Leszczyński Hyde Park

Moderator: patrese

Yahoo
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2007, 16:56

Postautor: Yahoo » 19 listopada 2007, 17:13

jest już cos oficjalnego miedzy Tęczą a AZS Gorzów ??

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 19 listopada 2007, 17:37

Yahoo pisze:jest już cos oficjalnego miedzy Tęczą a AZS Gorzów ??


:roll: :roll: :roll: :roll:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 19 listopada 2007, 17:54

Yahoo pisze:jest już cos oficjalnego miedzy Tęczą a AZS Gorzów ??


Forum to jednak jest ostanie miejsce gdzie będzie sie cokolwiek pisało na ten temat :twisted:
A co ma być oficjalnego? Mamy zawrzeć związek małżeński, zgodnie z prawem i obowiązującymi zasadami? 8)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Yahoo
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2007, 16:56

Postautor: Yahoo » 19 listopada 2007, 18:06

tadeo86 pisze:
Yahoo pisze:jest już cos oficjalnego miedzy Tęczą a AZS Gorzów ??


Forum to jednak jest ostanie miejsce gdzie będzie sie cokolwiek pisało na ten temat :twisted:
A co ma być oficjalnego? Mamy zawrzeć związek małżeński, zgodnie z prawem i obowiązującymi zasadami? 8)


zadałem normalne pytanie więc nie bądź za mądry !! pozdrawianie innych klubów podczas meczu nie jest normalne jeśli się nie ma oficjalnie przybitej zgody lub choćby układu

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 19 listopada 2007, 18:22

Yahoo pisze:
tadeo86 pisze:
Yahoo pisze:jest już cos oficjalnego miedzy Tęczą a AZS Gorzów ??


Forum to jednak jest ostanie miejsce gdzie będzie sie cokolwiek pisało na ten temat :twisted:
A co ma być oficjalnego? Mamy zawrzeć związek małżeński, zgodnie z prawem i obowiązującymi zasadami? 8)


zadałem normalne pytanie więc nie bądź za mądry !! pozdrawianie innych klubów podczas meczu nie jest normalne jeśli się nie ma oficjalnie przybitej zgody lub choćby układu


A co to nie można być uprzejmym? Po raz pierwszy zajechaliśmy do Leszna więc warto sie przywitać :)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 19 listopada 2007, 18:25

Nie o to Mu chodziło 8)
T Ę C Z A
L E S Z N O

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 19 listopada 2007, 18:46

wez Yahoo glupot nie pisz i zajmij sie przygotowaniem Unii leszno bo chopczyku duzo robisz zametu ... a p.s. nei pisz nastepnym razem za cale leszno ,ze nikt z Unii nei bedzie jesli chodzi o konflikt z Polkowicami .. bo ja sie na Unii od malego wychowywalem i mam tez kilku kumpli znajomych i jakos nei nalezymy do waszego stowarzyszenia a fanami i kibicami Unii jestesmy zreszta baw sie w sreberka i nei udzielaj sie .
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
bartas
Żak
Posty: 447
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 10:58
Lokalizacja: Leszno

Postautor: bartas » 19 listopada 2007, 19:15

Kuba pisze:Dobrze chłopaczki, skoro już nie mogę nawet zabierać głosu, gdy poruszany jest temat Polkowic to szczerze wszystko odszczekuje - zgodnie z życzeniem. :lol:

pozdro dla normalnych


chlopaczki to mozesz mowic do swoich, zajmij sie lepiej robieniem zdjec itd. bo chyba za bardzo wczules sie w swoja role...

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 19 listopada 2007, 19:50

bartas pisze:
Kuba pisze:Dobrze chłopaczki, skoro już nie mogę nawet zabierać głosu, gdy poruszany jest temat Polkowic to szczerze wszystko odszczekuje - zgodnie z życzeniem. :lol:

pozdro dla normalnych


chlopaczki to mozesz mowic do swoich, zajmij sie lepiej robieniem zdjec itd. bo chyba za bardzo wczules sie w swoja role...


A co chciałbyś żeby napisał dziewczynko ?
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Yahoo
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2007, 16:56

Postautor: Yahoo » 19 listopada 2007, 20:20

Mozarthio pisze:wez Yahoo glupot nie pisz i zajmij sie przygotowaniem Unii leszno bo chopczyku duzo robisz zametu ... a p.s. nei pisz nastepnym razem za cale leszno ,ze nikt z Unii nei bedzie jesli chodzi o konflikt z Polkowicami .. bo ja sie na Unii od malego wychowywalem i mam tez kilku kumpli znajomych i jakos nei nalezymy do waszego stowarzyszenia a fanami i kibicami Unii jestesmy zreszta baw sie w sreberka i nei udzielaj sie .


nie chłopaczku waż słowa widać ze twoje pojęcie o kibicach Unii zaczyna i kończy się na stadionie i na forach więc lepiej ty skończ i się nie udzielaj zadałem proste pytanie skoro nikt nie umie odpowiedzieć trudno widocznie jakaś super tajemnica z tego

co do kibiców Unii napisałem już dużo wcześniej że są kibice Unii ( tacy jak TY ) i są kibice Unii ( tacy jak chłopaki z W'06, LFH i UUL im im do kostek nie dorastasz ) więc nie komentuj już tematów Unii bo widać że nie masz zielonego pojęcia o czym wogule piszesz

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 19 listopada 2007, 20:49

Yahoo pisze:
nie chłopaczku waż słowa widać ze twoje pojęcie o kibicach Unii zaczyna i kończy się na stadionie i na forach więc lepiej ty skończ i się nie udzielaj zadałem proste pytanie skoro nikt nie umie odpowiedzieć trudno widocznie jakaś super tajemnica z tego


Napisalem Ci chyba na pw, nie?? Wiec po kid jeszcze piszesz?? :roll:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 20 listopada 2007, 10:10

Yahoo ja nie musze wazyc slowa idobrze wiem jakie sa uklady w lesznie i kilku znajomych tam mam ale glone sa to hm 19 20 latkowie wiec powim do ciebie chlopaczku bo do piet to ty mi niedorastasz ty sie zajmij rozdawaniem sreberek a do Teczy sie nie wtracaj oki? bo jak zwykle masz cos do powiedzenia tak jak w zeszlym sezonie widze ze lubisz duzo szczekac a ja nie lubie psow
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Barti » 20 listopada 2007, 11:24

Kuba pisze:Dobrze chłopaczki, skoro już nie mogę nawet zabierać głosu, gdy poruszany jest temat Polkowic to szczerze wszystko odszczekuje - zgodnie z życzeniem. :lol:

pozdro dla normalnych


Wiesz Kuba w tym wpisem pokazałeś właśnie, że sam nawet nie jesteś takim chłopaczkiem, ale zapłakaną dziewczynką, której mama kupiła niebieskie frotki do włosów, zamiast różowych. Dla Ciebie wszystko pomału staje się albo białe albo czarne. W wątku polkowicko-leszczyńskim zabierać mogą głos tylko kibice z Polkowic i Leszna, ale sam to byś chciał się udzielać na każdym podforum bez ograniczeń. Właśnie ten Twój wpis świadczy o tym, że dla Ciebie jest tylko jedna prawda - Twoja prawda. Przed swoim wpisem, że za dużo Gorzowa w tym wątku to nie miałeś oporów, ale jak zwrócono Ci uwagę, że nie na miejscu to było, to sie od razu obrażasz, jak 5-cio latka.
Zauważ, że ja nie negowałem tego, że masz jakies obiekcje co do treści wpisów kibica z Gorzowa, ale fakt, że wyraziłeś niechęć do całego Gorzowa o ich ewentualne dalsze uczestnictwo w watku.
A na koniec, w odróżnieniu od Ciebie pozdrawiam WSZYSTKICH.

Yahoo
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2007, 16:56

Postautor: Yahoo » 20 listopada 2007, 14:23

Mozarthio pisze:Yahoo ja nie musze wazyc slowa idobrze wiem jakie sa uklady w lesznie i kilku znajomych tam mam ale glone sa to hm 19 20 latkowie wiec powim do ciebie chlopaczku bo do piet to ty mi niedorastasz ty sie zajmij rozdawaniem sreberek a do Teczy sie nie wtracaj oki? bo jak zwykle masz cos do powiedzenia tak jak w zeszlym sezonie widze ze lubisz duzo szczekac a ja nie lubie psow


to ja akurat jestem starszy od tych twoich znajomych wiec nie fikaj pajacu!! nie wtrącałem i nie wtrącam się do Tęczy jak byś nie widział i nie szczekam jak masz jakiś problem do mnie zapraszam na pw bo widzę że dyskusja z kimś twoich pokrojów obniża tylko poziom tego forum !!

P.S. Najlepiej jak Ty byś się nie wpierdalał w sprawy ani Unii ani Tęczy bo gówno wiesz i gówno widziałeś

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 20 listopada 2007, 15:05

Yahoo pisze:
Mozarthio pisze:Yahoo ja nie musze wazyc slowa idobrze wiem jakie sa uklady w lesznie i kilku znajomych tam mam ale glone sa to hm 19 20 latkowie wiec powim do ciebie chlopaczku bo do piet to ty mi niedorastasz ty sie zajmij rozdawaniem sreberek a do Teczy sie nie wtracaj oki? bo jak zwykle masz cos do powiedzenia tak jak w zeszlym sezonie widze ze lubisz duzo szczekac a ja nie lubie psow


to ja akurat jestem starszy od tych twoich znajomych wiec nie fikaj pajacu!! nie wtrącałem i nie wtrącam się do Tęczy jak byś nie widział i nie szczekam jak masz jakiś problem do mnie zapraszam na pw bo widzę że dyskusja z kimś twoich pokrojów obniża tylko poziom tego forum !!

P.S. Najlepiej jak Ty byś się nie wpierdalał w sprawy ani Unii ani Tęczy bo gówno wiesz i gówno widziałeś


Dobra panowie, apeluje o spokój :wink: , chcecie to sobie wyjasnijcie w 4 oczy bądź tak jak Yahoo napisal na pw.
T Ę C Z A
L E S Z N O


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości