lotnik

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

lotnik

lotnik

Postautor: lotnik » 29 września 2007, 20:41

lotnik wierzawice - dromet częstochowa 65:50

Gość

mecz lotnik-częstochowa

Postautor: Gość » 29 września 2007, 21:36

Byłem na meczu i to co pokazały dziewczyny w II połowie/szczególnie III kwarta/ to była wielka gra.Wynik 27-5 mówi sam za siebie.Twarda obrona,szybkie kontry.

gość

Lotmok Wierzawice

Postautor: gość » 03 października 2007, 17:18

Lotnik prosperuje jak klub profesjonalny.Koszykówkę uprawia duża liczba dziewczyn w różnych grupach wiekowych.Posiadają bardzo dobre warunki do uprawiania koszykówki i do nauki. Widać w Lotniku wspaniałą pracę trenerską Piotra Musijowskiego i Marka Gołąba-wspaniałego organizatora i zarazem Prezesa Klubu.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 04 października 2007, 13:56

A gdzie leżą Wierzawice, koło jakiego większego miasta???
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Kaśka#4
Żak
Posty: 324
Rejestracja: 10 kwietnia 2006, 12:09
Lokalizacja: Kraków - miasto Wiślaków :)

Postautor: Kaśka#4 » 04 października 2007, 15:51

MARAS pisze:A gdzie leżą Wierzawice, koło jakiego większego miasta???

woj.podkarpackie
Hmm.. o ile dobrze pamiętam to leżą jakieś 5km od Leżajska i 50km od Rzeszowa ;>
mistrz, mistrz nasz TS!

Gość

Postautor: Gość » 05 października 2007, 20:49

Wierzawice są TU
Od czego google :)

Gość

Postautor: Gość » 06 października 2007, 14:17

UKS Żak Nowy Sączvs UKS Lotnik Wierzawice 72:56

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 06 października 2007, 23:05

Nie jestem moderatorem, ale czy naprawdę uważacie że drużyna ta zasługuje na osobny temat ? nie możecie wpisywać wyników i komentarzy w temacie o grupie A ?
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

gosc

Postautor: gosc » 08 października 2007, 17:57

Witam ja pochodze z Wierzawic:D marka znam osobicie pracuje szkole w Wierzaciach:PP Byłem uczniem w tej szkole;] hehe ale jak narazie maja swietne wyniki kosza:D jak cos to piszcie postaram sie odpowiedziec na kilka pytan:D

GoSC

LOtnik Wierzawice

Postautor: GoSC » 09 października 2007, 19:15

Czy naprawdę w Lotniku grają trzy dziewczyny z Przemyśla.Czy najstarsza zawodniczka jest z 1990 r.jak w Wierzawicach się to robi,że zespołowi nie brakuje na mecze wyjazdowe.oraz udział w turniejach.?.Zazdroszczę im tego komfortu i życzę sukcesów.Widziałem tę drużynę na turnieju w Warszawie i nie mogłem uwierzyć,że pochodzi z małej miejscowości.

Gość

lotnik

Postautor: Gość » 09 października 2007, 19:39

jak by nie bylo to jest fenomen zeby taka wieska miala pierwszo ligowy zespol lotnik do boju

gocha

Postautor: gocha » 09 października 2007, 21:40

Czy wy przypadkiem nie przesadzacie. Te dziewczynki wygrały dopiero jeden mecz i może ich dorobek się juz nie zwiększy a wszyscy pieją na ich cześć jakby były wspaniałe.W tym tygodniu Korona Kraków zweryfikuje ich umiejętności i wtedy może podyskutujemy. Narazie panienki i trener z Wierzawic niech powtórzą abecadło i przestaną zadzierać nosa bo dużo jeszcze pracy przed nimi. Trochę pokory!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 09 października 2007, 22:10

A gracie w jakiej hali?? W jakiejś szkole czy gdzie??
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Gość

Postautor: Gość » 09 października 2007, 22:15

A może trochę szacunku dla pracy innych, jak już wcześniej napisali, iż stworzenie drużyny na miarę pierwszej ligi w takiej małej miejscowości jest nie lada wyczynem. Nie wydaje mi się by zawodniczki Lotnika i trener zadzierali nosa a abecadło powtarzają i utrwalają. Gocha czy twoim zdaniem prawo gry w I lidze daje pochodzenie z dużego miasta?

Gość

Postautor: Gość » 10 października 2007, 08:12

Prawdę mówiąc, nie rozumiem tego całego zgiełku wokół dziewczynek (i to jest prawda, bo to dziewczynki - 15-latki i 16-latki) z Lotnika. Przecież już z samego założenia start w rozgrywkach I ligi miał być dla nich środkiem, a nie celem. Tutaj miały zdobywać doświadczenie, które zaprocentuje w rozgrywkach młodzieżowych, bo tylko naprawdę niepoprawny marzyciel może spodziewać się, że sprostają one na przykład Koronie Kraków (takie rzeczy nawet w sporcie się jednak nie zdarzają).
Te dziewczyny już pokazały się w Polsce. Większość z nich wywalczyła jako drużyna szkolna najpierw III miejsce w Polsce w kategorii szkół podstawowych, a w tym roku w gimnazjadzie zajęła II miejsce (przegrywając po bardzo zaciętym meczu z dziewczynami z MUKS-u Poznań). I po tych sukcesach było wiele ośrodków, które chciały je pozyskać. Ale tu zdecydowano się na zupełnie inne rozwiązanie. Zamiast grzać ławę gdzieś daleko od domu, stworzono im warunki do rozwoju. Jak sam trener Musijowski mówi do nich, na sukcesy w dorosłej koszykówce mają jeszcze czas.
I na koniec - proszę się nie martwić, że Lotnik wygrał dotychczas tylko z Drometem. Tych zwycięstw będzie niewątpliwie dużo więcej. Bo w swojej kategorii wiekowej te dziewczęta naprawdę mogą być groźne dla najlepszych.


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość