Kibice ME

Forum poświęcone zbliżającym się ME w Polsce

Moderatorzy: ann, rzymi, BARTOLINO, Ałgaja, Kuba, elen

Czy wybierasz się na ME ?

Tak
15
68%
Nie
7
32%
 
Liczba głosów: 22

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Kibice ME

Postautor: Endrju » 31 maja 2011, 21:47

Pewnie wielu z nas wybiera się na nadchodzące ME. Dlatego chcialbym poruszyc ten temat.
Kto się wybiera? Doping ? (Czy go beda prowadzili kibice miejscowi, czy mile widziane sa wlasne bebny itp).
Niech sie wypowiedza osoby z roznych miast jak one to widza.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2011, 21:51 przez Endrju, łącznie zmieniany 1 raz.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kibice ME

Postautor: MARAS » 31 maja 2011, 21:50

Trzeba się zebrać jakimś jednym dogodnym sektorze, repa to repa i nie ma co patrzeć przez pryzmat klubów, niewiem jak tam z akustyką Spodka bo nie miałem okazji tam jeszcze być, ale trzeba to jakoś dobrze rozplanować, żeby nie było lipy.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Kibice ME

Postautor: Łukasz_UFB » 04 czerwca 2011, 11:13

Pewnie będzie atmosfera jak na meczach siatkówki z wybijaniem rytmów i klaskaniem ale...

z Pruszkowa pewnie będzie większa grupa więc odezwę się do Was (Maras i Endrju) - Rafi sie odezwie do innych ekip i może coś zorganizujemy razem na tej hali...
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Kibice ME

Postautor: Endrju » 04 czerwca 2011, 12:29

A czy ktos z was zna choc troche Katowice zeby polecic jakis w przystepnej cenie nocleg (nie chodzi mi oczywiscie o jakies hotele 3,4,5 gwiazdkowe :mrgreen:), bardziej moze jakis dom studenta hostel czy itp. :)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Kibice ME

Postautor: Łukasz_UFB » 04 czerwca 2011, 12:55

No to tutaj wywołam do tablicy Rafiego - bo on miał jakąś fajną opcje...

Od nas większość osób przyjedzie na 1 mecz - 18.06 bodajże jeżeli nie zgapiłem daty teraz (sobota?) - licze natomiast na to że na samej hali pomimo różnych miejsc na biletach - zbierzemy się w konkretne miejsce i pośpiewamy po swojemu 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Kibice ME

Postautor: Endrju » 04 czerwca 2011, 13:01

Mnie osobiscie interesowaloby sobota/niedziela. Ew. po wyjsciu z grupy w nastepnym tygodniu piatek-niedziela.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: Kibice ME

Postautor: rafi » 04 czerwca 2011, 15:03

.. z tego co widziałem i pewnie wiecie ... są tzw. miejsca nienumerowane ... kupmy więc takie bileciki ... a potem się jakoś ogarniemy ...

co do miejscówki .. to znalazłem coś takiego ... jeśli ktoś z Was ma coś wspolnego z jakimkolwiek awf-em, to fajnie byłoby żeby sie tam dogadał, że np. na hasło EuroBasket jest zniżka przy wynajeciu pokoju 8)
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Kibice ME

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 05 czerwca 2011, 17:00

co do noclegu w Katowicach to w zeszłym roku miałem okazję tam być i nocowałem w pokoju goscinnym Saritas. Płaciłem 3-4 dychy za nocleg ( pokój wieloosobowy). Bodajże jest to na ulicy Wolnej ( albo Wolnego). Myślę, że warto.
503 952 632 - tu jest do nich telefon ( nie wiem czy aktualny;P)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kibice ME

Postautor: MARAS » 05 czerwca 2011, 21:54

rodgers-kibic z torunia pisze:co do noclegu w Katowicach to w zeszłym roku miałem okazję tam być i nocowałem w pokoju goscinnym Saritas. Płaciłem 3-4 dychy za nocleg ( pokój wieloosobowy). Bodajże jest to na ulicy Wolnej ( albo Wolnego). Myślę, że warto.
503 952 632 - tu jest do nich telefon ( nie wiem czy aktualny;P)


Zajebistą opcją byłoby Schronisko Młodzieżowe "Ślązaczek", ale niestety wszystko w tym terminie mają zajęte. A ten Saritas obił mi się o uszy. Opcją są jeszcze akademce na Ligocie, tylko niewiadomo czy w czerwcu wpuszczą ludzi nie związanych z uczelnią 8)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „EUROBASKET-ME KOBIET W POLSCE ( UWAGA: za kilka dni podforum będzie przeniesione do działu Europa/Świat )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości