Puchar Polski - kibicowsko

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Michal5138
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 31 października 2008, 18:07
Kontaktowanie:

Postautor: Michal5138 » 06 lutego 2009, 15:50

Mozarthio pisze:Jak to jest ze Polkowice na wyjezdzie w Lesznei na spokojnie a u siebie tylko dymią ... heh


:D :D Ty chyba nigdy dymu nie widziałeś bo tym razem takowego w nawet najmniejszym stopniu nie był.

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 06 lutego 2009, 17:06

odezwalo sie dziecko zadym :) widzialem widzialem oj wierz mi ... a zadyma a dymic to co innego kochany forumowiczu... dymic nie w sensie rozruby tylko waszych przyspiewek i jakis tam innych blahostek :) do ktorych jak zwykle dochodzi tylko na wyjezdzie patrzac od strony Leszna, proste
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 06 lutego 2009, 17:41

Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

czuken88
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 15:41

Postautor: czuken88 » 06 lutego 2009, 17:48

Ramzi pomylil mecze, ze w szalu Unii? xD hahaha

Awatar użytkownika
Michal5138
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 31 października 2008, 18:07
Kontaktowanie:

Postautor: Michal5138 » 06 lutego 2009, 19:29

Mozarthio pisze:odezwalo sie dziecko zadym :) widzialem widzialem oj wierz mi ... a zadyma a dymic to co innego kochany forumowiczu... dymic nie w sensie rozruby tylko waszych przyspiewek i jakis tam innych blahostek :) do ktorych jak zwykle dochodzi tylko na wyjezdzie patrzac od strony Leszna, proste


to chyba uzywamy innego słowniko jezeli 'dym' to dla ciebie spiewanie przyspiewek lub innych blahostek. Ale nawet jesli chodzi o przyspiewki to dymu jak ty to mowisz tez nie było moze tylko jedna wymiana "zdan" i to wszystko.Bywało o wiele gorzej :P A tak a propo spiewania to nie rozumiem dlaczego Orzeł w pewnym momencie zaczał krzyczec "legia warszawa..." :?: :roll:

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 06 lutego 2009, 20:14

moze nie lubicie Lecha Poznan :P
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 06 lutego 2009, 20:21

Mozarthio pisze:moze nie lubicie Lecha Poznan :P

To że ktoś krzyczał Legia Warszawa to odrazu świadczy o tym że nie lubimy Lecha ? To odpowiadam że nie, nie dlatego.
W Polkowicach są kibice jak i Legii, Lecha, Wisły, Cracovii, a że ktoś krzyknął "Legia Warszawa" to świadczyło tylko o tym, że to był kibic Legii i miał olbrzymią ochote właśnie w tym momencie krzyknąć to.
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 06 lutego 2009, 20:26

sebzinho pisze:
Mozarthio pisze:moze nie lubicie Lecha Poznan :P

To że ktoś krzyczał Legia Warszawa to odrazu świadczy o tym że nie lubimy Lecha ? To odpowiadam że nie, nie dlatego.
W Polkowicach są kibice jak i Legii, Lecha, Wisły, Cracovii, a że ktoś krzyknął "Legia Warszawa" to świadczyło tylko o tym, że to był kibic Legii i miał olbrzymią ochote właśnie w tym momencie krzyknąć to.


qrde a ja myslałem ze w Polkowicach kibicujecie ...Górnikowi?

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 06 lutego 2009, 21:08

hermes46 pisze:
sebzinho pisze:
Mozarthio pisze:moze nie lubicie Lecha Poznan :P

To że ktoś krzyczał Legia Warszawa to odrazu świadczy o tym że nie lubimy Lecha ? To odpowiadam że nie, nie dlatego.
W Polkowicach są kibice jak i Legii, Lecha, Wisły, Cracovii, a że ktoś krzyknął "Legia Warszawa" to świadczyło tylko o tym, że to był kibic Legii i miał olbrzymią ochote właśnie w tym momencie krzyknąć to.


qrde a ja myslałem ze w Polkowicach kibicujecie ...Górnikowi?

Górnikowi przedewszystkim, ale nie wspomniałem bo wiadomo Górniczek number one w piłce nożnej w Polkowicach ! :wink: :wink: :wink: :wink:
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

Awatar użytkownika
Piotrek
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 17 marca 2007, 22:11

Postautor: Piotrek » 06 lutego 2009, 21:58

sebzinho pisze:To że ktoś krzyczał Legia Warszawa to odrazu świadczy o tym że nie lubimy Lecha ? To odpowiadam że nie, nie dlatego.
W Polkowicach są kibice jak i Legii, Lecha, Wisły, Cracovii, a że ktoś krzyknął "Legia Warszawa" to świadczyło tylko o tym, że to był kibic Legii i miał olbrzymią ochote właśnie w tym momencie krzyknąć to.


kur** chlopie co Ty p...*** za glupoty nie bylo cie na meczu wiec nie pierd*** i nie pisz tutaj!!!!!!!!!!

A Legia Warszawa ktos krzyknal po tym jak zescie zaspiewali ich przyspiewke "przysliscie ... dlatgo ze my tu gramy" . Tak samo jak spiewaliscie Rote Arki tylko z wlasnymi slowami, Lecha chyba "niech zwycieza Lech" tez z wlasnymi slowami..
FORZA ORZEŁ !!

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 06 lutego 2009, 22:38

Do kserówek nie ma co się czepiać, przecież każdy w PLKK kseruje, co do kwestii "Przyszliście chamy" to się Piotrek zgadzam w 100 z interpretacją:P
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 07 lutego 2009, 08:26

nie no ja tylko pomyslalem ze mozecie nie lubic Lecha Poznan bo Lesznu chyba blizej do Poznania sam jezdze na KKS i wielu leszczyniakow rowniez ;) ale ok to taki off top :P
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 07 lutego 2009, 11:45

Zdazyli Was uchwycic jak stoicie, no prosze :D
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Postautor: Łukasz_UFB » 10 lutego 2009, 22:50

No i przesądzony wyjazd na PP - nie jedziemy :roll: :( - brak jakiegokolwiek transportu - moga pojawić się od nas pojedyncze jednostki które przyjadą razem z zespołem lub zarządem :(

Kurde czy nie mógłby być turniej w weekend a nie czwartek?
FUCK :roll:
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 11 lutego 2009, 00:40

Łukasz (L) pisze:No i przesądzony wyjazd na PP - nie jedziemy :roll: :( - brak jakiegokolwiek transportu - moga pojawić się od nas pojedyncze jednostki które przyjadą razem z zespołem lub zarządem :(

Kurde czy nie mógłby być turniej w weekend a nie czwartek?
FUCK :roll:


A wybieracie się do Krakowa na mecz z Koroną? :>
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości