KATARZYNKI KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Radomenes
Żak
Posty: 390
Rejestracja: 09 lutego 2010, 18:53

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Radomenes » 15 kwietnia 2013, 21:27

Wyjazdy do Bydzi.

Pierwszy, jak najbardziej udany, bo okraszony zwycięstwem. 60 kibiców w młynie niepodzielnie panuje na hali. Kibice z Bydgoszczy (wiadomo kto) ratują się tylko Artego, Artego i przy dopingu dla Katarzynek wyciem syreny.

Drugi mecz, jak na ilość (20 OSÓB) to i tak bardzo pozytywny był. Doping i sprawdzanie obecności przy prezentacji super. Z niecierpliwością czekam na mecze w Spożywczaku. Oj będzie się działo.:)
Bum

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 15 kwietnia 2013, 22:21

Radomenes pisze:
Łukasz_UFB pisze:Co do pewnych "propozycji" - nie wynikają one z niczego....
Przyjeżdżacie do nas - na NASZĄ halę i macie siebie za tyle mocnych że wyzywacie naszą koszykarkę... No to delegacja karna wysunęła Wam propozycję wyższych lotów niż napinka, którą zresztą Was zamknęli (jedyne jakaś niby babka niby chłopak była wyszczekana - ot taki Wasz klimat) - i bardziej z poważnej propozycji zrobiła się niezła polewka - nie pierwszy raz zresztą...


Przestań gościu pier....farmazony i nie zasłaniaj się niecenzuralnymi kilkoma okrzykami wobec koszykarki bez czci i honoru (ciekawe co byś powiedział, jakby Wasz klub na 260 tys. puściła? 8) ). Czemu sześciu na sześciu (jaka ustawka skoro wasi 007 foty Nam zrobili i spisali). Wszyscy mogliśmy się lać. Tylko chwileczkę Wasze dzieci są niepełnoletnie i objęte niską karalnością. Wyszliście z propozycją w przerwie, kiedy szesnaście "oczek" w plecy mieliście i to Was tak naprawdę sfrustrowało, bo na parkiecie raczej było pozamiatane. Co do naszej super-kibic to wielu może jej buty szorować. Dziewczyna z kulturą, żadnych wulgaryzmów, poświęca się bez reszty kibicowaniu (i to ją tylko interesuje) i organizuje Nam super wyjazdy. Propozycja wyższych lotów "kibicu"?. Dobre. :P

Jak rozpoznać kibica od gówniarza? Jeden drze ryja, a drugi chce się lać i obraża.


A.C.A.B-y u nas na hali - spisują gości i robią Wam foty? - nie wiem kiedy Ci się to przyśniło... Mogliście wszyscy - ale jakoś żaden hardy nie był - za to teraz w interecie to jesteście największe kozaczki - do napinki i cudowania. Werbalnie też - tylko szkoda że normalny odłam który potrafi się zachowywać jest przez takich pajacy całkowicie zasłaniany...
O jednym koledze który za bardzo już nie wiedział co powiedzieć nie pamiętasz? - jak pokazał "z partyzanta" karte kibica Legii mówiąc - "dajcie nam spokój bo dzwonie zaraz..." :mrgreen: gdzie? - do punktu wyrabiania kart - Waltera czy TB? :shock:

Akurat spora część osób od dłuższego czasu ma wywalone na wyniki - nasze podejście zmieniło się jak zaśpiewaliście wiadome piosenki robiąc z siebie kozaków na naszej hali - koniec...
Albo w sumie nie, masz racje - przegrywaliśmy i postanowiliśmy się wyżyć na kulturalnych w pełni oddanych kibicach - nie używających wulgaryzmów... - drugie "k..." ABC nam rośnie...


O Waszej pięknej Pani to mam do powiedzenia tylko jedno - "Ochrooooonaaaa - flage nam kradną!" - ot taka kibicka która przyjeżdża na obcą halę i wiesza flagę 15m. od miejsca w którym stoi - a później się dziwi że "złodzieje jakieś"...
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Radomenes
Żak
Posty: 390
Rejestracja: 09 lutego 2010, 18:53

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Radomenes » 15 kwietnia 2013, 22:27

Łukasz_UFB pisze:A.C.A.B-y u nas na hali - spisują gości i robią Wam foty? - nie wiem kiedy Ci się to przyśniło...


weź popytaj A.C.A.Bów może fotkę Radomenesa i PESEL Ci podadzą. Foty były robione w budynku przylegającym do hali, gdzie Nas tam zapędzono i spisano. Co do kibica Legii to akurat miał rację, bo trafilibyście na godnego siebie rywala. Tych 20 dorosłych facetów nie dałoby Wam przecież rady.8) Bez odbioru

mam propozycję dla Naszych A.C.A.B Zanim wejdziecie na halę niech Wam każą 10 kółek wokół niej zrobić. Może Wam przejdzie.
Bum

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 16 kwietnia 2013, 08:44

Żaden budynek nie przylega do hali :shock: - chyba że blaszana szopa 4x4 z traktorem w środku - więc nie wiem o czym mówisz...

Śmieszny jesteś - poważnie 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 16 kwietnia 2013, 09:37

Łukasz po co z nimi piszesz???? Oni wiedza najlepiej!!! Jest budynek przy hali w Pruszkowie??? Jest!!! W necie wszystko mozliwe!!! Klawiatura i net wszystko przyjmie!!!!
O najlepszym kibicu mam wyrobione zdanie, ciekawe co opowie o powrocie z Łańcuta? Na kolanach przed Bazińska zamiast troszke pomyslec!

Łukaszu powodzenia i do zobaczenia na szlaku kibicowskim!!! Pozdro dla Rafiego. Ann i reszta ferajny prosze o likwidacje mojego loginu z forum. Dzieki za lata spedzone na tym forum Marasowi, Hamplikowi, Łukaszowi z Poznania. Dobrze ze jest face :lol: Z drugiej strony frontu pozdro "za podtrzymywaniu na duchu" kibicom AZS Gorzów (zazdrosze Wam ze potrafcie sie dogadac i tworzyc zajebista grupe przyjaciol) i kibiców Lidera. Osobne pozdro dla Kwaska.


Koniec
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 16 kwietnia 2013, 10:29

Spisywanie danych i robienie zdjęć faktycznie miało miejsce w budynku "OBOK" hali!!!
To po pierwsze. Ciekawe jacy inni kibice, kibole, hoolsi, fanatycy albo pikniki jeżdżący na mecze
koszykówki kobiet byli kiedyś tak potraktowani.
Piszcie o ewentualnych swoich doświadczeniach.

Druga sprawa to kwestia powrotu Moniki z Łańcuta.
Głupiś Robert jak but. Tydzień wcześniej na meczu Sidenu z Kielcami byłem świadkiem jak
Jancia zaproponowała że załatwi jej powrót razem z drużyną. Co wymagało zgody Omanicia a nie
jakiegokolwiek działacza. Więc Twoje fantazje lub pijane zwidy po piwie z Biedronki niewiele
mają wspólnego z prawdą.

Po trzecie oglądnij sobie hermes w Tv Toruń jaki doping miała w Bydgoszczy w sobotę Twoja ukochana jeszcze
do niedawna drużyna. Najlepszy w historii Katarzynek w opinii człowieka który jest z nimi od ponad 20 lat.
I to też jest w sporej części zasługa Moniki. Klub zaoferował nam 15(sic) biletów więc wsiadła w PKS pojechała
do Bydzi i kupiła w przedsprzedaży 70 sztuk.
A to że nie chcesz brać w tym udziału to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.
Nikt za Toba nie tęskni i tęsknić nie będzie.

Po czwarte jak na każdym forum konto możesz zlikwidować sobie sam. Daj spokój z tym teatrem.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 16 kwietnia 2013, 10:41

Nam swego czasu Jancia tez proponowała powrót z Rybnika. Odpowiedz była prosta NIE DZIEKUJE!!!!!!!!!!!Umiesz liczyc licz na siebie!! Nie rób z siebie frajera. Ale dla Was zbyt trudne to jest!!! jakos zapomnieliście ze gościom przysługuje jakas pula biletów :lol: :lol: :lol:

Głupka to se zrób i wychowaj to tak nawiasem piszac. Czy sie ma podniecac??? 50 km + dla 99% wyjazd sezonów??? Moze dla ciebie to szczyt marzen bo dla mnie nie.


PS A odnosnie tego co robie bo jakos z 16 lat temu skonczyłem 18 lat nie musze sie tobie frajerze tłmaczyc TO SIE WAL BO NIE POWINNO CIEBIE CHUJKU TO INTERSOWAC CO ROBIE !!!!!!!!!!

Dwa warny w jednym poscie czyli jeszcze jeden :lol: 8)

gratuluje hermes, ban dla Ciebie, ale tylko na 2 tygodnie:)
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 16 kwietnia 2013, 11:09

brawo Robert brawo :lol: :lol: :lol:
nie ma to jak riposta na poziomie
spójrz w lustro to zobaczysz ch....
malutkiego ch....

Radomenes
Żak
Posty: 390
Rejestracja: 09 lutego 2010, 18:53

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Radomenes » 16 kwietnia 2013, 14:46

Kiedyś kibice szukali na hali niejakiego hermeska (jeszcze do niedawna napinał tu, jak cholera, a upodobał sobie zwłaszcza obecnych ulubieńców kibiców z Gorzowa). 8) teraz się na nas rzucają. :P

Drogi Łukaszku (pisałem, że bez odbioru) z tego co wiem to jak długo jesteście z Nami w tej lidze (parę lat) to za każdym razem chcecie się lać, bo być może macie wyjeb....na wynik i szukacie byle powodu do prowokacji. 8) Zabranie flagi dziewczynie jest dla mnie fortelem niskich lotów. Proszę Cię wrzuć fotę ekipy, która miała z Nami się ustawiać i niech wszyscy padną ze śmiechu. :lol: Chcesz być spisany przez POLICJĘ (dla mnie, jak długo jeżdżę po meczykach tego jeszcze nie grali) z fotą na dokładkę czy wolisz te 15 kółek wokół Spożywczaka odbębnić. Bez odbioru

PS. Hermes wypad stąd! Już nie jesteś na szczęście kibicem (śmiem wątpić czy tak naprawdę kiedykolwiek nim byłeś) Katarzynek! bo nie dorastasz do pięt nawet tym, którzy kibicują od roku. Zatkało kakało, jak drugi forumowicz potwierdził policyjną imprezkę (chyba się zlękli tym razem, bo jak widzieli hermesa i jego oddział to nie było pytań :cry: ) przed meczem?
Bum

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 16 kwietnia 2013, 16:37

No i to jest właśnie takie zachowanie - jakoś tak wygadani nie byliście na miejscu - za to 200km przed monitorem - nooo to inna bajka nie? :mrgreen:
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Radomenes
Żak
Posty: 390
Rejestracja: 09 lutego 2010, 18:53

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Radomenes » 16 kwietnia 2013, 16:47

Łukasz_UFB pisze:No i to jest właśnie takie zachowanie - jakoś tak wygadani nie byliście na miejscu - za to 200km przed monitorem - nooo to inna bajka nie? :mrgreen:


Łukasz szanuję Waszą grupę, bo dopingujecie i na tym trzeba się skupić. Wszelkie inne sprawy są mniej ważne i warto, abyś o tym pamiętał przez dalsze lata kibicowania. To wszystko.

PS. Założysz rodzinę (nie wierzę np., aby Staszek- kibic m.in. reprezentacji Polski dążył do lania 8)) ,będziesz miał dzieci inaczej na to spojrzysz. Być może.
Bum

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 30 kwietnia 2013, 07:46

Okres banicji dobiega końca więc wypadałoby zakończyć ten
żenujący ze wszech miar wątek o hermesie.
Wszystkich tych którzy rzekomo wspierają go na duchu jako ostatniego
prawdziwego, charakternego toruńskiego kibica jestem zmuszony poinformować
że całą swoją dozgonną miłość do Katarzynek przelał on na
koszykarzy Anwilu Włocławek. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

z poważaniem

kibic sukcesu :lol:

p.s. To już ostatni mój post w tym temacie. Amen

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 30 kwietnia 2013, 10:49

Jak jesteście tacy spokojni, stateczni i w ogóle macie rodziny - to czemu sami szukaliście zaczepki prowokując zarówno w Pruszkowie jak i Toruniu? Zawsze z Waszej strony był pierwszy ruch w postaci napinki....
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 30 kwietnia 2013, 16:10

szunaj67 pisze:Okres banicji dobiega końca więc wypadałoby zakończyć ten
żenujący ze wszech miar wątek o hermesie.
Wszystkich tych którzy rzekomo wspierają go na duchu jako ostatniego
prawdziwego, charakternego toruńskiego kibica jestem zmuszony poinformować
że całą swoją dozgonną miłość do Katarzynek przelał on na
koszykarzy Anwilu Włocławek. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

z poważaniem

kibic sukcesu :lol:

p.s. To już ostatni mój post w tym temacie. Amen




Widze frajerze ze dalej nie rozumiesz słowa p... SIE CHUJKU. Frajerze co robie lub komu kibicuje to moja psrawa. Anwilowi (jako klubowi z Kuj-pom) kibicuje od momentu jeszcze Provide. Bez enty bez odbioru sczzurze

panu już podziękujemy:)
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: MaksuP-ce » 10 sierpnia 2013, 16:49

Energa Toruń-prywatny klub kibica firmy Energa :P
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości