AZS GORZÓW KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: rzymi » 10 grudnia 2011, 15:36

Kuba pisze::shock: :shock: :shock:

brawa oczywiście dla Gorzowa za to, że chłopaki mają pomysły, ochotę i robią różne fajne rzeczy, ale Wiślakom to póki co mogą buty nosić... nie ta liga.




Nie dyskryminujmy gorzowskich pań bo one też wkładają w to dużo serca :mrgreen:
ObrazekObrazek

OjTam
Młodzik
Posty: 558
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 14:37

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: OjTam » 11 grudnia 2011, 14:39

Kuba pisze::shock: :shock: :shock:

brawa oczywiście dla Gorzowa za to, że chłopaki mają pomysły, ochotę i robią różne fajne rzeczy, ale Wiślakom to póki co mogą buty nosić... nie ta liga.

hihi haha, a czym ORZEŁ POLKOWICE w ostatnim czasie zaimponował nam na scenie kibicowskiej wyłączając gromkie CeCeCe wykrzykiwane przez dziadków?

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Kuba » 11 grudnia 2011, 15:16

a co ma piernik do wiatraka :shock: :roll: nikt tutaj wątku Polkowic nie poruszał, bo nie tego temat dotyczy. nie wiedziałeś/łaś? :lol: :lol: to już wiesz, koniec offtopu.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 11 grudnia 2011, 17:30

Nie wiem po co Kuba te twoje zlosliwosci. Oprawy w Gorzowie sa jakie sa i wazne ze (wogole SA!). Wisla ma o wiele wiekszy potencjal i bardzo ciezko sie do nich równac (chociaz w przeszlosci kilka ciekawych opraw sie i u nas pojawilo).

Pisze ze wazne ze "wogole sa" bo niestety na scenie kibicowskiej w PLKK jest tak naprawde niewiele ekip. Kibiców ktorzy prezentuja sie na wlasnym podwórku mozna niestety policzyc na palcach jednej reki.
Z drugiej strony na ocene kibiców nie tylko wplywa atmosfera na wlasnej hali ale równiez wspieranie druzyny na wyjazdach.
Tutaj jest zostaly chyba 3 druzyny Pruszków, Gdynia i Gorzów. Bez tych ekip kibicowska plkk bylaby poprostu nudna.

(nie dodawane w tym watku wczesniej w Rybniku i Łodzi 1 auto kibiców z GW - tak wiec wszystkie wyjazdy w tym sezonie mialy przynajmniej skromna delegacje).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Kuba » 11 grudnia 2011, 17:34

Endrju, zupełnie szczerze - gdzie u licha była moja złośliwość w poście komentującym opinię, że przewyższacie Wiślaków?! bowiem doprawdy jej tam nie widzę, za to dużo lepiej jest ona widoczna w poście no name "OjTam".

Jasne, że dobrze że są ekipy i coś działają. Zdaje się, że nawet Was pochwaliłem chyba wyżej... :roll:

Takim postem potwierdzasz tylko teorię, że wszędzie węszycie i szukacie złośliwości, uszczypliwości itp pod swoim adresem... Zmień myślenie, świat nie jest taki zły ;)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 11 grudnia 2011, 17:48

Kuba pisze:Takim postem potwierdzasz tylko teorię, że wszędzie węszycie i szukacie złośliwości, uszczypliwości itp pod swoim adresem... Zmień myślenie, świat nie jest taki zły ;)


Nie wiem co według ciebie znaczy wszedzie weszycie, ale ja jestem U SIEBIE, w temacie "AZS GORZOW KIBICOWSKO", wiec nie wiem kto i gdzie węszy... i kto tu szuka zlosliwosci ? :roll:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Kuba » 11 grudnia 2011, 17:53

wszędzie węszycie - znaczy nawet tam, gdzie nic nie ma, jak np. w moim poście :roll: ale daliście już przyzwyczaić się do tego...

bez odbioru.

Fanatyk
Żak
Posty: 246
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Fanatyk » 23 grudnia 2011, 11:34

AZS GORZÓW - PTS LIDER PRUSZKÓW
Po godzinie 14. w kilka osób podchodzimy na dworzec i tam czekamy na chłopaków z Pruszkowa. Melduję się ich 5 osób. Następnie wspólnie udajemy się do pubu przy hali, gdzie ,,urzędujemy" do samego meczu. Oczywiście tematem przewodnim są tematy kibicowskie, my śledzimy także relację z sesji rady, gdzie AZS i cały gorzowski sport grał chyba najważniejszy mecz w swojej historii . Zbliża się pora meczu i wspólnie udajemy się na hale. My ze skromną, ale myśle przyjemną dla oka oprawą. Przedstawiała piłkę w niebieskiej czapce Mikołaja i miała niezbyt radosny wyraz twarzy 8) Pod tym skromny napis - Wesołych Świąt. Doping z obu stron bardzo dobry. Goście szczególnie głośno słyszalni podczas przestojów u nas. Nasza liczba na sektorze ok.30 osób. Szczególnie dostaje się radnym i prezydentowi...
Nie ważne co by to było...My dalej będziemy!

Pozdrawiam Chłopaków z LIDERA, Do zobaczenia! ;)

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: zancia_a » 23 grudnia 2011, 11:39

Niestety lepszej foty oprawy nie ma...

Obrazek

Obrazek
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Fanatyk
Żak
Posty: 246
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Fanatyk » 08 stycznia 2012, 10:48

07.01.12 Bydgoszcz
Pierwszy mecz w Nowym 2012 roku i od razu pierwszy wyjazd. Z Gorzowa wyjeżdżamy po 12, jedziemy w 20 osób. Humory dopisują, wszyscy optymistycznie nastawieni do spotkania. W Bydgoszczy jesteśmy przed 16. Na halę udajemy się 15 minut przed meczem, od razu prowadząc głośny doping. Zabawa na sektorze trwa w najlepsze, mimo tego że cały mecz był pod kontrolą gospodyń. Trochę szkoda przegranej szansy, bo zblizyliśmy się nawet na 2pkt.. ale trójka z połowy na koniec 3 kwarty jednej z Bydgoszczanek była wczoraj gwoździem do trumny dla naszych dziewczyn. Mimo porażki napewno nie można odmówić zaangażowania i ambitnej walki do końca, za co dziękujemy !
Po meczu intonujemy jeszcze głośno..Nigdy Nie Zginie! W Gorzowie jesteśmy 22:30.

Bydgoszcz, sobota - 20 osób

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: zancia_a » 08 stycznia 2012, 10:51

Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4249
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: przemoe » 08 stycznia 2012, 14:33

A jacyś gospodarze obecni?
Coś się ruszyło kibicowsko w Bydgoszczy?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

AZS-ik
Nowy na forum
Posty: 19
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, 16:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: AZS-ik » 08 stycznia 2012, 15:45

Hehe fajnie ze sie ktos spytal o to :D Co jakiś czas krotko ale tresciwie spiewała grupka wypuszczonych na przepustke lub resocjalizująych więźniów :D było z 15 łysych otatułowanych koksow :mrgreen:

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: zancia_a » 08 stycznia 2012, 16:04

http://oi43.tinypic.com/2rr8lkm.jpg

Krzyczeli głównie "Artego Bydgoszcz!" czy "Artego! Artego!" a także kilka razy "Martyna! Martyna!".
I mieli dużą radochę gdy spiker o nich mówił :P
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
manyzbajki
Nowy na forum
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 15:05

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: manyzbajki » 08 stycznia 2012, 23:36

heh z filmiku na yt jeden minus pewnie dał go hermes dla, którego informacja by zajął się swoim podwórkiem i na kibice.net nie wypisywał żadnych głupot - nie wiesz cioto jakie mamy stosunki z innymi drużynami gorzowskimi to się k... nie odzywaj nie proszony !

wyjazd do Bydgoszczy udany chociaż jak Fanatyk napisał szkoda, że nie udało się wywieźć 2 punktów a szansa na to była ..
kibice Bydgoszczy kilkukrotnie włączyli się większą ilością gardeł zachęceni dopingiem ekipy o której wspominała Żancia .. ale czy to jednorazowy taki występ to należy pytać się kibiców Bydgoszczy ;)


plus dla Ciebie


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości