Sezon 2007/08

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

kmitek85
Nowy na forum
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwietnia 2007, 19:43
Lokalizacja: GORZÓW WLKP.

Postautor: kmitek85 » 05 sierpnia 2007, 18:47

Nie wiem co na ten temat myśleć, no jeśli zostanie w Polsce to miejmy nadzieję że w Gorzowie. Chyba nasz klub nie puści takiej zawodniczki, no jeśli mamy się rozwijać no to Madzia pasuje do nas do tego jeszcze zawodniczki jakieś z za granicy i zespół by miał skład aby powalczyć o wyższe miejsca

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: cholinex » 05 sierpnia 2007, 18:54

calkiem zgadzam sie z toba kmitek ktos musi dla slonecznej bladynki pomoc zza 6.25m rzycac a Magda to dobrze robila zawsze :D Madzia rozwijala sie razem z klubem to szkoda by jej troche bylo :(
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 05 sierpnia 2007, 19:43

Heh jezeli zalozy pomaranczowa koszulke to bede bardzo rozczarowany :?
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
erratu
Nowy na forum
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 11:34

AUĆ!

Postautor: erratu » 05 sierpnia 2007, 20:12

Czyzżby to byłoa plotka związana z kontuzjami w Polkowickim obozie ? szczerze mówiąc nie nawidze ich trenera kibiców maja wporządku ale to był by cios w plecy jak by włożyła pomarańczową koszulkę
Biało-niebieskie Gorzowskie barwy królewskie!

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: AUĆ!

Postautor: Barti » 06 sierpnia 2007, 19:46

erratu pisze:to był by cios w plecy jak by włożyła pomarańczową koszulkę

Nie zapedziłeś się czasem za daleko w swoich wywodach?? Jaki cios w plecy?? Jesli załozy pomarańczową kieckę, to będzie to oznaczało, że :
1.wraca tam, skąd przyszła;
2.dokonała wyboru, który uznała dla siebie za słuszny;
3.nastepny sezon chce spędzić w innej druzynie.

Nie przypominam sobie, abyśmy byli z Polkowicami w takich stosunkach, jak np. Wisła z Cracowią, więc daruj sobie takie określenia.

gustaw27
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: 21 lipca 2007, 22:15
Kontaktowanie:

Postautor: gustaw27 » 06 sierpnia 2007, 23:39

Szkoda by było żeby MADZIA odeszła do CCC gdyż wystarczyłoby zrobić wzmocnienia a moglibyśmy zajść wysoko

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 07 sierpnia 2007, 17:19

narazie to tylko plotki... wiec nie ma co gdybac... jak zostanie fakt dokonany to podyskutujemy... Byc moze wogule nie mysli Madzia o zespole CCC a burza na forum sie wywolala :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Barti » 07 sierpnia 2007, 22:46

Endrju pisze:burza na forum sie wywolala :D

jaka burza, toż to słabiutki zefirek powiał dopiero :D

ale nie powiem lekko mi ten "cios w plecy" podniósł ciśnienie, a nie pozwolę po Madzi jeździć jak po łysej kobyle

tomaszek

Postautor: tomaszek » 08 sierpnia 2007, 08:10

Barti pisze:a nie pozwolę po Madzi jeździć jak po łysej kobyle


No ja jak narazie sie przyglądam dyskusji z boku. Ale jesli faktycznie Madzia zagra w CCC to lekko sie zdenerwuje... I naprawde Barti nie wiele zdzialasz bo i tak bede sobie jeździł po Madzi :lol: Ale jak już ktos powiedzial. Faktycznie to moze byc plotka wiec po co sie za wczasu bulwersowac :D Pożyjemy, zobaczymy...

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Barti » 08 sierpnia 2007, 14:48

tomaszek pisze:I naprawde Barti nie wiele zdzialasz bo i tak bede sobie jeździł po Madzi :lol:

To się lepiej zastanów, bo jak Ty taki będziesz, to ja Keti taką zmyśloną charakterystykę o Tobie puszczę, że będzie Ciebie omijać szerokim łukiem i nici z Twoich oświadczyn :wink:

tomaszek

Postautor: tomaszek » 08 sierpnia 2007, 15:33

Barti pisze:To się lepiej zastanów, bo jak Ty taki będziesz, to ja Keti taką zmyśloną charakterystykę o Tobie puszczę, że będzie Ciebie omijać szerokim łukiem i nici z Twoich oświadczyn :wink:



hehehe... tej Twojej nawijki na moj temat do Keti to ja sie nie obawiam... Bardziej sie boje jak moja kobieta przeczyta to forum... to wybije mi z głowy nie tylko Keti ale i caly AZS :lol: :lol:

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Barti » 08 sierpnia 2007, 22:31

tomaszek pisze:Bardziej sie boje jak moja kobieta przeczyta to forum... to wybije mi z głowy nie tylko Keti ale i caly AZS :lol: :lol:

No, to teraz wiem, że się doigrałeś i bedziesz miał kłopoty. Nie martw się, jak to mówią "morda (bez obrazy) nie szklanka..." . Ale na wszelki wypadek:
a) wszystkie metalowe młotki w domu wymień na gumowe;
b) unikaj dłuższego kontaktu wzrokowego;
c) w okresie tzw. "napięcia przedmiesiączkowego" wiej :!: z domu i nie wchodź w drogę (grozić może trwałym kalectwem) :wink:

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 09 sierpnia 2007, 11:27

Jeśli chodzi o Magdę, to najprawdopodobniej wielu z Was się rozczaruje. ale poki nie ma podpisu pod papierem - nic powiedzieć nie można. I darujcie sobie teksty typu "noz w plecy", bo gdyby nie polkowicki Orzełek, to Magdy najprawdopodobniej w ogóle byście nie mieli w Gorzowie 8)

Awatar użytkownika
fearless
Kadet
Posty: 1096
Rejestracja: 18 października 2005, 12:29
Lokalizacja: Kraków

Postautor: fearless » 09 sierpnia 2007, 13:27

A ja nie wiem po co CCC Kozdroń. Szyćko przecież chyba zostaje... No i tak nowa Amerykanka. Ktoś sobie tu dużo nie pogra.

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: cholinex » 09 sierpnia 2007, 13:55

ciekawy jestem dlaczego nie mowiloscie tego wczesniej ze magda pochodzi z polkowic dopiero wtedy gdy zaczela grac w ekstraklasie co? wczesniej wam na niej nie zalezalo dopiero teraz jak zaczela sporo znaczyc w polsce i dla azs-u :P
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości