awans AZS PWSZ II Gorzów.

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

mateusz123
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 21:02

awans AZS PWSZ II Gorzów.

Postautor: mateusz123 » 03 listopada 2007, 23:00

Czy jest taka możliwosc ze w ekstraklasie zagrają 2 drużyny AZS PWSZ Gorzów?? Czy AZS PWSZ II jest skazane na gre w 1 lidze??

Awatar użytkownika
gilus
Młodzik
Posty: 819
Rejestracja: 08 października 2005, 19:13
Lokalizacja: Płużnica

Postautor: gilus » 03 listopada 2007, 23:03

AZS PWSZ II Gorzów nie ma możliwości awansu.
W poprzednich latach zespół kończył grę na rundzie zasadniczej (nie grał nawet w drugiej rundzie z zespołami dolnośląskimi) ale w tym roku są trochę inne zasady (nie ma już dwóch podgrup B) więc nie wiem szczerze mówiąc czy może awansować do półfinału 1 ligi czy nie.

Jedynie zapewne może awansować do tej centralnej 1 ligi, która będzie od przyszłego sezonu.

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 04 listopada 2007, 11:43

gilus pisze:
Jedynie zapewne może awansować do tej centralnej 1 ligi, która będzie od przyszłego sezonu.


Czy napewno może? Szczerze pytam
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 04 listopada 2007, 12:39

elen pisze:
gilus pisze:
Jedynie zapewne może awansować do tej centralnej 1 ligi, która będzie od przyszłego sezonu.


Czy napewno może? Szczerze pytam
może... kiedys tak miały grać Włókniarz :] MP i MP zapelcza 1 ligi, ale utrzymanie 2 klubów na szczeblu ekstraklasy to trudne zadanie dlatego do tego nie doszło!!
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 04 listopada 2007, 14:16

cekawe, jak ktos sie zagłębi w regulamin to moze sie dowiemy jak to wyglada
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
gilus
Młodzik
Posty: 819
Rejestracja: 08 października 2005, 19:13
Lokalizacja: Płużnica

Postautor: gilus » 07 listopada 2007, 01:31

Z tego co się dowiedziałem od naszego trenera to drużyny mające swoje zespoły w ekstraklasie nie mogą awansować do pierwszej edycji nowej I ligi centralnej.

Jakby ktoś kompetentny mógłby to potwierdzić to byłbym wdzięczny :)

ZZZZZZZZZZ

Postautor: ZZZZZZZZZZ » 07 listopada 2007, 11:23

Do ekstraklasy zespół AZS II Gorzów awansować nie moze. Do ligi centralnej w pierwszym etapie też nie nawet jak zajmie premiowane miejsce awansem ( pierwsze lub drugie) , ale może awansować w drugim etapie gdzie będą cztery turnieje kwalifikacyjne dla zespołów z miejsc 3-6 wszystkich lig. Zespoły rezerw dotyczy to Poznania , Polkowic, Wisły zostaną przesunięte po pierwszym etapie na miejsce poza czołowa dwójkę ( z pierwszego na trzecie miejsce ) i w turniejach o ligę centralna mogą grać.
To jest informacja na dziś a co wymyśli jeszcze PZKosz tego nie wiadomo.

Awatar użytkownika
gilus
Młodzik
Posty: 819
Rejestracja: 08 października 2005, 19:13
Lokalizacja: Płużnica

Postautor: gilus » 01 grudnia 2007, 11:30

No w ekstraklasie nie, ale w nowej centralnej I lidze już pewnie tak.

mloda

Postautor: mloda » 02 kwietnia 2008, 09:28

ZZZZZZZZZZ pisze:Do ekstraklasy zespół AZS II Gorzów awansować nie moze. Do ligi centralnej w pierwszym etapie też nie nawet jak zajmie premiowane miejsce awansem ( pierwsze lub drugie) , ale może awansować w drugim etapie gdzie będą cztery turnieje kwalifikacyjne dla zespołów z miejsc 3-6 wszystkich lig. Zespoły rezerw dotyczy to Poznania , Polkowic, Wisły zostaną przesunięte po pierwszym etapie na miejsce poza czołowa dwójkę ( z pierwszego na trzecie miejsce ) i w turniejach o ligę centralna mogą grać.
To jest informacja na dziś a co wymyśli jeszcze PZKosz tego nie wiadomo.


czyli w turniejach o ekstraklase gra Ostrowia (zajela 3 miejsce) a Gorzow II mimo ze zajal miejsce musi grac w turniejach o I lige centralna?
Dobrze rozumiem?
Bo na stronie Widzewa Łodz jest napisane ze jego przeciwnikiem w turnieju o I lige centralna jest min Ostrowia!
Czy moze mi ktos powiedziec jak to jest naprawde?:)
Pozdrawiam

mloda

Postautor: mloda » 02 kwietnia 2008, 09:36

juz wszystko wiem na stronie widzewa sa juz aktualne grupy:)
pozdro


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości