ENERGA-KATARZYNKI Toruń

Moderator: Moderatorzy

koszykarz

Postautor: koszykarz » 25 kwietnia 2009, 16:34

Cieszy informacja że miejsc w Eurolidze Polska dostała aż 3 .

Być moze 2 kolejne drużyny (4 i 5 miejsce) dostaną miejsce w Pucharze Fiba - być może jest szansa by zagrały tam nasze dziewczyny.

Jeśli byłaby taka propozycja to nasz klub powinien skorzystać z tej opcji - nie od razu żeby coś tam ugrać czy wyjść zaraz z grupy(choć było by miło) ale podejść na tym na luzie. Kompromitacji nie powinno być bo trener Omanić na to nie pozwoli a zawsze to jakaś gratka .

W końcu Pucharów nie było jeszcze w Toruniu...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 25 kwietnia 2009, 16:46

koszykarz pisze:Cieszy informacja że miejsc w Eurolidze Polska dostała aż 3 .

Być moze 2 kolejne drużyny (4 i 5 miejsce) dostaną miejsce w Pucharze Fiba - być może jest szansa by zagrały tam nasze dziewczyny.

Jeśli byłaby taka propozycja to nasz klub powinien skorzystać z tej opcji - nie od razu żeby coś tam ugrać czy wyjść zaraz z grupy(choć było by miło) ale podejść na tym na luzie. Kompromitacji nie powinno być bo trener Omanić na to nie pozwoli a zawsze to jakaś gratka .

W końcu Pucharów nie było jeszcze w Toruniu...

jestem za,a nawet przeciw... :lol: :lol: :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Postautor: yanek » 25 kwietnia 2009, 16:54

Byłoby wspaniale, dziewczyny mogly nabrac doswiadczenia w europejskich pucharach. Bo jakiś wielkich sukcesów naszej druzynie bym w Pucharze Fiba nie wrózył (nawet po wzmocnieniach chyba ze byłyby jakies wielkie) chociaż kto wie :D

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 25 kwietnia 2009, 17:00

yanek pisze:Byłoby wspaniale, dziewczyny mogly nabrac doswiadczenia w europejskich pucharach. Bo jakiś wielkich sukcesów naszej druzynie bym w Pucharze Fiba nie wrózył (nawet po wzmocnieniach chyba ze byłyby jakies wielkie) chociaż kto wie :D

o krajowy skład to ja jestem jakoś dziwnie spokojny....Najważniejszą dla mnie sprawą są Amerykanki,które musza być znacznie lepsze od tych z sezonu 2008/2009....
PS.Dla trenera Omanicia mam nawet pewne propozycje odnosnie nowych Amerykanek... :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

koszykarz

Postautor: koszykarz » 26 kwietnia 2009, 18:16

dwa konkretne wzmocnienia z poziomu Carter , Robbins , Anosike , Podrug do tego jakaś rozgrywajka/rzucająca typu SHIELDS i można grać..

Co ciekawe - klub już rozmawia z dwiema POLKAMI na pozycję 1 i 5 :wink:

Teraz nie wiem czy w miejsce Waligórskiej - czy do pomocy Waligórskiej...

ze środkową - być moze wiemy o kogo chodzi :wink:

Grunt żeby pod koszem mieć dobre zawodniczki by nawiązać walkę z TOP4

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 26 kwietnia 2009, 21:47

Ciekawe czy byłby wyjazd na Puchar FIBA? :lol: :lol: :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 28 kwietnia 2009, 15:44

koszykarz pisze:dwa konkretne wzmocnienia z poziomu Carter , Robbins , Anosike , Podrug do tego jakaś rozgrywajka/rzucająca typu SHIELDS i można grać..

Co ciekawe - klub już rozmawia z dwiema POLKAMI na pozycję 1 i 5 :wink:

Teraz nie wiem czy w miejsce Waligórskiej - czy do pomocy Waligórskiej...

ze środkową - być moze wiemy o kogo chodzi :wink:

Grunt żeby pod koszem mieć dobre zawodniczki by nawiązać walkę z TOP4

do pomocy Waligórskiej,bo klub stawia na Polki odnośnie rozegrania...
Osobiście stawiam na kogoś z duetu Gajda-Skorek...
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

koszykarz

Postautor: koszykarz » 28 kwietnia 2009, 16:15

to żeś mnie zaskoczył . Gajdy nie puszczą - zresztą czy ona by przyszla w momencie gdy mamy już Waligórska ?

Obie by straciły na tym - bo obie powinny grąc po te 30 minut.

natomiast co do Skorek - ciekawy gracz - ale ona jest 2/3 więc to raczej niemożliwe..

poza tym Skorek - powinni wreszcie dać szansę w Wiśle - w kontekście POLEK oczywiście...

Dla mnie ta tajemnicza POLKA - to póki co zagadka na razie - no chyba że o Międzik chodzi 8) 8) 8)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 28 kwietnia 2009, 16:28

dzięki koszykarz,że przeniosłeś Nas do FGE.... :D, a co do Skorek to pierwszeństwo ma rzeczywiście Wisła,bo z tego klubu jest ona wypożyczona...
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 28 kwietnia 2009, 22:17

koszykarz pisze: Co ciekawe - klub już rozmawia z dwiema POLKAMI na pozycję 1 i 5 :wink:

Teraz nie wiem czy w miejsce Waligórskiej - czy do pomocy Waligórskiej...


Kod: Zaznacz cały

Mistrzowski skład Lotosu zagrożony

Marcin Dajos2009-04-27, ostatnia aktualizacja 2009-04-28 09:24

W niedzielę była wielka radość po wywalczeniu przez koszykarki Lotosu PKO BP 10. tytułu mistrza Polski. Jednak w Gdyni już muszą myśleć o kolejnym sezonie. Z klubu mogą odejść Paulina Pawlak i Tamika Catchings

Pawlak - rozgrywająca Lotosu PKO BP i reprezentacji Polski - nie ma ważnego kontraktu na przyszły sezon. Tymczasem z Torunia dochodzą nieoficjalne wieści, że tamtejsza Energa złożyła Pawlak propozycję kontraktu, który podobno ma być lepszy niż ten w Gdyni.

- Jak na razie dostałam tylko słowną propozycję, nic konkretnego. Skończył mi się kontrakt z Lotosem i jestem gotowa usiąść do rozmów niemal z każdym klubem. Oczywiście w pierwszej kolejności porozmawiam z prezesem Mieczysławem Krawczykiem - powiedziała "Gazecie" Pawlak, która w poniedziałek pojechała do Warszawy, aby odbyć badania przed zgrupowaniem kadry w Cetniewie. Tam razem z reprezentacją będzie przygotowywać się do mistrzostw Europy, które na początku czerwca rozpoczynają się na Łotwie.

koszykarz

Postautor: koszykarz » 29 kwietnia 2009, 08:33

Muszę przyznać że info o Pawlak mocno mnie zaskoczyło...

Czy ona wytrzyma przy Omaniciu ?

i czy jest sens by dwie z trzech najlepszych rozgrywających były w jednej drużynie ? Mówię tu o Natalii i Pauli...

Zobaczymy jak to się potoczy

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 29 kwietnia 2009, 18:50

koszykarz pisze:Muszę przyznać że info o Pawlak mocno mnie zaskoczyło...

Czy ona wytrzyma przy Omaniciu ?

i czy jest sens by dwie z trzech najlepszych rozgrywających były w jednej drużynie ? Mówię tu o Natalii i Pauli...

Zobaczymy jak to się potoczy

oczywiście,że jest sens i to z pożytkiem dla reprezentacji....Zawsze byłem za tym,aby rozgrywajace w klubie były z krajowego podwórka to gwarantuje 100% waleczności i zaangażowania..
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 29 kwietnia 2009, 18:50

koszykarz pisze:Muszę przyznać że info o Pawlak mocno mnie zaskoczyło...

Czy ona wytrzyma przy Omaniciu ?

i czy jest sens by dwie z trzech najlepszych rozgrywających były w jednej drużynie ? Mówię tu o Natalii i Pauli...

Zobaczymy jak to się potoczy


o ile się nie mylę to Omanić chciał swego czasu Pawlak w Wiśle.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 29 kwietnia 2009, 18:57

ann pisze:
koszykarz pisze:Muszę przyznać że info o Pawlak mocno mnie zaskoczyło...

Czy ona wytrzyma przy Omaniciu ?

i czy jest sens by dwie z trzech najlepszych rozgrywających były w jednej drużynie ? Mówię tu o Natalii i Pauli...

Zobaczymy jak to się potoczy


o ile się nie mylę to Omanić chciał swego czasu Pawlak w Wiśle.

On teraz robi drugą Wisłę w Toruniu... :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 29 kwietnia 2009, 18:59

matrix pisze:
ann pisze:
koszykarz pisze:Muszę przyznać że info o Pawlak mocno mnie zaskoczyło...

Czy ona wytrzyma przy Omaniciu ?

i czy jest sens by dwie z trzech najlepszych rozgrywających były w jednej drużynie ? Mówię tu o Natalii i Pauli...

Zobaczymy jak to się potoczy


o ile się nie mylę to Omanić chciał swego czasu Pawlak w Wiśle.

On teraz robi drugą Wisłę w Toruniu... :lol:


na razie to ma tylko Monie(bo Wilk nie liczę), a jej pozostanie w Toruniu to raczej pewne nie jest, z tego co mi wiadomo.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Energa Katarzynki Toruń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości