AZS Poznań - kibicowsko

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: Marco » 02 grudnia 2009, 22:21

Kilka postów z brzydkimi wyrazami poleciało. Nie chce mi się teraz bawić w ostrzeżenia więc tnę "debatę" równo!

Jeśli tak dalej będzie w tym czy innym temacie. To wprowadzimy zasadę tzw. "suchej relacji"!
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: MARAS » 14 grudnia 2009, 01:45

Wyjazd bardzo pozytywny mimo ze wynik niekorzystny! Ale chodzi o zabawe a nie ma co się spinać na wynik Wyruszamy z Poznania busem w 13 osób, droga mija szybko i bezboleśnie, w Bydgoszczy trochę szukania hali. W końcu trafiamy na Glinki, na godzine przed meczem, 5 osób udaje się do baru nie opodal, celem spędzenia czasu przed meczem Reszta idzie na hale i zajmują wyznaczony sektor. Hala mieści się zaraz koło stadionu Chemika Bydgoszcz, ogólnie dzielnica widać że taka przemysłowa. Wkraczamy na hale i do sektora tam rozwieszamy dwie flagi i w sile 8 osób (+ Hermes) kwapiących się do dopingu jedziemy swoje przeza cały mecz, w przerwie czas na płukanie gardła w w/w barze.
Po meczu koszykarki dziękują za przyjazd i doping, zwijamy się, wspólne foty pod halą, zaopatrujemy się w "Kujawiaki" i obieramy kurs na Poznań z jedną dłuższym postojem nieopodal Żnina.
Teraz pare słów o hali jako że pierwszy raz w niej byliśmy. Hala widać wybudowana za Gierka, dosyć ciasna. Widać że przed sezonem doprowadzona do standartów ekstraklasy, ale tylko hala, po już wejście, korytarz, kasa, WC zatrzymały się na poziomie lat 70-tych.
Ochrona nie upierdliwa, jak gdzieniegdzie. Zorganizowanego dopingu miejscowych nie stwierdzono.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: MARAS » 11 października 2010, 17:16

Z małym opóźnieniem ale uznałem ze trzeba coś napisać.

Inauguracja sezonu przypadła na meczu wyjazdowym w dobrze nam znanych Polkowicach.
Stawiamy się tam w sile 9 osób (5 z Poznania i 4 z Jeleniej Góry), wywieszamy dwie flagi, jedna AZSu Poznań druga AZSu Jelenia Góra. Doping średni, ale przy ciszy na hali w Polkowicach bardzo dobry, raz poraz dziadki z głównej krzykną słynne: CCC CCC CCC.
Zmiana warty w ochronie, dużo młodszych łebków, stare dziadki poszły na emeryture :P ale praktyki niezmiennie te same, nie musze wymieniać jakie, kto bywał tam to wie.
Po meczu koszykarki dziękują nam za doping i ruszamy w dwa samochody dalej w kierunku... Jeleniej Góry. Podziękowania dla ekipy z JG za przyjazd i wsparcie.
Fot już pisałem wcześniej jak na lekarstwo, może nas było w TVP Wrocław widać, może Kuba potwierdzi że byliśmy.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: hermes46 » 11 października 2010, 17:51

Maras w tym sezonie co wybieracie flaszke w Toruniu czy obiad u Siby? :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Tomek_AZS_KK
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 21 października 2007, 12:08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: Tomek_AZS_KK » 11 października 2010, 21:15

Tak jest , z Jeleniej Góry 4 osoby , szale , fana AZS JG . W szczegóły wchodził nie będę , wiadomo jak to przy okazji "meczy przyjaźni" wydarzenia przed w trakcie i po meczowe bardzo konkretne :) . Mogę to już oficjalnie z dumą napisać : AZS Jelenia Góra wróci na parkiety , póki co pod nieco inną (pierwotną ) nazwą , rozgrywki 2 ligowe itd jednak z można to już powiedzieć nowym inwestorem powrót na halę FGE jest bardzo realny . Ruch kibicowski przetrwał trudne czasy , zaznaczalismy to parokrotnie pojawiając się wtedy gdy klub fizycznie przestał istnieć na meczach zaprzyjaźnionych ekip . Wracamy !
BYŁ BĘDZIE JEST ! AZS !

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: hermes46 » 12 października 2010, 14:14

no to zaj... hm tylko czekac na Was w elidze. zauważcie ze wolne miejsce dla Was jest!! :lol: :mrgreen:
pozdrowienia
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: MARAS » 16 stycznia 2011, 16:53

W Bydgoszczy stawiamy się w 5 osób z Poznania wsparci 2 osobami z Torunia.
Rządzimy i dzielimy na hali, dobra akustyka na hali Chemika, nasz przyjazd troche mobilizuje miejscowych, bo jakaś grupka próbuje dopingować krzycząc "Artego Artego" i coś w stylu "jazda z pyrami", olewamy ich ciepłym moczem i jedziemy dalej swoje, myśle że ładny doping wyszedł. W trakcie meczu wielokrotne skadnowanie nazwisk dwóch naszych byłych zasłużonych koszykarek Siby i Mrozika, po meczu podziękowania Mrozika i Siba, oraz prawie też całego zespołu Bydgoszczy :shock: (chyba się zagapiły i poszły za swoimi koleżankami) a następnie naszej drużyny. Wyjazd pozytywny.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: AZS Poznań - kibicowsko

Postautor: hermes46 » 18 stycznia 2011, 19:50

he he a myslałem ze znowu beda jakies jazdy a tu cisza. Meczyk i wyjazd atrakcyjny (pod kazdym wzgledem :lol: ). My wyjazd zakończyliśmy około godziny 1.00 wódeczką w parku.
Pozdrowienia dla was chłopaki za fajny klimat, któy za jakis miesiac mam nadzieje powtórzyc ale juz w Toruniu.
PS Oddzielne pozdrowienia dla Siby i Mrozika!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości