KATARZYNKI KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 13 stycznia 2013, 19:36

poniekad masz racje. Do tej pory liczyliśmy ze klub mogłby zrobic dobry interes na tym ale widac ze "działaczom" totalnie na tym nie zalezy. Dziwne jest to ze tak chetenie dwa lata temu barwy rozdawali w Gdyni nawet ludzia którzy juz NIGDY poźniej na mecz sie nie wybiora.
Inna sprawa jest tez fakt ze "KK" faktycznie nie ma.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebzinho » 14 stycznia 2013, 16:29

sebus 80 pisze:Oczywiście że możemy zrobić to sami.Chodzi o to aby do zarządu dotarło czym są barwy klubowe.

Naszym działaczom nie przemówiliśmy, nie zrozumieli, że nazwa i herb klubu jest bardzo ważne i postawili na pieniądze, z barwami w sumie problemu nie było, ale powyższe aspekty są bardzo powiązane.
walczcie o swoje, może wam się uda...powodzenia!
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 14 stycznia 2013, 18:54

Akurat Orła szaliki widzialem. Barwówke i normalny z nadrukiem.
Jest pewna opcja ale musimy z nia poczekac.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebzinho » 14 stycznia 2013, 19:26

tylko te szaliki robiliśmy sami :-)
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 04 lutego 2013, 15:49

Wisła Kraków-Katarzynki Toruń,Azs Rzeszów-Katarzynki opis wkrótce.
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 08 lutego 2013, 19:21

Kraków

Wyjazd zaliczaja dwie osoby. Ale od początku. Pociag mamy pare minut po godzinie 3.00 z Torunia. Do Krakowa docieramy pare minut po 11.00. Od razu kierujemy sie na Rynek gdzie o 12.00 wysłuchujemy hejnał. Potem zwiedzamy Sukiennice i Piwnice pod Baranami. Powoli zmierzamy w kierunku kwatery gdzie meldujemy sie okolo godziny 14.00. Po chwilowym odpoczynku wychodzimy juz na mecz (okolo 16.00) przechodzimy kolo obiektów Wisły i tego drugiego klubu na C ( :lol: ) kierujemy sie na Wawel. Chwile przed 17.00 ruszamy w kierunku hali. Na hali Wisly dolacza trzecia osoba (niestety :x ) Hala Wisły nie nalezy do tych ogromnych ale jest kameralna i bardzo akustyczna. Kibice z Wisly prezentuja sie dosyc ciekawie chociaz w młynie jest ich okolo 50-60 osob (spodziewaliśmy sie ich troszke wiecej) . Po meczu odwiedzamy okoliczna Biedronke i przezywamy maly zonk. Nie sprzedaja w niej piwa!!!! Udajemy sie na Orlen i zadowoleni z zakupu udajemy sie na kwatere.

Łańcut

Hm dla mnie wyjazd niezwykle interesujący. Nigdy nie byłem w tej czesci kraju. Wyjeżdzamy z Krakowa w samo poludnie i na miejscu w Łańucie jestesmy krótko po godz. 16.00. Od dworca kolejowego obiekt Mosir-u jest oddalony jakies 25-30 minut drogi. W miedzyczasie ogladamy pałac i tu za nim znjaduje sie hala. Sam obiekt bardzo ciekawy z basenem i mila restauarcja oraz placem zabawa dla dzieci. Na meczu moze jakies 60-100 osob ogolnie bardzo cicho. Po meczu wpadamy na kolacje do restauarcji a potem juz na dworzec. Powrót do Torunia przez Przeworsk, Waraszawe i tak okolo 9.00 jestesmy w domach. Wyjazd oceniam niezwykle poztytwnie.

ps podziekowania dla osoby z Krakowa która krzykneła "zamknij ryj kut..." Toruń przeprasza za Lilah :lol: :lol: :lol: :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: yanek » 02 marca 2013, 14:11

Było narzekanie na brak szali, ale można to już skończyć.

Najpierw konkurs na wzór wśród kibiców, potem realizacja. Dzisiaj przed meczem szaliki dostępne przy wejściu do hali.
:)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 02 marca 2013, 18:11

yanek pisze:Było narzekanie na brak szali, ale można to już skończyć.

Najpierw konkurs na wzór wśród kibiców, potem realizacja. Dzisiaj przed meczem szaliki dostępne przy wejściu do hali.




wow boska sprawa. Przepraszamy ze chcemy identyfikowac sie z tym klubem. To juz sie nie powtórzy wiecej
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 03 marca 2013, 12:11

na fejsie istnieje "fan page" kibiców Energi. Gdzie normalnym kibicom CENZURUJE sie wypowiedzi.(Yanek pozdro ).
http://www.facebook.com/pages/Energa-To ... 29&sk=info oto adres tego periodyku

Informacje
Witamy w Fan Klubie Energi Toruń.
Informujemy, iż nie jest to Oficjalna Strona Klubowa .
Ten Profil przeznaczony jest dla kibiców :)
Opis
Jest to FanKlub Energi Toruń nie Oficjalna Strona Klubowa
Strona ta poświęcona jest dla kibiców


prosimy o zamkniecie tego tematu z powodu słabego zainteresowania w dziale Kibica prosimy o tego.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 03 marca 2013, 20:55

uprasza się o zamknięcie tematu. :evil:
sebus 80

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: rzymi » 04 marca 2013, 16:07

sebus 80 pisze:uprasza się o zamknięcie tematu. :evil:



z powodu?
ObrazekObrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 04 marca 2013, 19:12

po co o czyms pisac czego nie ma.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: rzymi » 04 marca 2013, 20:19

Byłem ostatnio w Toruniu i widziałem klub kibica więc nie rozumiem? Poza tym nie przekonał mnie Twój powód.

Pozdrawiam
ObrazekObrazek

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: sebus 80 » 05 marca 2013, 14:33

Te forum i tak upada jak ta cała FGE zresztą. :P
sebus 80

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 17 marca 2013, 08:33

Pogłoski o śmierci OSTATNIEGO, PRAWDZIWEGO toruńskiego kibica okazały się mocno przesadzone.
Jak donoszą zaprzyjaźnieni agenci w czasie meczy Katarzynek widywany był na seansach filmowych
w jednym z toruńskich multipleksów bądź też przelewał swoją miłość na "zupę chmielową" w przybytku
zwanym z angielska pubem. W imieniu "kibiców sukcesu" wyrażam ogromną ulgę gdyż jego nieobecność
na trybunach spędzała nam sen z powiek. Zwłaszcza że kochał Katarzynki aż po życia kres.
Ale jak śpiewała Natalia Kukulska: "wierność jest nudna" więc życzymy powodzenia w krzewieniu
nowych pasji i zainteresowań. 8) :lol:

Wracając do tematu. Na trzeci mecz ćwierćfinałowy do Pruszkowa wybrała się dość duża bo 40-osobowa
grupa kibiców. Dopingowała połowa, w mojej ocenie średnio. Ale czy ja jako piknik mam prawo to oceniać???
Na pewno zupełnie niepotrzebna była przyśpiewka o M.J.!!!

p.s. czy jakikolwiek zespół, w jakiejkolwiek dyscyplinie sportu robi sobie takie zdjęcia z kibicami?

http://www.plkk.pl/aktualnosci/n/8753/m ... fatum.html


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości