co z tym BIOMLEKIEM?

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 16 grudnia 2005, 00:12

zawodmniczka Biomleku pisze:do Stefan, napisałeś: Aldona Sz(wiadomo dlaczego gra brat!! z tym sie akurat nie zgadza,m!! Adona bardzo dobrze gra i zasługuje na miejsce w pierwszej piatce!! ale reszta....spoko!! szczególnie dobrze napisałeś o Kaśce S. i Magdzie P.
a teraz do MATIEGO: tak wogóle to w półfinałach grałysmy w grupie z Korona wiec nie wiem o co CI juz chodzi!! tam w Lbnie grały same kadetki a teraz z nich w 1wszej lidze gra w sumie tylkoMagda K. i Iza K. a reszta to juz starsze!! i jeszce jedno, napisałeś :za to wiem jak sie traktujecie nawzajem na treningach... jak chelmianki traktuja lublinianki i na odwrot.a skąd Ty wogóle mozesz to wiedzieć ??byłes choc na jednym treningu?? rozmawiałeś z zawodniczkami?? o co Q*** chodzi??


a no wlasnie, siegnij pamiecia i moze przypomnisz sobie jak bylem na jednym z Waszych treningow... zreszta, nie trzyba przebywac na hali by wiedziec :)
...jest jak jest, nie jak powinno być...

...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl
choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 16 grudnia 2005, 00:26

a w dalszej kwesti jesli chodzi o komentarze w tym temacie...

wiem ze wiele osob sie ze mna nie zgodzi, badz nadal nie bedzie potrafila czytac uwaznie co do tej pory pisalem i zacznie znow powielac pytania lub uwagi, na ktore wczesniej odpowiedzialem.

A teraz cos do dziewczyn z Biomleku.
Jestescie mlode i pewnie wielu rzeczy nie rozumiecie. W kazdym badz razie zycze Wam jak najlepiej. Nie ukrywajmy faktu, ze Wasze sukcesy przynosza sukcesy miastu, co powinno zaowocowac na przyszlosc. Przychodzenie na mecz i ogladanie jak chelmianki wygrywaja przynosi radosc nie tylko Wam. Jednak trzeba popatrzec realnie na to wszystko. Jest wiele kwesti, ktorych tutaj nie poruszycie ani Wy, ani ja. Moze kiedys, jezeli zrozumiecie pewne sprawy, bedzie mozna pogadac spokojnie w "cztery oczy".

mimo ze nie przepadacie za mna, pozdrawiam i powodzonka...
nie udalo sie z Widzewem, ale mimo to II runda PP to osiagniecie, ktore doceniamy.

Z mojej strony koniec dyskusji w tym temacie, nadchodzi mily okres wiec:

WESOŁYCH i RADOSNYCH ŚWIAT.
...jest jak jest, nie jak powinno być...



...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl

choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

Stefan

Postautor: Stefan » 16 grudnia 2005, 01:04

Dobra to i ja odpuszczam!! życze dziewczynom miłych ijakiś tam świąt przerwa i milczenie może i im się przyda bo podejrzewam ze teraz będzie napięta atmosfera na treningach przez te sytuacjie!! bo niektórym dziewczynkom puściły niestety nerwy i wyrzuciły swoje żale tutaj na forum nie ukrywając swojego własnego ja może to i odważne i honorowe ale zarazem głupie!! jakby nie mogły załatwić tego problemu między sobą!! teraz niestety każda o tym wie i będzie nie mały konflikt a nie zapominajmy o tym że każda dziewczyna czy z Lublina czy z Chełma ma dostęp do internetu!! i niestety będzie cięzko al ja proponuje dziewczynom miłą świąteczną atmosfere i zapomnijcie o tym i ZACZNIJCIE GRAĆ!!!!!!!!!! i CIESZYĆ SIĘ KOSZYKOWKĄ!! :lol:

zawodniczka Biomleku

Postautor: zawodniczka Biomleku » 16 grudnia 2005, 12:59

do Matinapisałeś : a no wlasnie, siegnij pamiecia i moze przypomnisz sobie jak bylem na jednym z Waszych treningow... nie wystarczy byc na jednym treningu zeby zauważyc jak jest na treningu i jak jest atmosfera mędzy nami :/ zreszta, nie trzyba przebywac na hali by wiedziec ....o co chodzi??moze wyjaśnisz?

świeta trójca

Postautor: świeta trójca » 16 grudnia 2005, 13:42

bardzo spostrzegawczy Stefanie Aldona Szykuła gra tyle samo co przed przyjściem jej brata i poldega takim samym prawom jak inne dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamila K. zasługuje na miejsce w pierwszej piatce i chcielibysmy zobaczyc jak ja bronisz <lol> ciekawe czy to takie proste??:) penetrujac do srodka zazwyczaj oddaje piłke!!!!!!!!!! dzięki Twoim wypowiedziem te świeta napewno nie będą już spokojne....łatwo Wam mówić a dziewczyny sie denerwują i przeżywają. prosze nie wypowiadajcie sie na tematy o których nie macie pojęcia!! bo tak na prawde nik nie wie lepiej jak jest w drużynie oprócz samych zawodniczek!!

zawodniczka

Postautor: zawodniczka » 16 grudnia 2005, 14:11

Prosze bardzo dziewczyny chetnie pogadaja po meczu jak ktos bedzie mial ochote;)

zawodniczka

Postautor: zawodniczka » 16 grudnia 2005, 14:26

Gdy druzyna przegrywa zadna zawodniczka nie mysli o tym,ze dobrze zagrala tylko,ze trzeba jeszcze bardziej sie zmobilizowac i ruszyc swoj tylek,kazda doskonale zdaje sobie sprawe z tego jak jest i po przegranej Wyobrazcie sobie jak sie czujemy

..numer na stroju 6 .....

co z tym Biomlekiem??

Postautor: ..numer na stroju 6 ..... » 16 grudnia 2005, 17:02

Do STEFAN : ej sory bardzo ale jak nieiwesz kto dlaczego gra to nie mow bo to bez sensu ..... piszesz jakies głupoty a nawte nie chcesz ise przedstawic!!! wiec.....
Do MATI: dzieki za zyczenia i nawzajem kiedys sie dobrze kolegowalismy ale pozniej dowiedzialam sioe od kolezanki z druzyny ze piszesz cos tam na necie i za to sie na Ciebie nieziemsko wkurzylam !!! ja juz nie bede pisala co i dlaczego powiennienesie domyslec!!


Pozdroffffki dla Kibicow!!!!!!!!!

thx

jestem z Wami dziewczyn!!wygrajcie z SMS !!!

Awatar użytkownika
SMS_fan
Żak
Posty: 443
Rejestracja: 01 czerwca 2005, 17:19
Kontaktowanie:

Postautor: SMS_fan » 16 grudnia 2005, 17:04

Przyjeżdża jutro na mecz ktoś z kibiców Chełma? 8)

x-men

Postautor: x-men » 18 grudnia 2005, 13:42

to sa tacy nedzni kibice ze nei chcioalo by im sie na mecz przyjezdzac tylko potrafia tutaj se geby niewyparzone otwierac!!

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 18 grudnia 2005, 13:47

x-men pisze:to sa tacy nedzni kibice ze nei chcioalo by im sie na mecz przyjezdzac tylko potrafia tutaj se geby niewyparzone otwierac!!


kogo masz na mysli? :roll:
...jest jak jest, nie jak powinno być...



...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl

choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

zawodniczka

Postautor: zawodniczka » 18 grudnia 2005, 18:56

nieznajomy napisał: nie wiesz czemu ona gra?? to proste!! jej tatuś to główny sponsor to gra!! aż dziwne ze ta drużyna nie nazywa sie MKS Kozaczki Chełm (od nazwiska Izy ojca ) ej troche przesadziłes... Iza gra bo jest wysoka a takich mało u nas w druzynie!! to ze jej tato jest sponsoremto nie ma nic do jej gry...(przynajmniej tak mi sie wydaje)!! jakby nic nie robiła trener napewno by jej nie wpuszczał!! nie pisz więcej czegos takeigo jak nie wiesz!!

Jaro
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 02 grudnia 2005, 15:26
Lokalizacja: Chełm

Postautor: Jaro » 19 grudnia 2005, 01:36

x-men zachowaj ocene kibiców z Chełma dla siebie , a na ty forum nie pokazuj swojego niskiego poziomu intelektualnego . Jeżeli cjodzi o kibiców z Chełma to napewno nigdzie w kraju żadna drużyna żeńskiego kosza nie ma tak oddanych i wiernych kibiców ( mówie również o sobie między inymi ) . Wracając do tematu który tak rozgrzał Mati to mysle że musicie dziewczyny troche odpóścić i zakończyc ten troszeczke niesmaczny temat kto jest skąd i jakie poparcie ma w zespole . Ciężką pracą na treningach można przebić się do składu i wywalczyć sobie w nim miejsce na dłuższy czas . No cóż teraz zbliżają się święta więc życze wam dziewczyny wszystkiego dobrego , zgody i sukcesów .

Jaro
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 02 grudnia 2005, 15:26
Lokalizacja: Chełm

Postautor: Jaro » 19 grudnia 2005, 01:38

Mati on ma na myśli pewnie siebie ! He he he . :lol:

BrakujaceOgniwo
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 19 grudnia 2005, 11:50
Lokalizacja: W.
Kontaktowanie:

Postautor: BrakujaceOgniwo » 19 grudnia 2005, 12:00

Nie no brawo!! Tylko pogratulowac jak ladnie i inteligentnie rozwinela sie temat na forum... Czy wy nie macie rozumu!! zachwoujecie sie jak przedszkolaki;/ sytuacja w klubie byla napieta - a teraz? sypie sie!! przez was;/ wy chyba nie macie pojecia jak czuja sie teraz zawodniczki ktore zjechaliscie wzdluz i wszerz... to nie sa zawodniczki to sa wraki;. nie zdziwilbym sie gdyby teraz kazda o ktorej pisaliscie w takich "superlatywach" odeszla po prostu i wy do tego doprowadziliscie... po co ma grac skoro kazdy twierdzi ze jej gra jest g**** warta co? nie no brawo blyszczycie inteligencja a wasze zdanie mozecie sobie wsadzic gdzies... jesli klub sie rozpadnie to wylacznie z waszej winy
pozdrawiam


no coments....;/
.................................................................


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości