PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Jasny
Żak
Posty: 361
Rejestracja: 31 grudnia 2006, 17:22

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Jasny » 08 grudnia 2011, 21:17

MaksuP-ce pisze:Tyy Jasny nie wiem skąd jestes i mało mnie to obchodzi w sumie...
Ale nazwy klubów pisze sie z duzej litery i tak zrobiłes ale zapamietaj sobie,ze nazwe Łódzkiego Klubu Sportowego pisze się całą z duzej litery ŁKS!!!


Ogranij sie synek , nie bedziesz mi mowil jak mam pisac nazwy klubów ...

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: MaksuP-ce » 09 grudnia 2011, 20:26

Chciałem cie tylko nauczyc jak sie pisze ŁKS...
Ale jak ku*wa jestes taki wszystkowiedzący to sory chłopczyku...

ostrzeżenie
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Jasny
Żak
Posty: 361
Rejestracja: 31 grudnia 2006, 17:22

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Jasny » 09 grudnia 2011, 20:32

naucz lepiej siebie kulturalnych wypowiedzi ... Bo Cięzko Tobie to wychodzi widzę ... oj synek synek..

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: MaksuP-ce » 10 grudnia 2011, 12:55

Sam mnie do tego prowokujesz! nienawidze jak ktos mowi do synek!
Życzę Ci Jasny żeby Ciemna Strona Miasta nigdy Cie nie dopadła bo zapewne już tak jasno byś nie świecił...
bez odbioru....
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Jasny
Żak
Posty: 361
Rejestracja: 31 grudnia 2006, 17:22

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Jasny » 10 grudnia 2011, 14:07

Weź ty się uspokój kolego bo czepiasz się tego , że napisałem Łks a nie ŁKS no proszę Cię ... co ty życie oddajesz za ten klub czy co ? Ty się martw o siebie , zęby w jasnej stronie Cie nie złapali ... Koniec dyskusji...

Racja, koniec dyskusji. Proszę przenieść się na priv i wyjaśnić sobie wszelkie problemy. Każdy kolejny post nie na temat otrzyma ostrzeżenie

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 11 grudnia 2011, 19:38

Nie wiem który mod się tym zainteresował ale dzięki 8)

zaległe:

Ciągle zmagamy się z niemocą ogarnięcia sensownego transportu na wyjazd i notujemy kolejne 0 - tym razem w Brzegu :shock:. Chyba od nowego roku trzeba zmienić sposób działania a póki co robić co sie da i jechać za wszelką cenę na bardzo ważne mecze w Rybniku i Gorzowie...

Lider - Tęcza

Nas tak jak ostatnio od 25 do 35-40 osób w najlepszym momencie. Dużo śmiechu i fajnego dopingu przeplatanego słabymi momentami. Mocno zaakcentowane "Raz sierpem raz młotem" oraz "A na drzewach..."
Pozdrawiamy nasze byłe koszykarki grające w barwach Tęczy i byłego niestety trenera A.Konieckiego. Po meczu do naszego sektora podbiega "Liderka z Pruszkowa" Ania Kuncewicz, jak zwykle ciepło przywitana na naszej hali...
To tyle - od nowego roku powinno być już tylko lepiej bo czeka nas kilka zmian...
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 18 grudnia 2011, 10:15

ROW Rybnik - Lider

Udało się ogarnąć jakiś transport i do Rybnika udajemy się w 9 osób + jedna dobija na miejscu. Mamy na wyposażeniu "LOT" i 2 machajki... Doping to jedynie próba przebicia się przez gospodarzy ale o tym za chwilę. Wczoraj samego siebie przeszedł nasz kierownik drużyny który wedle informacji ochrony przy wejściu i miejscowego kierownika hali... niedługo przed naszym wyjazdem zabrał z kasy nasze bilety :evil:. Wchodzimy TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki dobrej woli klubu z Rybnika (któremu jak widać zależy na fajnej atmosferze) oraz pomocy samej ochrony która już miała dość naszych śpiewów w holu (dobrze się niosło). W przerwie meczu dużo rozmów z miejscowymi kibicami i piwko w knajpce w hali. W ramach rewanżu zapraszamy ich do Pruszkowa. Doping gospodarzy miażdżył i napiszę to z czystym sumieniem - hala jest mała i kameralna ale momentami WSZYSCY dopingują podłączając się do kilkunastoosobowej grupy z bębnami... W porównaniu do zeszłego roku to niebo a ziemia... Do tego oprawa - sektorówka na mniej więcej 1/3 głównej trybuny... I tyle...

Sobota - Rybnik - 340km - 10 osób (z okazji zbliżających się świąt, w tym 4 Mikołajów) 8)


Obrazek
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: MARAS » 18 grudnia 2011, 13:05

Dziwisz się, dużo ludzi chodzi i się emocjonują bo jest wynik sportowy, jak rok temu ROW grał ogony w lidze to nikomu się nic nie chciało.... to znane zjawisko społeczne obserwowane na halach koszykówki od lat.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: BasketFan » 18 grudnia 2011, 15:16

Łukasz_UFB pisze:ROW Rybnik - Lider
Obrazek



No , w końcu miło Rafiego zobaczyć w swoim żywiole:)
P.S.
Ale na twarzy jakby zacięcie większe niż dawniej.
Jak wino, im....
Pozdrawiam i wszystkiego naj..., naj... dla Ciebie i całej pruszkowskiej ekipy!!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: rafi » 19 grudnia 2011, 13:25

... heheh ... w końcu udało się wyskoczyć :D ... mecz był bardzo emocjonujący, to pewnie dlatego .. a atmosfera - suuper !!... byłem pod wrażeniem konkretnego p... Kibiców z Rybnika - pozdro dla Was i oby tak dalej ...

dzięki,dzięki .. również pozdrowionka dla Ciebie i ekipy z Pabów!!
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

Awatar użytkownika
Ajax
Żak
Posty: 338
Rejestracja: 20 października 2007, 22:08
Lokalizacja: Rybnik

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Ajax » 19 grudnia 2011, 22:35

Fajnie że przyjechaliście. Chciałem tylko dodać, że na foto ten zamyślony facet (lewą ręka podpiera podbródek, palec wskazujący w górze) siedzący tuż pod Wami, to nasz były "treneiro" Mirosław O. Taki myśliciel-filozof się z niego zrobił.
Pomscimy polskie znaki w stopkach: zażółć gęślą jaźń!

Fileep_ZKS
Nowy na forum
Posty: 46
Rejestracja: 14 października 2005, 21:12

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Fileep_ZKS » 22 grudnia 2011, 00:26


Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 26 grudnia 2011, 14:53

AZS Gorzów - Lider

W dwie strony ponad 1000km (według kolejowych biletów) - środek tygodnia przed świętami - lecz rusza nas 5 osób. W zasadzie wszystko zostało napisane przez osoby z AZS-u. Bez wątpienia wyjazd o którym jeszcze długo będą opowiadane historie... Dzięki dla AZS-u za gościnę i do następnego!

Gorzów Wlkp - środa - 450km - 5 osób
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: kwassek » 27 grudnia 2011, 07:38

Łukasz_UFB pisze:AZS Gorzów - Lider

W dwie strony ponad 1000km (według kolejowych biletów) - środek tygodnia przed świętami - lecz rusza nas 5 osób. W zasadzie wszystko zostało napisane przez osoby z AZS-u. Bez wątpienia wyjazd o którym jeszcze długo będą opowiadane historie... Dzięki dla AZS-u za gościnę i do następnego!

Gorzów Wlkp - środa - 450km - 5 osób


Gościne??? Klepiecie zgode :lol: ????

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 11/12 (PLKK)

Postautor: Endrju » 27 grudnia 2011, 16:07

Wiesz, mamy taki zwyczaj ze jak ktos sie do nas wybierze (a za czesto to sie nie zdarza) to staramy się aby kibice przyjezdni czuli koszykarska atmosfere. W porównaniu do innych (w szczegolnosci tych klubów co maja sekcje pilkarskie) nie czekamy poza hala zeby kogos okrasc z barw i wp****l spuscic.

Ale widze ze temat ciagle powraca :) Leszno przyjechalo odrazu zapytania o zgode, Lotos rok temu przyjechal to samo... teraz Pruszków znowu sie zaczyna ;) Naprawde nie macie innych problemów ?
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości