gadu gadu - czyli piszcie o czym chcecie!!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 14 lutego 2009, 09:07

Pan Siero ma odpoczynek od forum, to moze mniej czasu bedzie tutaj spedzal i na meczu w koncu sie pojawi :lol:
...:::Włókniarz Pabianice:::...

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 14 lutego 2009, 11:31

Krispel_1946 pisze:Pan Siero ma odpoczynek od forum, to moze mniej czasu bedzie tutaj spedzal i na meczu w koncu sie pojawi :lol:
Krzysiu...ja na mecze nie chodze? ostatnio to był sparing z Widzewem i byłem.. a Ty od roku na mecze chodzisz i pouczasz... :lol: :lol: Szymon, Basketfan, Maks ok :!: :wink: ale nie Ty :lol:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 14 lutego 2009, 13:27

Dawidku, gdyby nie ja z kumplami w tamtym sezonie nic by sie teraz nie dzialo na A. Pomogles wtedy, ale niewiele...Na pamietnym meczu z UKS La Basket(wtedy nastapila reaktywacja kibicow), zapodales jedna przyspiewke i usiadles...nie wiem, moze sie wstydziles. :lol:
A odkad zaczalem chodzic na mecze pojawiam sie na hali znacznie czesciej niz Ty :lol: Nie opuscilem zadnego meczu rozgrywanego w Pabianicach, nawet na juniorkach bylem :lol: A i w dzialalnosc naszego KK na meczach jestem o wiele bardziej zaangazowany niz Ty :D
Nie rok, wiecej... :wink:
...:::Włókniarz Pabianice:::...

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 14 lutego 2009, 13:37

Krispel_1946 pisze:Dawidku, gdyby nie ja z kumplami w tamtym sezonie nic by sie teraz nie dzialo na A. Pomogles wtedy, ale niewiele...Na pamietnym meczu z UKS La Basket(wtedy nastapila reaktywacja kibicow), zapodales jedna przyspiewke i usiadles...nie wiem, moze sie wstydziles. :lol:
A odkad zaczalem chodzic na mecze pojawiam sie na hali znacznie czesciej niz Ty :lol: Nie opuscilem zadnego meczu rozgrywanego w Pabianicach, nawet na juniorkach bylem :lol:
Nie rok, wiecej... :wink:
ja w tym rok mam mature po drugie 18-nastki itp itd wiec jak tylko moge to jestem :wink: ja nikogo tu nie oceniam...a Ty jestes za malutki zeby mnie oceniac :wink:

Bez odbioru :!:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 14 lutego 2009, 13:39

W tamtym roku tez miales "18stki i imprezki w klubach".
Za malutki :?: Moze wzrostem :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Konczmy PANIE Wielki :wink:
...:::Włókniarz Pabianice:::...

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 14 lutego 2009, 17:07

No Panowie , nie drapać się tu :!:
Powoli zaczynajcie lepiej atmosferę nakręcać na mecz z MUKS-em-28.02.2009r.
Namawiać juz kumpli, kumpele, pieski, kotki, rybki i wszystko co może dopingować, aby w tym dniu, w czasie tego ważnego meczu pomóc naszym dziewczynom w zwycięstwie :!: :!:
Trza się szykować jak na WOJNĘ :!: :!: :!:
Trzeba informację o tym meczu zanieść do każdej szkoły, każdej bramy, każdej meliny, każdej plebanii w tym mieście :!: :!:
I na tym polu się wykazujcie, a nie się tu przekrzykujecie :!: :!:

Bo:
"Włókniarzyk nigdy nie spadnie :!: :!:
Włókniarzyk nigdy nie spadnie :!: :!: "

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Postautor: Belfer » 14 lutego 2009, 17:51

Dzieci, dzieci, dzieci o czym Wy piszecie, I LO czy II LO, każdy rodowity pabianiczanin wie że w Pabianicach TYLKO MECHANIK!!!
A jeśli chodzi o Wampiriadę to ile litrów krwi oddaliście...?
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 14 lutego 2009, 20:45

No ja to z 6,5 albo 8l...nie pamietam dokladnie :lol: :lol:
Na razie jestem tylko zapisany na jakiejs tam liscie. Skoncze 18 lat i dopiero wtedy bede mogl zostac honorowym :D

Juz sie robi Panie BasketFanie :wink:
...:::Włókniarz Pabianice:::...

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Postautor: MaksuP-ce » 15 lutego 2009, 19:31

W Pabianicach ONLY ELEKTRYK !!!
Myślę,że można zrobic jakis projekt plakatu potem go skserowac i porozwieszac u siebie w szkole na osiedlu itp.
Chcemy Zwycięstwa Włókniarki Chcemy Zwycięstwa!!!
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Abel

Postautor: Abel » 17 lutego 2009, 20:25

Aleksandra Szałecka, Joanna Szałecka, Patrycja Pokorska, Angelika Wróbel, Ewa Osieja, Aleksandra Księżyk, Sylwia Gałkiewicz, Magdalena Rządzińska z II LO obroniły tytuł mistrza powiatu pabianickiego. Opiekunką zespołu jest Barbara Szałabska.
W finałowym meczu pokonały I LO 67:26 (15:5, 14:8, 23:5, 15:8).
Drużyny Zespołu Szkół nr 2 i Zespołu Szkół nr 3 oraz I LO rozegrały mecze eliminacyjne systemem każdy z każdym. Reprezentacja II LO, jako broniąca tytułu, weszła do finału bez gry.
W pierwszym eliminacyjnym meczu koszykarki I LO pokonały bez specjalnych problemów ZS nr 2 (37:16), który okazał się najsłabszą ekipą rozgrywek.
W drugim meczu zaciętą walkę stoczyły koszykarki ZS nr 3 i I LO. Mimo że nie był to ostatni pojedynek eliminacji, zadecydował - jak się później okazało - o wejściu do finałowej rozgrywki. I LO pokonało ZS nr 3 25:22.
W ostatnim pojedynku, już o przysłowiową pietruszkę, ZS nr 3 wygrał z ZS nr 2 - 43:18.
W pojedynku o tytuł mistrza powiatu spotkały się pierwsze i drugie liceum.
Faworytem w tym meczu było broniące tytułu II LO, a to chociażby ze względu na skład drużyny, w której znalazły się trzy zawodniczki: siostry Aleksandra i Joanna Szałeckie oraz Patrycja Pokorska - trenujące na co dzień z ekstraklasowym Aflofarmem.
Już w pierwszej kwarcie obrończynie tytułu uzyskały 10 punktów przewagi, którą powiększały z kwarty na kwartę. Ostatecznie bez specjalnego wysiłku licealistki z drugiego ogólniaka wysoko pokonały swoje rówieśniczki z I LO 67:26.
Oprócz pucharu, za pierwsze miejsce do drużyny trafiła statuetka, którą wręczono najskuteczniejszej w finałowym pojedynku Patrycji Pokorskiej – 23 punkty w tym 3 za 3.
Mistrzynie z II LO będą bronić barw naszego powiatu w zawodach rejonowych, które odbędą się w Zgierzu 25 lutego.

pietrek
Żak
Posty: 319
Rejestracja: 30 września 2007, 18:34
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: pietrek » 20 lutego 2009, 10:01

wlasnie, moze teraz jak co roku beda graly tylko po jednym meczu - finalowym. To jest bardzo fair, bez zmeczenia po jednym meczyku ugrac mistrza, w przeciwnosci do pierwszego, ktore przeszlo bez problemow eliminacje.

Poki co mamy zaszczyt zaprosic zainteresowanych na obchody 110-lecia I LO, ktorych gala (imprezy okolicznosciowe trwaja juz od poczatku tego semestru) odbedzie sie dzis o 14 na hali "Wlokniarz".

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 20 lutego 2009, 12:03

Maks, zmniejsz swój avatar!!!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
Damian94
Nowy na forum
Posty: 56
Rejestracja: 14 lutego 2009, 14:10

Postautor: Damian94 » 20 lutego 2009, 14:58

pietrek pisze:wlasnie, moze teraz jak co roku beda graly tylko po jednym meczu - finalowym. To jest bardzo fair, bez zmeczenia po jednym meczyku ugrac mistrza, w przeciwnosci do pierwszego, ktore przeszlo bez problemow eliminacje.

Poki co mamy zaszczyt zaprosic zainteresowanych na obchody 110-lecia I LO, ktorych gala (imprezy okolicznosciowe trwaja juz od poczatku tego semestru) odbedzie sie dzis o 14 na hali "Wlokniarz".

tu chodzi o to ze dziewczyny beda grały w woj.

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 08 marca 2009, 15:43

Damian94 pisze:
pietrek pisze:wlasnie, moze teraz jak co roku beda graly tylko po jednym meczu - finalowym. To jest bardzo fair, bez zmeczenia po jednym meczyku ugrac mistrza, w przeciwnosci do pierwszego, ktore przeszlo bez problemow eliminacje.

Poki co mamy zaszczyt zaprosic zainteresowanych na obchody 110-lecia I LO, ktorych gala (imprezy okolicznosciowe trwaja juz od poczatku tego semestru) odbedzie sie dzis o 14 na hali "Wlokniarz".

tu chodzi o to ze dziewczyny beda grały w woj.
w piatek będą grały o 3 miejsce chłopaki tez ;p
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 13 marca 2009, 16:00

Dziś w Pabianickiej hali odbyły się Mistrzostwa Woj. Łódzkiego w żeńskiej koszykówce II LO zajęło wicemistrzostwo przegrywając jedynie z LO (chyba 29) z ŁDZ (skład to juniorki i kadetki które zdobyły vice kraju z ŁKS-em) po wyrównanym meczu 43:47! na podkreślenie zasługuje doping uczniów :D pierwszy raz widziałem tak nice klimat na zawodach międzyszkolnych :P profesjonalne pikniki :D (ja jeszcze dopingowałem Tomaszów xD (ostanie miejsce) za które dostałem brawa od ich trenera :lol: :lol: :lol: :lol:

we wtorek graja chłopaki w ŁDZ też o MWŁ :wink:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości