Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 02 października 2011, 09:49

POZNAŃ

No cóż a wiec start ligi wysłał Nas do Poznania. Meldujemy sie na miejscu w 3 osoby. Wieszamy flage. Na początku meczu rzucamy konfetti i serpenty.Przez cały mecz doping. Po meczu NASZE GWIAZDECZKI machają Nam no pożegnanie. AZS no cóż dopinguje z bebenem dziewczyny (kadetki?). Stara ekipa siedzi oddzilnie i tez dopinguje.

Hala

500 razy lepsza od tej na Krzesinach!!! Dojazd tez w miare fajny i tylko sie cieszyć ze AZS wrócił do miasta.

Do zobaczenia na MUKS lub w Toruniu :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: ann » 02 października 2011, 19:54

Meldujemy sie na miejscu w 3 osoby

chyba więcej osób z szalikami było...4? plus oczywiście dzielnie wspierająca Was Pani Krysia.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 05 października 2011, 21:20

Tecza w Toruniu

Oficjalnie żaden kibic Tęczy nie pojawił się na tym wyjeżdzie. jest dla mnie w 100% zrozumiałe. Praca i szkoła nie pozwala czasami pomagać w dopingu dziewczynom!

Nas w młynie ...31 osób!!!! :shock: w pierwszej cześci wspomaga nas wojsko a potem już razem dopingujemy torunianki.
Sami byliśmy zaskoczeni liczbą kibiców, ale widocznie nasza praca miedzy sezonami Nam pomogła! Zapraaszaliśmy na nasze mecze kazdego kto chce Nam pomóc i jak widac sie udało! Jest to bardzo młoda ekipa, któej zdarzają sie przestoje w dopingu ale dajemy rade. Na początek skupimy sie na meczach u Nas ale moze jeszcze w tym roku udamy sie na jakies wyjazdy
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: MARAS » 06 października 2011, 11:01

Foty, dowody.....
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Radomenes
Żak
Posty: 390
Rejestracja: 09 lutego 2010, 18:53

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Radomenes » 06 października 2011, 15:40

MARAS pisze:Foty, dowody.....

Obrazek
Bum

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 06 października 2011, 17:32

kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 15 października 2011, 20:28

Rybnik

Na początku dziekujemy "Naszej" Magdzie Radwan za dwa sezony gry w naszym ukochanym klubie. Potem w liczbie 35 głow dopingujemy do konca meczu.
Gości na meczu nie stwierdzono
To tyle
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 29 października 2011, 21:07

Gorzów


Hello to znów My!!! Tym razem pojawili sie kibice gości w liczbie około 30-35 sztuk. Poczatek oklepany "jestesmy i tak dalej" w drugiej połowie oklepane flagowisko. Może cos nowego bycie walneli?? a była "sektowrówka" tak w połowie ...sektoru sie konczyla :lol:
U nas?
około 50 osób w sektorze wyjebani na bok hali czyzby klub sie czegos obawiał??? :roll: Tu za frekwencje trza podziekowac Szympelowi i Sadłosiowi za plakaty na miescie!!!! Poczatek konfetii i serpentyny w drugiej kwarcie balony. Kibicowsko srednio na jeza z dobrym poczatkiem i nedzna końcówka.
ps.na meczu z Widzewem bedziemy zbierac siano na ewntualne kary
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Fanatyk
Żak
Posty: 246
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Fanatyk » 30 października 2011, 09:58

Jeszcze jakieś luźne propozycję w naszą stronę, na pewno weźmiemy pod uwagę?
Ostatnio zmieniony 30 października 2011, 10:14 przez Fanatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasny
Żak
Posty: 361
Rejestracja: 31 grudnia 2006, 17:22

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Jasny » 30 października 2011, 10:06

w Toruniu jest jedno czynne wejście na sale ... więc jakbyście wyszli a niby po takiej spinie kibiców z Torunia to mogłoby to nie być na waszą korzyść... więc ochrona się dobrze akurat w tej sprawie zachowała .... chyba , że tacy jesteście odważni no to trzeba było wyjść z ochrona! :evil:

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: elen » 30 października 2011, 10:30

hermes46 pisze:Gorzów
Tym razem pojawili sie kibice gości w liczbie około 30-35 sztuk. Poczatek oklepany "jestesmy i tak dalej" w drugiej połowie oklepane flagowisko. Może cos nowego bycie walneli?? a była "sektowrówka" tak w połowie ...sektoru sie konczyla :lol:


Generalnie nie lubię się wtrącać, ale drogi kolego. Może trochę więcej pokory? Kiedy nasz doping oceniali koledzy z Krakowa lub wcześniej z Łodzi to trzeba było pokłonić głowę i przyjąć to z pokorą. W jednak sami niczego wielkiego jeszcze nie pokazaliście, a w pouczaniu jesteście mistrzami Świata i okolicznych wiosek. Swoją kibicowską relację rozpocząłeś od opisywania oklepanych "jestesmy i tak dalej" i oklepanego flagowiska. Czym zatem jest konfetii, czy balony, które wy wykorzystaliście w swojej oprawie meczowej? To szczyt nowoczesnych rozwiązań technicznych?

Polecam cytat „Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”

Pozdrawiam
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Łukasz_UFB » 30 października 2011, 10:56

Do panów z Torunia. (wiem wiem nie moje podwórko, ale aż w oczy kole)

Rozumiem że emocje Was ponoszą bo zebraliście się już 3 mecz w +30 z czego ostatnio jak widać na strasznym ciśnieniu w +50. I bardzo dobrze - niech będzie coraz więcej ekip w tej smutnej lidze. Ale to nie znaczy że złapaliście pana boga za kostki. Troszkę pokory i szacunku dla innych... Tyle z Pruszkowa...

A bez komentarza pozostawię nabijanie się z niby "oklepanych" rzeczy - podczas gdy samemu jeszcze nic ciekawego się nie zrobiło...

pozdro.
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: MaksuP-ce » 31 października 2011, 22:05

Oklepane flagowisko buahahahahah...
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Endrju » 31 października 2011, 22:22

hermes46 pisze:Gorzów
Poczatek oklepany "jestesmy i tak dalej" w drugiej połowie oklepane flagowisko. Może cos nowego bycie walneli?? a była "sektowrówka" tak w połowie ...sektoru sie konczyla :lol:


Bardzo przepraszam ze zawiodles sie na naszej oprawie. ; (
Nastepnym razem postaramy się zrobic oprawę ze specjalna dedykacja dla Ciebie : ) Uwierz mi bedziesz "wniebowziety" :twisted:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 12 listopada 2011, 22:22

Władek zrób! Zobaczymy kto bedzie bardziej miał wesołoa mine!!!


Widzew

20-25 osób i to wszystko
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości