KATARZYNKI KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 30 września 2012, 11:15

ENERGA TORUŃ-ARTEGO BYDGOSZCZ.NA INAUGURACJE SEZONU PRZYPADŁY NAM DERBY.NAS W MŁYNKU 40 OSÓB ZE ŚREDNIM DOPINGIEM PRZEZ CAŁY MECZ.NA PIERWSZY GWIZDEK RZUCAMY KONFETTI.DEBIUT MAJĄ 2 FLAGI.KATARZYNKI NA TLE PANORAMY MIASTA I KATARZYNKI LUBIĄ BRĄZ.WSPIERA NA SIDEN TORUŃ W KILKA OSÓB.ZORGANIZOWANEJ GRUPY Z BYDZI NIE STWIERDZONO.
sebus 80

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 07 października 2012, 21:41

Katarzynki-Widzew Łódz.Do Torunia zawitał RTS w liczbie ok.30 osób z trzema flagami.Prowadzą doping przez cały mecz machając przy tym flagami na kij.Energa wystawia ok.25 osobowy młynek z jedna flagą<KATARZYNKI>.
sebus 80

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 21 października 2012, 16:55

Energa Toruń-AZS Gorzów. Dla nas był to najważniejszy mecz sezonu lecz chyba nie wszyscy zdawali sobie sprawę kto do nas zawita.Ekipa która od ładnych kilku lat należy do ścisłej czołówki naszej ligi i należało się przed nią dobrze pokazać.Lecz niestety wyszło to marnie.Nas w młynku 12-15 osób ze słabiutkim dopingiem.Wywieszamy 2 flagi.Główna grupa gości dotarła na 2 kwartę.Co do liczby niech opiszą się sami.Byli wspierani bodajże przez 4 osoby z Lidera Pruszków. P.S W osobie mojej i Hermesa podjeliśmy decyzje o odpuszczeniu dopingowania na własnej hali w młynie.Będziemy skupiali się na dopingu Katarzynek na wyjazdach na ile to będzie możliwe.Moje następne relacje będą obiektywną oceną przebiegu meczów na trybunach Spożywczaka.
Ostatnio zmieniony 21 października 2012, 18:33 przez sebus 80, łącznie zmieniany 1 raz.
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 21 października 2012, 19:52

Odnośnie dopingu potwierdzam KAZDE słowo Sebusa
Ostatnio zmieniony 22 października 2012, 05:44 przez hermes46, łącznie zmieniany 1 raz.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 21 października 2012, 20:57

Nas z AZS-em w Toruniu 3 osoby. Dodać należy że w młynie Energi przez całe spotkanie stał chłopaczek w koszulce (A) oraz napisem na plecach ANTIFA... (rozkminiony zresztą przed wjazdem na parking, ale w obecności radiowozu tajniaczków)...
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 21 października 2012, 21:24

Od początku tego sezonu trwa obserwacja młyna.Dziwne bo na Spożywczaku jest spokojnie.
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 21 października 2012, 21:31

to juz chyba wiesz dlaczego dajemy sobie z nimi spokoj
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 04 listopada 2012, 12:29

Energa Toruń-Wisła Kraków.Przyjazd mistrzyń kraju spowodował spore zainteresowanie toruńskich kibiców<chyba rekord w tym sezonie> w tym 4 osoby w barwach Wisły.Energa w młynie 15-20 osób z flagą Katarzynki.Debiut zalicza JEDNA flaga na kiju.Warto dodać gdyby publiczność wcześniej wytwarzała presje na zespole gości mecz mógł potoczyć się inaczej.
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 05 listopada 2012, 18:11

Wisła Kraków


Młyn 20-25 osob z nowa jedną flagą (słownie JEDNA) na kiju w wielksości szturmówki. Wywieszaja jedną flage <KATARZYNKI>
Gosci 4 osoby siedza blisko Nas.


ps. Kocham cenzurę bo w sumie co niektórzy zółci userzy sa cenzurowani. Czekac 24h na wpis Sebusa to juz chyba jawna przesada i dziadostwo i przy tym fajnie brzmi słowa "udzielaj sie na forum :lol: :lol: :lol: :lol: "

ann:sebus jest nowym użytkownikiem, dlatego jego wpis( jak każdego innego "żółtego") musi być potwierdzony przez któregoś z moderatorów. wybacz hermes, że nie spędzam na forum 24/dobę tylko czasem też pracuję. za to co robią inni moderatorzy nie odpowiadam. pozdrawiam
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 05 listopada 2012, 19:32

ale ja od Ciebie tego nie oczekuje zebys tu nocował. znam sytuacje z innych forów i jestem w 100% wyrozumiały na ta sytuacje. Myslałęm ze po 24 h post powinien sie znalesc na forum.

ann: jeśli już to nocowałA...szczerze to jeśli już bardziej się skupiam na aktualnościam, jakoś to jest bliższe memu sercu. ale masz rację, post powinien być zamieszczony znacznie szybciej, postaram się aby nastepnym razem tak było.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
justi
Kadet
Posty: 1289
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: justi » 05 listopada 2012, 19:50

5 osób z Krakowa w barwach Wisły.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 11 listopada 2012, 11:55

Polkowice

Doping w miare mozliwości bez zadnych rewelacji. Jedna flaga i szturmówka. Na poczatku pojawia sie na 20 sekund flaga Polski. W trakcie meczu doping ogarnia 0,5 hali. Reszta chyba była juz myslami przy niedzielnej mszy bo nie regowała na wydarzenia na parkiecie
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 11 listopada 2012, 22:48

A flaga Polski pojawiła się na tak krótko bo koledzy z Antify Katarzynek ją spacyfikowali? 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 18 listopada 2012, 17:06

Wyjazd do Pruszkowa w cztery osoby ze wszechmiar udany poza oczywiście zachowaniem "kibiców" miejscowego Lidera. Po nieudanej próbie kradzieży flagi, eskalacja wulgaryzmów, agresji i próba wymierzania "sprawiedliwości" po meczu. Nie spotkałem się dotychczas na żeńskim baskecie z taka reakcją na kibiców gości. Być może kiedyś w Toruniu ktoś was żle potraktował, być może to frustracja wynikająca z kiepskiego wyniku zespołu któremu kibicujecie? Nie wiem!

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 18 listopada 2012, 17:35

szunaj67 pisze:Wyjazd do Pruszkowa w cztery osoby ze wszechmiar udany poza oczywiście zachowaniem "kibiców" miejscowego Lidera. Po nieudanej próbie kradzieży flagi, eskalacja wulgaryzmów, agresji i próba wymierzania "sprawiedliwości" po meczu. Nie spotkałem się dotychczas na żeńskim baskecie z taka reakcją na kibiców gości. Być może kiedyś w Toruniu ktoś was żle potraktował, być może to frustracja wynikająca z kiepskiego wyniku zespołu któremu kibicujecie? Nie wiem!
To nie broniłeś flagi?Widać nie znasz się na kibicowskim rzemiośle.
sebus 80


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości