Ulubione Knajpy

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Awatar użytkownika
jimmy
Senior
Posty: 3498
Rejestracja: 07 marca 2005, 23:39
Lokalizacja: Kraków

Ulubione Knajpy

Postautor: jimmy » 10 marca 2006, 18:34

niby jest jakiś adwent czy post ( nigdy nie wiem co ) ale chciałem zapytać forumowiczów z Krakowa i tych co raczyli w naszym miescie jakie są wasze typy??

ja z racji ze ze szkoły miałem rzut beretem zawsze fajnie wspominam Śfiniarnie... :D nie tylko że piwo było tanie ale tesh z tego klimatu staczania się moralnego i fizycznego :wink:

teraz to w sumie chodze wszedze byle by było fajne towarzystwo, ale lubie posiedzieć w Pauzie - bo mają wygodne siedzenia 8)
pozatym Rentgen, Krzysztofory, Ministerstwo i Cień ale tam tylko jak mamy imprezy wydziałowe.

czekam na wasze typy!!
Cellar Door
No chyba że tutaj są emeryci, renciści, bądź inne osoby, które mają nadmiar czasu wolnego i szperają od A do Z
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 04 kwietnia 2006, 01:58

Jak juz znajde czas to Klub Jama Reymonta 22 czyli niemal jak w domu :)

Rynku nie lubie z 2 powodow. Scisk i duhcota w tych klubo-piwniczkach oraz nie lubie tej glupiej segregacji w stylu ty masz takie buty a nie takie, bo nie takiej dlugosci wlosy na glowie jak u nas sie preferuje itp.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

TS_1906
Nowy na forum
Posty: 49
Rejestracja: 29 kwietnia 2005, 09:14
Lokalizacja: Kraków

Postautor: TS_1906 » 09 kwietnia 2006, 15:36

z tym rynkiem to sporo prawdy, ale jest jeden plus- duża swoboda wyboru, wszędzie masz blisko i wygodniej iść bez auta (a więc i chlać można :lol: )

Jeśli chodzi o mnie to na piwo poszedłbym do:
-Jamy
-Jakuzy
-Siódemki
-Irisha
-Kameleona (i od razu bilard za friko)

jeszcze parę fajnych miejsc by się znalazło na pewno
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 12 kwietnia 2006, 17:32

No cóż, moja znajomość krakowskich lokali ogranicza się do klubowej knajpki (jak ona się nazywa :? :?: ) na obiektach Wisły. Bardzo przyjemny lokal, kilka lat temu przed meczem naszych drużyn obaliłem w niej jakieś 7-8 browarów i bardzo zadowolony :wink: udałem się na mecz :lol: . Podobało mi się :lol: :!:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
jimmy
Senior
Posty: 3498
Rejestracja: 07 marca 2005, 23:39
Lokalizacja: Kraków

Postautor: jimmy » 12 kwietnia 2006, 19:48

jak ona się nazywa

klub sie zwie jama i mają fajnie ubrane barmanki :wink:
Cellar Door
No chyba że tutaj są emeryci, renciści, bądź inne osoby, które mają nadmiar czasu wolnego i szperają od A do Z
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 12 kwietnia 2006, 22:42

osesek pisze:
jak ona się nazywa

klub sie zwie jama i mają fajnie ubrane barmanki :wink:


hmm no nie wiem bo jesli kilka lat temu to jedynie restauracja "u Wislakow" ktora teeraz wyglada calkiem inaczej, jesli mowisz o ostatnich dwoch latach to rzeczywiscie moze byc to Klub Jama
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 12 kwietnia 2006, 23:00

Było to dokładnie 13.12.2003 roku.
Szczerze mówiąc ten lokal to bardziej była własnie restauracja, gdzie można było jakiś obiad zjeść itp. Grunt jednak że piwo było :lol: .

Czyli co?? Rozumiem że teraz się tam zmieniło i jest typowy pub :?:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS





Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 12 kwietnia 2006, 23:34

Szymon pisze:Było to dokładnie 13.12.2003 roku.
Szczerze mówiąc ten lokal to bardziej była własnie restauracja, gdzie można było jakiś obiad zjeść itp. Grunt jednak że piwo było :lol: .

Czyli co?? Rozumiem że teraz się tam zmieniło i jest typowy pub :?:


jesli 2003 to raczej restuaracja u Wislakow po remoncie czyli wystroj zielonkawy :D wiec nic sie nie zmienilo :)) cyba ze porownac do roku 1998 to zdecydowanie sie zmienilo 8)
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 13 kwietnia 2006, 08:22

heh...a ja kiedyś też przed meczem Ostrovii bylem w tej knajpce koło hali i... piękne barmanki nie chciały mi piwa sprzedać :(

Do teraz wszystkie dziewczyny z Ostrovii polewają ze mnie ;););)

TS_1906
Nowy na forum
Posty: 49
Rejestracja: 29 kwietnia 2005, 09:14
Lokalizacja: Kraków

Postautor: TS_1906 » 19 kwietnia 2006, 00:35

don worry... u Wiślaków ci sprzedadzą

ale jak chcesz na szybkiego piwo to polecam blisko usytuowany monopol "Żabkę" albo Jakuze gdzie masz lane "piwo" :lol: za 2 zł

ale jak z Ostrowa to radzę mieć oczy dookoła głowy :twisted:
Obrazek

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 06 maja 2006, 00:15

A ja z racji tego ze mam najblizej na rynek, to nie powiem, lubie tam od czasu do czasu wpasc ( tak z raz w tygodniu ). A jak rynek to ze wzgledu na rytmy lubie odwiedzic Fusion, ponadto Ministerstwo, Bledne Kolo (ale tam to mnie raczej znajomi ciagna ), czasem inne knajpy pokroju Carpie Diem, Roentgen, czy tez Frantic (za ktorym rowniez nie przepadam, ale znajomi .. ;) ). Zdarza sie Boro. Jesli chodzi o okolice inne niz rynek, to strasznie zaluje ze zamkneli mi Antykwariat na Dietla. Jesli chodzi o Kazimierz na ktory rowniez zdarza mi sie wdepnac, to najczesciej pada na Drukarnie. CK Browar to dobre miejsce na piwko ze znajomymi, baunsowac mi sie tam nie zdarzylo ;) No i Jama - dobre miejsce, fajny klimat.
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 07 maja 2006, 12:52

Dobra to ja tez sie podziele moimi ulubionymi lokalami ;) ... Kiedys byl to Epsilon (wiecie mlody i glupi bylem ;) ) ... a teraz gustuje w kilka knajpkach na rynku ( Goraczka, 9tka, ostatnio rowniez FRANTIC 8) 8) 8) , poza tym Midgard i czasem Faust), poza rynkiem -> Jama & Rally Cafe :)

WISŁA_FIGHTETRS'
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 18 stycznia 2007, 14:58
Lokalizacja: Kraków

Postautor: WISŁA_FIGHTETRS' » 19 stycznia 2007, 17:36

YAKUZA team 8)
...jedna jedyna, niepokonana PCHEŁKA kochana...
PCHEŁKA Fan :] >>>tylko WISŁA<<<


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości