprezentuje barwy Atlanta Dream w lidze WNBA i w 6 spotkaniach tego sezonu średnio zdobywa 4 punkty i 3 zbiórki

Gundars Vetra:"Marie jest jedną z najlepszych podkoszowych europejek. Jest w dalszym ciągu młoda ale świetnie wyszkolona. Potrafi zdobywać punkty zarówno grając tyłem do kosza jak i z dystansu. Dodatkowo jak na jej warunki fizyczne bardzo dobrze dzieli się piłką. W obronie również pokazuje siłę charakteru. Wszystkie te rzeczy będą niezwykle istotne dla równowagi naszej drużyny."

Witamy na pokładzie!"
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

basketreg
Nowy na forum
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2018, 19:57

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basketreg » 21 czerwca 2019, 14:09


FanKosza
Nowy na forum
Posty: 90
Rejestracja: 06 lutego 2018, 16:06

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: FanKosza » 23 czerwca 2019, 19:23

Ana Maria Filip w Ccc!
Oficjalne info fb CCC

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ChrisLbn » 23 czerwca 2019, 19:37

Na stronie regeneracomsports.com przy nazwisku L. Rodriguez nastąpiła zmiana statusu tej zawodniczki z "available" na "signed".

http://www.regeneracomsports.com/en/pla ... -rodrguez/

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: rzymi » 23 czerwca 2019, 19:43

FanKosza pisze:Ana Maria Filip w Ccc!
Oficjalne info fb CCC



Wcześniej występująca pod nazwiskiem Ana Maria Cata-Chitiga.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Ałgaja » 23 czerwca 2019, 19:45

ChrisLbn pisze:Na stronie regeneracomsports.com przy nazwisku L. Rodriguez nastąpiła zmiana statusu tej zawodniczki z "available" na "signed".

http://www.regeneracomsports.com/en/pla ... -rodrguez/


Film "Trzy lata z Krzysztofem" czas zacząć :) Na pewno bardzo fajny transfer do Lublina. I tym samym zapewne Fiba Cup w Lublinie.

To też jest informacja, która jak do tej pory najwięcej i najprawdziwiej w tym okienku transferowym mówi coś o sytuacji finansowej Wisły w sezonie 2019/20. Do tej pory słowa i Prezesa i GM brzmiały "wiadomo, że nic nie wiadomo"...no to jednak teraz oficjalnie wiadomo, że niestety jest bieda.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ChrisLbn » 23 czerwca 2019, 19:58

Ałgaja pisze:
ChrisLbn pisze:Na stronie regeneracomsports.com przy nazwisku L. Rodriguez nastąpiła zmiana statusu tej zawodniczki z "available" na "signed".

http://www.regeneracomsports.com/en/pla ... -rodrguez/


Film "Trzy lata z Krzysztofem" czas zacząć :) Na pewno bardzo fajny transfer do Lublina. I tym samym zapewne Fiba Cup w Lublinie.

To też jest informacja, która jak do tej pory najwięcej i najprawdziwiej w tym okienku transferowym mówi coś o sytuacji finansowej Wisły w sezonie 2019/20. Do tej pory słowa i Prezesa i GM brzmiały "wiadomo, że nic nie wiadomo"...no to jednak teraz oficjalnie wiadomo, że niestety jest bieda.


Moim skromnym zdaniem, ona jednak nie będzie grać w Lublinie. Czas pokaże, czy miałem rację czy też nie...

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ann » 23 czerwca 2019, 20:13

Niestety (dla nas ) chyba się jednak mylisz :( zresztą podobno to nie jedyny mocny, wislacki akcent w innym klubie blk...:(
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

basketreg
Nowy na forum
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2018, 19:57

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basketreg » 23 czerwca 2019, 20:31

ann pisze:Niestety (dla nas ) chyba się jednak mylisz :( zresztą podobno to nie jedyny mocny, wislacki akcent w innym klubie blk...:(


Justyna Żurowska-Cegielska w Polkowicach...

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ann » 23 czerwca 2019, 20:33

basketreg pisze:
ann pisze:Niestety (dla nas ) chyba się jednak mylisz :( zresztą podobno to nie jedyny mocny, wislacki akcent w innym klubie blk...:(


Justyna Żurowska-Cegielska w Polkowicach...

A to podobno plota. Choć dopóki Wisla nie ogłosi, że zostaje to niepewność jest...
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

basketreg
Nowy na forum
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2018, 19:57

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basketreg » 23 czerwca 2019, 20:35

ann pisze:
basketreg pisze:
ann pisze:Niestety (dla nas ) chyba się jednak mylisz :( zresztą podobno to nie jedyny mocny, wislacki akcent w innym klubie blk...:(


Justyna Żurowska-Cegielska w Polkowicach...

A to podobno plota. Choć dopóki Wisla nie ogłosi, że zostaje to niepewność jest...


Tak ktoś wcześniej pisał, oraz również o M.Z.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości