Półfinał o wejście do ekstraklasy - Pruszków

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Wojteg » 13 kwietnia 2008, 11:04

Korona Kraków - Ślęza Siechnice 62:51 (22:12, 17:20, 14:9, 9:10)

Punkty dla Korony: Płazińska 20 (6x3), Koszela 17, Hajduk 7 (1x3), Ratajczak 6, Włodarz 6, Krzywoń 4, Oskwarek 2, Grzelak.

Punkty dla Ślęzy: Borowiec 15 (1x3), Krauze 9, Smektała 8 (2x3), Winnicka 7 (1x3), Hołtyn 6, Dudkiewicz 4, Witkoś 2, Moryc, Aondo-Ryżko.

Korona awansowała do finału

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Wojteg » 13 kwietnia 2008, 13:19

po III kwarcie:

Lider Pruszków - Polferries Kotwica 2013 70:55 (27:15, 20:21, 23:19)

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Wojteg » 13 kwietnia 2008, 14:10

Lider Pruszków - Polferries Kotwica 2013 86:77 (27:15, 20:21, 23:19, 16:22)

Punkty dla Lidera: Dulnik 20 (2x3), Kopeć 19 (4x3), Tomiałowicz 19 (3x3), Sosnowska 12, Rucińska 6, Kadrońska 4, Romanek 2, Cwyl 2, Banaszczak 2, Gajewska, Sklejka.

Punkty dla Kotwicy: Milewicz 25, Motyl 17 (1x3), Wróbel 15, Dobrzyniewicz 9 (1x3), Matys 9, Hołownia 2, Krusiewicz, Żach.

Lider awansował do finału.

Ślęza

Postautor: Ślęza » 13 kwietnia 2008, 18:23

Podziękowania dla kibiców z Pruszkowa za doping dla Ślęzy w dzisiejszym meczu przeciwko Koronie Kraków.

: piwo :

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 13 kwietnia 2008, 22:58

Ojj doszły mnie dość nieciekawe słuchy jakoby kibice Lidera na wczorajszym meczu Korony z Kołobrzegiem zachowywali się jak ostatnie cwele rzucając 'k...' i 'dziwkami' w stronę koszykarek Korony.

W tym wypadku wypada mi tylko napisać jedno, życzę wam rychłego przyjazdu do Krakowa k.....
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 13 kwietnia 2008, 23:27

Liquidor pisze:Ojj doszły mnie dość nieciekawe słuchy jakoby kibice Lidera na wczorajszym meczu Korony z Kołobrzegiem zachowywali się jak ostatnie cwele rzucając 'k...' i 'dziwkami' w stronę koszykarek Korony.

W tym wypadku wypada mi tylko napisać jedno, życzę wam rychłego przyjazdu do Krakowa k.....


Ale z tego co wiem to jesteś kibicem Wisły a nie Korony więc czemu Cię akurat to tak zbulwersowało.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 13 kwietnia 2008, 23:37

MARAS pisze:
Liquidor pisze:Ojj doszły mnie dość nieciekawe słuchy jakoby kibice Lidera na wczorajszym meczu Korony z Kołobrzegiem zachowywali się jak ostatnie cwele rzucając 'k...' i 'dziwkami' w stronę koszykarek Korony.

W tym wypadku wypada mi tylko napisać jedno, życzę wam rychłego przyjazdu do Krakowa k.....


Ale z tego co wiem to jesteś kibicem Wisły a nie Korony więc czemu Cię akurat to tak zbulwersowało.


Z Koroną łączy mnie 'avatar'.

Zresztą takie buractwo należy tępić nie zależnie od przynależności klubowej. (mówię tu nawet o swoim klubie, chociaż nie mamy z tym większych problemów)

aha, jeszcze do tego zarysowano jedno auto na krakowskich blachach.
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Postautor: rafi » 14 kwietnia 2008, 07:58

Liquidor pisze:
MARAS pisze:
Liquidor pisze:Ojj doszły mnie dość nieciekawe słuchy jakoby kibice Lidera na wczorajszym meczu Korony z Kołobrzegiem zachowywali się jak ostatnie cwele rzucając 'k...' i 'dziwkami' w stronę koszykarek Korony.

W tym wypadku wypada mi tylko napisać jedno, życzę wam rychłego przyjazdu do Krakowa k.....

....
Zresztą takie buractwo należy tępić nie zależnie od przynależności klubowej. (mówię tu nawet o swoim klubie, chociaż nie mamy z tym większych problemów)

aha, jeszcze do tego zarysowano jedno auto na krakowskich blachach.



... nie było żadnych wrzutów na hali ani podczas żadnych meczy ... może ktoś tam coś krzyknął pod halą (nie napinam) ... co do samochodu, też nic mi nie wiadomo na ten temat ...

w 100% popieram, że buractwo tępić trzeba ... pozdro dla normalnych
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Postautor: Łukasz_UFB » 14 kwietnia 2008, 13:02

Żadnych wrzutów na temat zawodniczek z Krakowa nie było - cały turniej minął w miłęj sportowej atmosferze. Jako kibice Lidera dopingowaliśmy zespoły Kotwicy i Ślęzy aby pomóc im wygrać z Koroną (na czym nam zależało). Być może okrzyki wyuchodziły z piknikowej strony gdzie usiadł jakiś pijaczek - to niestety sie u nas zdarza :(
Co do porysowanego auta - napewno nikt z "aktywnych" kibiców na hali tego nie zrobił!!
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 14 kwietnia 2008, 14:22

wiem, że awansują Lider i Korona i tak naprawdę kolejność w tabeli nie ma już znaczenia, ale czepialsko zapytam - jaka w końcu jest oficjalna kolejność drużyn, bo na każdej stronie widzę inaczej, raz lider pierwszy raz drugi, raz kotwica trzecia, raz czwarta...

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 14 kwietnia 2008, 14:30

1. Korona Kraków*
2. Lider Pruszków*
3. Ślęza Siechnice
4. Polfferies Kotwica 2013 Kołobrzeg

jakub75
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 października 2006, 17:21

Postautor: jakub75 » 14 kwietnia 2008, 14:34

Anonymous pisze:No tak Pruszków musi awansować...może jestem stronniczy ale nie wydaje mi sie ze przy normalnym sędziowaniu Korona mogła by przegrać z Kołobrzegiem... 11 fauli Kotwicy no nic zasługują na pochwale ze potrafią grac tak czysto ze maja nie cale 3 faule na kwartę :) Natomiast Krakowianki trzeba zganić za popełnienie 25 fauli :) wygwizdanie najlepszych zawodniczek przeciwnika do podstawa...To samo było w meczu z Liderem najlepiej punktująca wyleciała juz w III kwarcie...Ale nie ma sie co dziwić jak na turnieju w którym walczy Warszawska drużyna mecze najsilniejszego przeciwnika prowadzi sędzia hmm z Warszawy :). Idiotyzmem wręcz są takie turnieje...Gdzie w 90% z grupy awansuje drużyna rozgrywająca na godzien mecze właśnie w tej hali w której rozgrywane są zawody...Takie turnieje powinny być toczone na neutralnym terenie z neutralnymi sędziami...A teraz czekam na lawinę krytyki :P pozdrawiam :)


wiesz, widzialem tylko mecz Korony z Pruszkowem gwizdany skandalicznie, przez sedziow z ... Boleslawca i z Lodzi...
warszawska para sedziow - Litawa i Rzeszotarski przynajmniej w piatek gwizdala tak, ze nie bylo do nich uwag
dlatego w tym wypadku wypada sie cieszyc, ze ten mecz sedziowal jeden z warszawskich sedziow ;)

jakub75
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 października 2006, 17:21

Postautor: jakub75 » 14 kwietnia 2008, 14:38

i jeszcze pytanie - czy w turnieju finalowym zalicza sie wyniki z polfinalow?
bo jezeli tak, to Pruszkow juz nie ma szans na awans - przegrali z Korona, a Pabianicom nie dadza rady...

malkontent
Żak
Posty: 379
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 21:36
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: malkontent » 14 kwietnia 2008, 18:11

Raczej wszystko od zera sie zaczyna w finale.
spoko, loko, luz i spontan... :-)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 15 kwietnia 2008, 00:41

A finały gdzie??? Obstawiam Pabianice!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości